Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.643
Cevap
85
Favori
127.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

reis oradan yaptım da kapatıp açınca sürekli default klasöre ayarlıyordu. ben de bari bu değiştirmeden 10gblik arşivi indireyim dedim kendi klasörüme. artık her indirmeden önce kontrol ederim napim :D

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt

Arayüz zaten pek kullanışlı gelmedi bana.

Benim de müzikler düşük kalitede indiriyor. Her şey üst limitte oysa. Sizin inen müziklerin kalitesi ve 1 tanesinin dosya boyutu nasıl? Bunun çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt

valla kaliteini anlamıyorum ben ama 3-4 dklik bi şarkı 8 mb civarı, bob dylan'ın 115th dreami 12 mb civarı mesela oradan bak :D

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt

işte onlar düşük kaliteli olanlar. normalde yüksek kaliteli bir müziğin boyutu 30 mb civarında. netflix dersen ayrı bu ayrı. arkadaş neden ayarını tutturamıyorlar

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam bi apple destekle görüşelim bakalım

• Arkadaşlar hiçbir şekilde sansür kısıtlama ayarı açık olmamasına rağmen müzikler sansürlü çalıyor. Neden olabilir ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt

Ekran Süresi kısmından Explicit'i kapatıp açın.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt

arkadaşlar bu özellik ısrarla gelmiyor. ne yapmak lazım.

• Merhabalar,
    bu parça aygıtlarınızın tümündeki eşzamanlanmış hatası alıyorum. Bilgisayarda hiç iTunes yüklemedim. Daha önce telefona indirdiğim müzikler açılmıyor.
    Nasıl çözülür bu sorun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Generaloberst11 -- 13 Mayıs 2022; 23:33:14 >
  • Generaloberst11 kullanıcısına yanıt

Herhangi bir bilgisayara bir kez de olsun bağlanıp eşzamanlanmış. Tüm müzik listenizi tekrar eşzamanlamanız gerekir. Sorunu tam olarak anlamadım açıkçası ama çözümü bu olmalı.

• 1 aydır Spotify kullanıyorum.

Dinlediğin şarkılara göre yeni şarkılar sunma algoritması olağanüstü çalışıyor.

Apple Music bu algoritmayı neden bu kadar başarılı uygulayamıyor anlamak mümkün değil.

Apple Music ses kalitesi ile Spotify bünyesindeki bu algoritma umarım bir gün bir araya gelir.

• NomadCRY kullanıcısına yanıt

Hepsini kaldırıp tekrar yükledim.uğraştırdı beni. sadece bende çıktı galiba böyle bir sorun.

• Zam geldi tüh 😅

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme)

• Red Alert kullanıcısına yanıt
    Ben tekrar Apple Music e geçtim düşük ses kalitesine daha fazla dayanamadım

Apple Music önerileri bende daha iyi çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aboneliğe ara verdiğimizde oluşturduğumuz liste siliniyor mu?

• Bir hevesle sony xm4 kulaklık aldım. O kadar yorum boşuna değildir diye biraz beklentimi yüksek tutmuşum sanırım neyse. İphone 12 de malum kablosuzda aac destekliyor ve buda xm4 ün gerçek performansını etkilediğini düşünüyorum. Kablolu denesiğimde ise ses daha az geliyor. Bluetooth ile daha fazla ses veriyor. Önceliğim kablosuz kullanmak. Ucuz yollu sony xperia z5 compact almayı düşünüyorum sadece müzik dinlemek için ldac desteği var z5 compactta. Yada usb dac gibi birşey mi alsam xm4 için karasız kaldım.

• Merhabalar.

Aile üyeliğinde boş yer arıyorum.

• Red Alert kullanıcısına yanıt
    Kullandığım kadarıyla Deezer'in Flow'u şarkı önermede bayağı başarılıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 14 Eylül 2022; 15:22:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • principino kullanıcısına yanıt
    ben de merak ediyorum bunu

• principino kullanıcısına yanıt
    Benim hiç bir platformda silinmedi.
    Hatta öneriler son dinlediklerine göre devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.