Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eşzamanlama bazen 1 - 2 saati bulabiliyor. Siz elle müdahale etmediğiniz sürece herhangi bir şey yok olmamıştır.

• JessicaCornish kullanıcısına yanıt

Selamlar. Momentum 3, kendi içinde bir amfi barındırmaktadır. Zaten 40 ohm empedansa sahip. Amfiye çok fazla ihtiyacı yok. Type-C ile bağlanıp OFF modunda (No Connection) kullanabilirsiniz. Ancak illa amfi kullanmak istiyorum diyorsanız Fiio'nun herhangi bir amfisi işinizi görecektir. Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) 

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir şekilde çözemedik.xs cihazımda ve macbook cihazımda aynı parcalar var birine eklesem digerinde cıkıyor sorun yok ama bunda ne yaptıysak olmadı kac kere telefon sıfırladık apple destekle görüstük en son kıdemli danısman ilk dega boyle biseyle karsılasıyoruz rapor yazıp muhendislik departmanına bildiricez dedi.ekran görüntüleri fln alındı tanılar gönderildi.bakalım nolucak.hayır bir ton parca var hepsini yeniden bul ekle fln uzun surecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt

Çok ilginç. Açıkçası ben de ilk kez okudum böyle bir şey. Bir çözüm sunamıyorum, üzgünüm. Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ilk oldum bu konuda bug fln mi bulduk anlamadim.bakalim bekliyorum..
    Yine de tesekkurler

Bir gelişme olursa bize de haber verin lütfen.Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) 

Bugun kidemli apple danismani aradi.muhendislik birimi listelere mudahele edemiyormus onun icin bana yeniden liste olusturmami ve muzikleri tek tek yuklememi soyledi.tamam dedim yeni liste olusturdum muzikleri kopyaladim baktim hala yok.dur dedim tek tek aticam bir muzik arattim cikmadi apple musicte macbookta arattim cikti.daha sonra baska muzik arattim o da cikmadi yeni iphone da.sonra bi kivilcim cakti bende 😀 bu sarkilar neden yeni iphone da cikmaz dedim ve muziklere goz gezdirdim yanlarinda hic E(uygunsuz) yazmiyor, oysa ki muziklerin cogu uygunsuz argolu muzikler baktim gozukmeyen muzikler hep bunlar.ekran suresinden icerik ve gizlilik kismina baktim orada uygun yaza yeri uygunsuz olarak degistirdim ve butun parcalarim geldi😀 o kadar apple destekle gorustuk telefonuna canli baglandilar baktilar akillarina gelmedi 😀 onceki telefonumda bu ayar uygunsuzlara acikti yenisinde bu ayar nasil olduysa kapali gelmis 🤦‍♂️
    Sorun cozuldu yani 🙂

Cok güldüm yahu allah iyiliğini vermesin. Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)  Bu çok sık yaşanan bir şey ama siz hiç E işareti vs. bahsetmediğinizden ben de söylemedim. Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) 

• Selamlar. Apple musicte snelerdir var olan, her kullanıcıya denk gelmeyen bir sorundan dolayı uzun zamandır Spotify kullanıyorum.

Apple tarafından oluşturulmuş bir listeden ya da arama yaparak listeme şarkılar eklediğimde şarkıların bazılarının eklenmediğimi görüyorum.

Örneğin peş peşe beş şarkıyı listeme ekliyorum. Her birinde “listeye eklendi” yazısını bekliyorum. Ardından listeme geçip baktığımda eklenmediğini far ediyorum.

Bu sorunu yaşayan var mı? Ya da daha önce yaşayıp son güncellemelerle düzeldiğini gören var mı?

Sorun birebir şu linkten izlenebilir.

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)Michael Stottyoutube
    When adding songs to playlists that are not already in your library, Apple Music misses off songs.
    https://www.youtube.com/watch?v=2xfaQv8DMqc&feature=youtu.be
  • arabaya binince otomatik çalmaya başlamasını nasıl engelleriz?

• Merhaba dostlar
    Google Chromecast 4k için uygulama yok. Ama Apple tv var.
    İstiyorum ki evdeki dolby atmos amfiden dolby atmos müzik dinlemeyeyim ama ne mümkü. Air ile aktarma ile de olmuyor.
    Sırf bunun içinde tonla para verip apple tv 4k almak mantıklı değil...
    Çözüm önerilerine açığım.
    Şu apple i anlamıyorum. Bari itunes Windows uygulamasına koysa bu desteği, o sa yok.

• merhabalar android cihaz kullanmaktayım ve ldac codec desteği mevcut. cihazımda ldac kulaklık kullanıp apple müzik ile ldac codecinden faydalanabilir miyim android telefonumda yani 990 kpbs veri aktarım hızı alabilir miyim ?

• Airpods alana 6 ay bedava Apple Music üyeliği nerden yapılıyor bilen varmı aramızda? @NomadCRY siz biliyormusunuz?

• funnyboyyy F kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz sorun olmaz.

• teşekkür ediyorum ilginiz için

• Apple music üyeliğine veda ettim. Sevdiğim çoğu sanatçının parçaları arşivimden silinmiş. Şansa tesadüfe farkettim bu durumu

Şu an Spotify kullanıyorum

Apple music de ses biraz kulak tırmalar gibi Spotify kulağa hoş geliyor

Hifi çıktığında daha iyi olacaktır

• mert263 M kullanıcısına yanıt

hocam o eğer apple music’i hiç kullanmamışsanız oluyor. kullandıysanız eğer apple canlı desteğe söyleyince 3 aylık üyelik veriyolarlar yani işin aslı 6 ay dediği 3 aylık ilk kullanım + 3 ay

😆😄

ya hocam benim parcaların %90 explicit. telefonu yeni telefona verileri aktarırken yan yana getirip yaptım butun ayarları da o sekilde yaptı.ilk defa bu sekilde veri aktardım onceden iCloud tan yedekleri geri yuklerdim.bir tek Apple Music nedense eski ayarları yeni telefona geçmemiş o yüzden benim de ilk basta aklıma gelmedi.

unutmuşum hocam konuyu o yüzden yeni farkettim msjınızı kusura bakmayın :)

• Beyler bayanlar, windowsta itunes'in şarkıları indirdiği klasörü Dye seçmek istiyorum hani formatta kaybolmasın baaağbında ama bu apple sürekli belgelerimdeki müziklere ayarlıyor bunu. yok bu böyle bi şey ??????

mesela hepsini dye indirsin, itunesi silsem bile PCde var bu şarkı bi daha indirmesin bu hemen tanıyayım diyemiyor mu bu illa indirecek mi ? acil cevaplarsanız sevinirim

• itunes den bilgisayara müzikleri ayarların tümünde en yüksek kalite seçili halde indirdiğimde kaliteyi düşük yapıyor. ancak telefonda sorun yok. pc ye inenin de kalitesini nasıl yüksek inmesini sağlarız? mesala pc deki müziğin boyutu 7 mb iken telefona inen 30-40 veya 100 mb civarı

@Younes Belhanda itunes, düzen, tercihler, ileri düzey menüsünde klasör seçme yeri var. oradan olması lazım

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.