Şimdi Ara

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
12
Favori
20.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende macbook air e geçmeyi planlıyorum.
    Bir arkadaşla anlaştık 2017 modeli için 3800 TL ye ,garantisi 1 yıl daha var, cihaz temiz.
    Ancak sonradan arayıp kutusunu bulamadığını söyledi.
    Sizce 3800 TL ye alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurimc -- 22 Ocak 2019; 17:9:57 >
  • satılık kapalı kutu air 2017 var. ilgilenen pm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam,

pcde oyun falan oynamıyorum sadece dizi film internet işleri ve kişisel microsoft office uygulamalarımı kullanıyorum. ayrıca işim gereği SAP yazılımını kullanıyorum. Uzun zamandır aklımdaydı neden 15,6 lenovo notebook'u bu işler için kullanıyorum diye. 2-2,5 sene oldu yanlıs hatırlamıyorsam alalı. iş bilgisayarım zaten var ve o da win10.

neyse, bu sebeple bu tip kolay işlemleri yaptığım için hem hafif hem taşıması kolay şarjı iyi giden 13" macbook düşünüyorum. nakit verebilecek durumda değilim. Dükkanı olan tanıdığı iyi bir ikinci el fırsatı yakalayan gören varsa paylaşabilir mi? Kredi kartı ile almayı istiyorum. konu hakkında ekstra konusmak isteyen varsa dm atabilir.

iyi forumlar
  • Herkese merhaba,

Elimizde Macbook Air 13.3 A1466(2015) Model numaralı macbook var. Biz bu cihazı satmak istiyoruz. Kutu ve kutu içeriği mevcut.
    i5 1.6Ghz, 8GB 1600MHZ LPDDR3 SDRAM - 256 Flash Storage olan bu cihazı 2.el olarak kaça satabiliriz?

Bu konu hakkında bilgili birisi yardımcı olabilir mi lütfen?
  • Arkadaşlar bu aletde finalcut çalışır mı yoksa pro model almak mı lazım olur illa. 1080p videolar editlemek istiyorum. Birde bunların 2018 versiyonlarında thunderbolt 3 çıkışı ile egpu takılabiliyor sanırım bu durumda harici ekran kartı ile finalcut kullanılabilir mi? Bilgisi olan var mı?
  • Neredeyse 5 sene oldu cihazın çıkalı sizce bu fiyatlar Normal mi ?

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell)
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne 5 yılı. Bu 2008 çıkışlı olan efsane Air. Donanım güncellemeleriyle günümüze kadar geldi. Ben 2015 yılında 2700 TL'ye almıştım. Muhteşem bir cihaz ama şu anki kurlarla çok pahalı tabi.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürünü alsam 5 yıl beni götürür mü üniversite için almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bbuniyardım B kullanıcısına yanıt
    Çok ağır programlar kullanmayacaksan götürür. Ama ne bileyim photoshop, video render işleri, 3D modelleme yazılımları vb için çok uygun bir laptop değil. Günlük kullanım için mükemmel.
    Vay be 11 yıl olmuş şimdi 2 kat sarsıldım bak ))
    Ps cc 2018 var canavar gibi calisiyo. Ae CC 2018 de full HD kolajli 6 adet 720 p videoyu iç içe kolajlamada biraz kasiyo işleme hızı ise gayet tatmin edici. After effects motion graphics projelerinde ise patliyo. Önizlemeyi quartera alıyorum anca öyle. App storede imovie ise aşırı stabil kasma donma yok. Ayrıca ai ve psyi sıklıkla kullanıyorum. Hatta topaz pluginleri bile sorunsuz çalışmakta. Airin bu konuda bir iddiası yok ama dediklerim airde sorunsuz yapılabilmekte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar MacBook Air early 2015 13” 1.6ghz i5 4gb RAM 128gb modeli var elimde.
    Ssd yükseltmesi yapmak istiyorum internetten baktım sanırım yapılabiliyormuş sizce hangi model ssd almalıyım bana önereceğiniz model var mı ?
    256 yada 512gb ssd yeterli olur
    Veya portable ssd almak mı mantıklı

• merhabalar. ikinci el air bakıyorum ben de ama şarj döngüsü hariç hangi kriterlere bakmam gerektiğini maalesef bilmiyorum.

bazı ilanlarda cihazın seri numarası karalanıyor. bu cihazlar çalıntı mı acaba?

yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Merhaba
    2017 macbook air için şık kılıf arıyorum.Arayışlarımda pek bişey bulamadım. İstanbulda ikamet ediyorum il içinde önerebileceğiniz yer var ise gidebilirim. Aradığım kılıf seçenekleri: Deri, slim , minimal
    Önerilerinizi beklemekteyim.

• merhaba arkadaşlar Air early 2015 13” 1.6ghz i5 4gb RAM 128gb modeli kullanıyorum macOS Catalina güncellemesini yapan var mı memnun musunuz highsierradan mojaveya geçince baya pişman oldum şimdi mojaveden daha kötüyse Catalina geçmek istemiyorum :D
  • Merhaba Arkadaslar. Ben de suan Mojave kullaniyorum. Diger tüm iOS cihazlarimi güncelledim, sirf Macbook Air 2015 (4GB RAM) güncellemekten cekiniyorum.
    Mojave'den Catalina'ya gecilir mi? Hiz ve stabilite konusunda bir eksisi var mi?
    Gecenler tecrübesini paylasirsa sevinirim.

Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Merhaba Arkadaslar. Ben de suan Mojave kullaniyorum. Diger tüm iOS cihazlarimi güncelledim, sirf Macbook Air 2015 (4GB RAM) güncellemekten cekiniyorum.
    Mojave'den Catalina'ya gecilir mi? Hiz ve stabilite konusunda bir eksisi var mi?
    Gecenler tecrübesini paylasirsa sevinirim.

Saygilar
    Arkadaşımda 4 GB'lık bende 8 GB'lık versiyonu var. İkimiz de hiçbir performans problemi yaşamadık Catalina ile, bence güncelleyebilirsiniz.
  • Eesti E kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler. Gecen hafta bende sifir kurulum yaparak gectim Catalina'ya. Bir sorun hissetmedim. Gayet yolunda hersey.

• Arkadaşlar merhaba.Sanırım SSD bozuldu.sistem soru işaretinde kalıyor.Nette gördüğüm bütün çözümleri denedim.
    MacBook Air 2015 Early A1466 MJVE2LL/A için uygun olan 256 GB SSD modelleri nelerdir?
    Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • aergun A kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=HUjonM-Dcyw
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.