Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
9
Favori
48.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bunların 00800 lü numaraları nedeb dıt dıt edipkapanıo sabah sipariş verdim ama yetkilendilmediniz dedi sipariş veremedim zannettim ama sms geldi apple dan şu kadarlık alışveriş yaptınız die int şubesindende provizyonda bekleyen işlemlerde görünüyo ama apple hesabımda görünmüo emailede bişey gelmedi bir saattir yardım edebilecek biri yomu hocam ya
  • fiyatlar yüksek değil. ülkemizin vergi sisteminden dolayı bu fiyatlarla karşılaşıyoruz. %25 ve %18 çıkarttığınız zaman gayet mantıklı rakamlarla karşılaşıyorsunuz. örneğin imac amerikada 1999 dolar iken almanyada 1999 euro. rahat olun kazıklanmıyoruz yani..

• Asıl grey market ürün getirip satanlar ne yapacak acaba ??
    Ortalama 2100 tl ye maliyeti varmış. Elinde stok olanlar ciddi zarar edecekler.
  • Apple' ın direkt pazara aracısız girmesi iyi oldu. Fiyatlar Avrupa seviyesi ile aynı yani. bugün gidip almanyadan alıp gelsek, pasaport kaydı imei kaydı, euro kuru derken aşşağı yukarı TR fiyatına gelicek.

iphone 5 in hala 1900-2000 tl ye satıldığını düşünürsek 5s gayet mantıklı bir fiyata denk geliyor.
  • Allah Allah bu insanlar ne kadar acayip yaa?!

ne olduğu belirsiz,garanti durumunda bilmem ne servise gidecek olan iphone lara o kadar para verirken sorun yok,BİM 2200 TL fiyatr etiketi yapınca,ooooow en iyi fiyat,mükemmeeeeeel,diyenler,APPLE mağazasından 5S'i,2063 TL'ye almaya gelince,wwooooo fiyat çok yüksek.
    ya abi APPLE'dan alıyosun,resmi olarak,APPLE garantisi altında vs vs vs.

Vallaha iyilik yaramıyor bu ülkenin insanına.

ABD'ye,APPLE'a,MICROSOFT'a kızacağınıza,önce dönün de kendi ülkenizdeki VERGİ POLİTİKASI'na bakın bir önce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  • Hala vergi diye bik bik bik öten var. he yavrum vergiden dolayı böyle, apple çok masum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28tatar -- 1 Kasım 2013; 9:32:21 >
  • Herkez neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim.Fiyatlar normal miş güzelmiş gibi yorumlar görüyorum ve çok şaşırıyorum.İphone hariç diğer ürünler pahalı.Zor değil açın akakçeyi yazın ürünü fiyatı görün.Neyi nasıl görüyorsunuz çözemedim.Kırıcı olduysam affola kusura bakmayın.

SAYGILARLA

• Esc ve Pupa fiyatları çok iyiydi keşke apple gelip de bulandırmasaydı ortalığı... Baz fiyat olacak şimdi onlara :(

• Sonunda ya inşallah yeni ipadler biran önce gelir

• resmen 5c yi almaya itiyorlar , i5 i silecekler
  • Apple Store'dan alıp Eft ile ödeme yapan var mı?
    Ben yaptım para karşıya geçmesine rağmen ödeme bekleniyor şeklinde kaldı. Sanırım yoğunluktan biraz geçikecek gibi...
  • Shady kullanıcısına yanıt
    böyle bir açıklayıcı bilgi bile 4 tane (-) almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty18

Ne anladım ben bu hizmetten hani apple store un açılması fiyatları indirecekti amerikada 649 dolar türk parası ile 1300 lira kdv'li fiyatını da 1534 lira desek 100 lirada BTK'ya ödenen vergi diyelim ettimi 1634 nerede bu fiyatlar Türkiye'ye gelen her firma bizi e...yi yerine koymayı çok seviyor.

1300 * 1,25 = ötv li fiyatı

1300*1,25*1,18 = 1917 tl eder. kdv dahil
  • İphone'lara bakmadım ancak Mac air ve pro'lar Almanyayla aynı fiyat sayılır.

• yurt dışından fahiş fiyata getirenler şimdi kara kara düşünüyordur
  • Bence olması gereken nihayet oldu hatta buna ek olarak diğer firmalarında online satış yapması gerekir diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birbayt B kullanıcısına yanıt
    Hesaplarını kontrol ettiklerinde "alındı" olacak durumun.

Bim 2300 e satmadı mı bu cihazı? hemde peşin fiyata...
    12 taksit bile 2149 tl ye 5s satılıyor üzülmeyelim çünkü euro düşükken geçen sene operatörler ön siparişle 2150 liraya 5 satmıştı...kurun yükselmesiyle yanlış hesaplamadıysam kontratlı 5s i tcell 2500 liraya veriyor. el insaf..
  • güzel fiyatlar güzel durmak yok yolmaya devam diyoruz bu bize başkanımızın hediyesi milleti soyguncuya cevirdi 300$ olan bir mal bizim ülkede 600$+kdv vergiler deyip mağaza sahipleri bir elefondan bir işçi parası cıkarıyor haberiniz ola ve o fiytları büyük oynamayanlar hiç görmüyor gördükleri fiyat sadece son kullanıcı fiyatı

• bu ne bicim ulkedir ya vergiyle calisiyor Dunyada boyle bir rezil ulke yok arkadas
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.