Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
9
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turuncum

Amerkadan 16gb iPhone'u 649*1,07*1,99 = 1.382 TL ye aldırırsınız. 115 + yaklaşık 125 lira pasaport hakkı ile 1.622 liraya maledersiniz. Buradan peşin alsanız, %18 kdv yi geri alma şansı yaratabilirseniz Amerikadan maliyetinin %7 fazlasına, 1748 liraya gelir. Fazladan da bir yıl daha garantiniz olur. Bu fazladan bir yıl, Genpanın eline bakarsanız çok şey ifade etmeyebilir ama, arada Apple varsa küçümsenmemelidir.

ek: 649 dolarlık ABD fiyatını TL ye çevirip kdv + ötv saçmalığını eklediğinizde 649*1,99*1,25*1,18 = 1.905 TL yapıyor. +1 yıl garanti için de 158 lira ödemiş oluyorsunuz.

Hocam kdv geri almanin yolu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artik pes diyorum.Adamlar daha ne yapsa yaranacak bilmiyorum.Fiyat hesaplayan adamlar gelmis buna da laf ediyorlar.Sen bugune kadar ulkenden hangi urunu servisi ucuza aldin da bunu boyle bekliyosun?

Garantili, aksesuarli, kisisellestirilebilir, aradaki karaborsacilarin cebine senin benim bir maasimin girmedigi, urunlerin aninda alinabilecegi sistem yapmislar hala yaranamiyolar.

Tahtakale esnafi ve ondan alip sana bana satan sozum ona teknoloji firmalari mustahak size.

Ya ben neyse bisey demiyorum artik bu millete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monterrey -- 1 Kasım 2013; 7:11:42 >
  • Apple beklentileri suya düşürdü kim ne derse desin arkadaslar vergi falan bahane diğer markalarda vergi yokmu vergi sadece apple içinmi var.

• Ipad mini retina ciksada alsak ohh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

tüm ürünleri karşılaştırmadım.AMA

AirPort Time Capsule - 3TB almak için 2 aydır kıvranıyorum. 1200 TL ye Troy vs gibi resellerlarda buldum.Ürünü bulmakta ayrı sıkıntı.

Amerikadan alsan 800TL şimdi sitede 919,08 TL ye alıyorum. kdv sini düşersen (şirkete alacağım) 778,88 TL ye geliyor. Amerikadaki apple store dan şu anki kurla alsayfadım 797.20 tl ödeyecektim.

bence gayet mantıklı bir fiyata hatta 20 TL ucuza aldım.

Çok güzel oldu...çokta şahane oldu :)

Hocam kdv dusme olayini aciklayabilir misin ailemin bir sirketi var iphone 5s 1800 tl oluyor o zaman

• İphone 5S yanında hangi aksesuarını sipariş versek bizim için faydalı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bitter

Apple TR'de satışına başladığına göre, teknik servis desteğini de vermeye başlamış oluyor sanıyorum. Uluslararası garantiden yararlanmak için nasıl bir yol izlememiz gerektiğini bilen var mı?

Güzel soru cevabını ben de merakla bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2068TL havale ile. İyi iyi

• Bu fiyatlar düşer mi ? Ben pek çok düşeceğini sanmıyorum.

• Fiyatlar biraz daha düşük olur diye bekliyordum. Keşke fiyatlar Euro üzerinden değilde Dolar üzerinden alınsa. Sanki Avrupa ülkesiyiz.

Belki Vatan, Gold gibi yerler rekabet etmek için fiyatları düşürür.

• 2149 liralık fiyatı beğenmeyenler hepsiburada da kampanya var şu an 3.698 liraya ordan da alabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

Ben onu bunu anlamam , Vatan bilgisayar mac proyu daha ucuza satıyorsa yerim öyle elmayı..
    Kimse %50 indirimler falan beklemiyor zaten..Beklemedi..
    Demek istediğim şey bu;

http://www.pupadankapiniza.com/asp/product/4107/MacBook-Pro-13-MD101TU-A -------2.789
    http://store.apple.com/tr/buy-mac/macbook-pro -----3.000

Hoş geldin apple, bi sen kalmıştın öpmedik..

Kesinlikle mac fiyatlari sacmalik.

İPad 2 fiyatida yuksek ama iPad air ve iPad mini retina gelince fiyatları Amerika seviyesinde olacagi için mantikli ama maclerde sacmalamislar.

• İPod touch 5'un 32 GB versiyonunun fiyatını göremedim. Yardımcı olacak var mı?

• Sitede satılan İphone 5 in tasarımsal kılıflar 5S için uygunmudur acaba ?
  • Yani herkes araci firma olmadan satilacagi icin indirim bekliyordu ama malesef.. Yada hic dusunulen gibi olmadi fiyat politikasi ...

Tek sevindigim aksesuar cesitliligi -ki aratacak gibi gorunuyor.. bunlarin bazilarini Turkiye`de bulamayiz..

Iste sonunda, Apple store`muzda oldu, bardak altıda iyimis bu arada ...

Belkide toplu olarak mail atsak fiyatlar revize edilebilir ?

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    uygundur fark yok.
  • Dostum 5S te çift flaş olayı var ya flaşlardan birisini kaparmı acaba diye düşündüm açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

Fiyat düşmemiş diye yakınanlar! Bir üst mesaja bakarsanız neden olduğunu anlarsınız.
    Ps4 Amerika da 400 dolar iken Almanya da 350 avroya satılabiliyor ise bunu Apple da yapabilir. O yüzden dolar bizde direk avro oluyor da o yüzden boyle demesin kimse.
    Pahalı işte.
    Ama maalesef bizde bu koyun sürüsü oldukça bu fiyatlara rağmen ot-su gibi satacaktır eminim.

1 sene fazladan garanti süresini de maliyete ekleyin avrupa da ki fiyatlardan çok da farklı değil abartmayın bu kadar.
  • Nasil olsa alan var diye store da fiyatlari indirme yoluna gitmemis.

Tek artisi guven yonunde bence, internetten bilmedigimiz sitelerden alip garantisi osu busu varmi diye ugrasmamis oluruz hic degilse.

• Fiyatlar abartıldığı gibi değil beklendik fiyatlar hele iphone fiyatları operatörlere kapak olsun
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.