Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kayıpsız olarak dinlemek ve indirmek daha iyi. Tidal gibi müzik kalitesine göre arama özelliği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben Windows 11'de artık iTunes'u kaldırdım uzun bir aradan sonra çünkü güncellemeleri sonlandırdı Apple. Apple Music uygulamasını indirdim. Standart bir kulaklık ile kullanıyorum şuan bilgisayarı. Lossless formatı açık kullansam bir fark olur mu boyut çok büyüyecek arşivde ama. Bazen telefondaki albüm ile bilgisayardaki albüm farklı gözüküyor neden anlayamıyorum. Albümü 7-8 sene önce almışım Apple Music'te ondan mı eşleşmiyor. Mağazadan kaldırılmış olabilir mi albüm ? Tekrar mı satın almak lazım acaba çünkü eskiden farklı bir hesap kullanıyordum.

• Tin Audio T2, Sennheiser CX80 gibi başlangıç seviyesi kulakiçi kulaklıklar ve iPhone 14 - MacBook Air üzerinden yüksek çözünürlüklü kayıpsız dinlemek için ekipman önerisi olan var mı? Birkaç model araştırdım ama uyumluluk konusunda şüphelerim var.

• En iyi uyum sağlayan ve en iyi sesi alabileceğiniz airpods pro 2 ve airdpods max hocam pahalı olsalarda durum böyle

• Telefon üzerinde evdeki Apple Music uygulamasından müzik değiştirme gibi bir özellik yok mu? Spotify da vardı hiç AirPlay ile uğraşmadan telefondan tvdeki müzikleri değiştirebiliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.