B

Teğmen
05 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba,
Tasarımcıyım. Yaptıgım çalışmalar gereği iyi bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Mobilite, tasarımı, ağırlığı ve sistem özellikleri benim için çok önemli.
Razer blade 15 Advanced Model (2019) buna uygun düşünüyorum lakin kullanıcı yorumu bulmak güç. Bu pc ile ilgili bir bilginiz var mı önerir misiniz? Almam hata mı olur? Eksileri ve artıları nedir?
Pc özellikleri:
İ7 9750
16 gb ram
2070 maxq 8 gb ekran kartı
240hz full hd ekran
Cihaz Almanyadan alınacak.Başka laptoplara bakınca daha da kafam karışıyor. Bu konu hakkında bilgi paylaşımınız çok önemli.
Teşekkürler
Merhaba
Profesyonel iç mimarlık için (çizim ve render ağırlıklı) laptop bakıyorum. Bütçen 10-12 bin ₺ civarı. Laptopta aradığım özellikler öncelikle hafif ve ve ince olması (belde ve elimde rahatsızlığım var)
Bunun haricinde min i7 ,16 gb ram ve eğer bütçeye uyuyor ise quadro ekran kartlı olması. Tavsiyeleriniz beklemekteyim.

Dipnot: şuan macbook pro kullanıyorum ve ekran kalitesini fazlasıyla tatmin ediyor. Bu ekran kalitesinin aynısı olması güç ama benzeri de olursa tadın yenmez.
merhabalar
istanbul avrupa yakası içerisinde iç mimarlık üzerine 3ds Max kursu aramaktayım. Tavsiye edebileceğiniz bir kurum var mı ?
teşekkürler
Merhaba yeni ipad pro 12.9 modelınden almak ıstıyorum kalem ile beraber. Amerıkadan alma durumum söz konusu.
Yeni iPad pro 12.9 ve apple pencil 2 nin 1 yıl uluslararası garantisi icin Türkiye de gecerlı koduna ihtiyac duymaktayım. Bir bilgisi olan var mı ?
Teşekkürler
24 kasım 2017 DasDAs daki VEGA konserine iki kişilik öğrenci biletim var. Bazı sıkıntılardan dolayı aldığım aldığım fiyata satıyorum.
Merhaba
500 ile 900 lira arasında ucuz yollu bir tv arıyorum. Önerileriniz nelerdir?
Teşekkürler
Teşekkürler
merhaba,
projem için host veya hostes ile görüşme yapmam gerekli.Aranızda hostes veya host var mı?
Merhaba,
Kardesım ıcın laptop bakıyorum. Mımarı restorasyon okuyor. Autocad vb uygulamalar kullanacaklarmıs. Bu forumda Nova bilgisayarda bu pc yi buldum.
http://novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11327&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
Laptop iyi mi? Ve en onemlısi nova bilgisayar güvenılır mı ? Malum media markt vb teklonojı magazalarından bıraz daha dusuk
merhaba iphone 7 plus sıparıs ettım appledan 22 aralıkta teslım var aklıma takıldı acaba sıparısını gecmıs oldugum 32 gb bana yeterlı olur mu suan ip6 16gb kullanıyorum bos alan 700 mb yerı geldı alan yaratmak ıcın vıdeo sıldım ip6 da bu problemi 7plusda da yasar mıyım daha degıstırme sansım var 128 gb ama ıste 400 lıra gıbı ucret daha yatırmam lazım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 345
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 29.848 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.