Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son silinmişti şu an nasıl bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple music de yabancı pop hit müzikleri nasıl dinleyebilirim? çok kötü bir arayüzü var

• rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Listeler var yada sanatçı istasyonu yapıyorsun sanırım
    Bana Türkçe öneriyor her listede Türkçe var düzeltemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AzuLA kullanıcısına yanıt

aynen benim de derdim bu. pop diyor rihannanın resmi var, tıklıyorum içinde türkçe müzikler :) atıyorum metro - virgin radio gibi bir kanal arıyorum. yeni eski hit yabancı pop müziklerini dinlemek niyetim. pc den radyo kısmında hits music radio diye yeri açtım. şimdilik iyi gibi.

O konuda bende dertliyim.

Apple Music’in bence sorunu ülke/bölge olarak mesela Türkiye seçilince listelerini Türkçe/İngilizce karışık olarak yapıyor. Bence yerel şarkılara özgü listeler yaratıp global listelerle karıştırmamalılar ya da listelere tercih edilen dil seçeneği eklemeliler.

Örnek veriyorum “Zirvedekiler: Türkçe Alternatif” diye bir liste varken “ALT CTRL(Türkçe’deki adı Alternatif Arena)”ye Türkçe müzik koymalarının bir anlamı yok, baktığımda Dilhan Şeşen’in bir şarkısı bulunuyor. Zaten yerel bir liste var ki?!

Ülkenizi ABD olarak seçerseniz listeler sadece yabancı şarkılar olur tahminimce. Hits Radio bayağı iyi bir seçim, ben de beğeniyorum (:

• Arkadaşlar merhaba Windows’ta Apple müzik kayıpsız özelliği var mi? iTunes’ta herhangi bir ayar bulamadım sadece Mac’de mi kayıpsız format destekleniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Windows’ta ses ayarı için şunu yapabilirsiniz
    Düzen>tercihler>oynatma bölümünde ses geliştiricisini açabilir ve bölümün alt kısmında sesi şunu kullanarak çal seçeneğinde direct sound seçip, bir aşağıda bulunan ses için örnekleme hızı 192khz seçip yine bir aşağıda bulunan ses için örnek başına bit 24’ü seçip. Tamam tuşuna basın. İtunes’i yeniden başlatın

• Teşekkürler, yapalım bakalım dediğiniz ayarı, bu arada Spotify hi-fi geliyormuş bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gelsin hocam rekabet iyidir. Ama ben geçmeyi düşünmüyorum apple music’i yıllık paket aldığım için aylık 11.66 tl ye denk geliyor bu fiyata bu ses performansı bırakılmaz.

• mert263 M kullanıcısına yanıt

iTunes destek ile konuştum onlarda baya bir düşündü en son 2019 yılında Apple Music üyeliğim olduğu için ilk üyelik olmadığı ve 1 ay verileceği söylendi. eğer yeni bir hesaba bağlarsam aktifleşeceği söylendi. yeni üyelik açıp Apple Music giriş yapınca 6 aylık üyelik teklifi karşıma çıktı.

• mustiabi M kullanıcısına yanıt
    Airpods pro 2 aldım bana da gelmedi 6 ay ücretsiz üyelik. Tamamen saçmalık

• Arkadaşlar aile paketi gelmek isteyen varsa yazsın son 3 kişi kaldı

Hayır yok. Çünkü Windows’ta Apple Music yok. iTunes ise 15 yıllık bir yazılım olduğu için tabii ki desteklemiyor. Windows 11 için Apple Music uygulamasının testleri başladı. Aynı uygulama Xbox oyun konsollarına geçen hafta verildi. Windows’a da çok kısa süre içerisinde verilecek. O yazılım ile kayıpsız müzik dinlenebilir durumda olacak yakın zamanda.

• Shazam da 4 aylık Apple Music teklifi var. Ben de Airpods Pro 2 aldığım için 6 ay teklifi var. İkisi bir kullanılamaz ama sanırım. Amerikan hesap kullandığım için 11 dolar çok pahalı oluyor tabi, o yüzden Apple Music kullanamıyorum. Türk hesabımda var ama yıllardır her uygulamayı Amerikan hesaptan kurduğum için maalesef olmuyor. Yani bu yüzden bir türlü Apple Music kullanamadım. Gerçi kaç yıldır Tidal kullanıyorum ve hala çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 30 Ekim 2022; 0:25:25 >
  • darkbluestaz kullanıcısına yanıt

dediğim gibi hocam yeni bir apple hesabı açarsanız ve apple music e giriş yaparsanız teklif karşınıza çıkacaktır.

• Arkadaşlar merhaba, bilmediğim bir konu var. Bende ipad 8 var ve kulaklıkla kullanıyorum. Dolby atmos aktifleştirince apple müzik dışında müzik dinleyincede (youtube, spotify gibi) aktif oluyor mu?

• macos üzerinde dolby atmos şeklinde ses alınabiliyor mu? ses sistemi dolby destekliyor. yoksa stereo mu çıkış veriyor?

• Yıllık abonelik 50 tl zamlanarak 200 tl’ye çıktı. Aylık olarak 16.66tl’ye denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swaarthy -- 10 Kasım 2022; 23:59:17 >
  • Mediamarkt 4 aylık teklifini kullanmıştım, bir kac hafta oldu biteli. Shazam’in teklifini denedim. 3 aylık daha ücretsiz kullanım verdi. Denemek isteyen linkten buyursun.

https://www.shazam.com/tr/applemusic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 12 Kasım 2022; 2:2:40 >
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.