Şimdi Ara

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
12
Favori
20.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle macbook air'i öneririm. Ekranı retina değil ama o fiyat aralığındaki herhangi bir windows laptoptan iyi.
  • macbook yeni elime ulaştı. ama youtube da video kalitesi düşük nasıl hd yapabilirim?
  • Full hd 15 inc

6700 hq

gtx1050

12 gb ram

bir windows laptop ile 13.3 macbook air arasinda kaldim.

Tamamen is icin kullanicam ekran onemli. Windowslu aletin ekraninda kronik isik sizmasi falan var. Arada kaldim ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Ben office 365 kullanıyorum fiyatı 179tl den başlıyor, ultra memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, çoğunlukla video edit için kullanacağım, oyun olarak fm oynarım arada, air bu ihtiyaçlarımı karşılar mı ?

2.el alacağım özellikle dikkat etmem gereken bi şey var mı ?

Teşekkürler.

• MacBook Air (13-inch, Early 2015) alarak aranıza katıldım beyler. 15 yıl windows kullandım bu ilk macbook deneyimim.
    Tek söyleyebileceğim heder etmişiz geçen onca yılı meğer adamlar işi çözmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 21 Aralık 2017; 22:43:16 >
  • Selam beyler vatanda satılan bu modelin ekranı nasıldır. İps mi normalmi.

http://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-mqd32tu-a-core-i5-1-8ghz-8gb-128gbssd-13-3-int-notebook-bilgisayar.html

Lütfen alıntı yaparak cevap verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

Selam beyler vatanda satılan bu modelin ekranı nasıldır. İps mi normalmi.

http://www.vatanbilgisayar.com/macbook-air-mqd32tu-a-core-i5-1-8ghz-8gb-128gbssd-13-3-int-notebook-bilgisayar.html

Lütfen alıntı yaparak cevap verin.

Apple air ların panelini kime yaptırıyor bilmiyorum ama kaliteli standart bir led panel hocam paylaştığın modelde.
    Retina ekran değil sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 27 Aralık 2017; 0:18:24 >

• Şarjı bitmeyen laptop yapmışlar beyler Allah nazarlardan saklasın tam 3 saattir nette aktif surf yapıyorum, orta kısık ekran ışığı + arka planda YouTube uygulamasından müzik %100 den %80 e düştü şarj. Efsane bişiy bu yahu

Early 2015, 8GB RAM 13" AIR
  • Bu akşam vatanda inceledim biraz. Ekranı değişik açılardan görüntü kararıyor. Pek hoş değil. İnş retina ekranlısı çıkar

• quote:

Bu akşam vatanda inceledim biraz. Ekranı değişik açılardan görüntü kararıyor. Pek hoş değil. İnş retina ekranlısı çıkar

Cikmicak cunku apple macbook air uretimini durdurdu suan macbook modelini gelistiriyolar. Eskiden air yokken macbook vardi sonra macbooku durdular airi cikardilar simdi tam tersini yapiyolar. Ekran acisi kotu retina degil ips degil bildigin led ekran o yuzden beklentiyi yuksek tutmamak gerek. Neticede air kullanicilara yuksek goruntu kalitesi vaadetmiyor. Ne kadar ekmek o kadar kofte

• quote:

Bu akşam vatanda inceledim biraz. Ekranı değişik açılardan görüntü kararıyor. Pek hoş değil. İnş retina ekranlısı çıkar

"Hafif"kararıyor. Birde şöyle bir gerçek var sen cihazı incelerken önce retina ekranlı macbooklara bakıp sonra air'i incelersen air'in ekranı her halükarda sana leş gelir, bu herkes için böyle. Bu aynı Televizyon seçer gibi, nasıl aslında 42" ekran yeterli büyüklükte bir tv olmasına rağmen diğer 50 55 65" tv lerin yanında 37 ekran tv gibi kalıyorsa air'da macbook pronun ekranına bir kere baktıysan berbat gelecektir sana.
    Ama emin ol çoğu windows laptoptan daha iyi bir led paneli var Macbook air'ın.
  • Arkadaslar merhaba. Magsafe 2 45W şarj aleti arıyorum benimki kayboldu. Orijinal almayı düşünüyorum ama sıfır fiyatları yüksek. Uygun fiyatlı sıfır veya ikinci el nerden bulabilirim? Veya orijinal olmayan şarj aleti kullansam sıkıntı yaşar mıyım?
  • evde kullandığım çizik vs olmayan 2013 mid. 256 bg ssd li macbook umu kaç tl ye satabilirim sizce?
    fiziksel olarak sadece bir kusuru var. E harfi biraz silindi nedense
    teşekkürler

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 18 Şubat 2018; 16:16:18 >
  • MQD32TU/A modelini almayı düşünüyorum. Şu anda iş görür bir 13-14" arası malzeme kalitesi yüksek Windows notebooklar 3000 TL bandında geziniyor. Macbook Air bazı konularda eksiklere sahip olsa da fiyat olarak yine de tatmin edici. İkinci el Pro almak mantıklı ancak taksitli alacak olmam beni Air'e yönlendiriyor.

Şu anda Teknosa'da satılan modeller de 2015 üretimi sanırım. Fiyat olarak hangi aralık alım için uygundur? Kupon ve banka puanları ile 3400 TL bandına alınabiliyor şu anda.
  • Devamı gelmeyecek 11,6” son model MacBook Air ım satılık. Şeffaf koruyucu ile kullandım sorun çıkmadı bugüne kadar ve şarjı iyi gidiyor. İzmir’de elden alışveriş yapmak isteyenler ulaşabilir. 2800TL
    Kutu fatura ve aksesuarları tam ve Apple Tr cihazıdır. Garanti yeni bitti.
  • ARkadaşlar ara ara air book kullanıyorum. Alışma sürecindeyim

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell)

SS'deki gibi ekran boyunu nasıl büyütebilirim ? dokunmatik alanda parmakla zoom yapmak yetersiz çünkü ekranı tam kaplamıyor. Görülmeyen alana gitmek için sağ sola hareket ettirmek zorunda kalıyorum

Umarım derdimi anlatabilmişimdir

Çözünürlük düşürerek ekranı kullanıyorum. Lütfen bildiğiniz yöntem varsa yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 13 Mart 2018; 18:8:12 >

• bugün ikinci el 2015 air ile aranıza katıldım umarım güzel günlerde uzun bir süre kullanırım.

Program tavsiyesi olan var mı yada güzel programların paylaşıldığı bir konu ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Sıkıştırma programı olarak Dr. Unarchiever kurabilirsiniz macOS'taki en iyi sıkıştırma programı odur. Bir de VLC kurun film izlemek için (Quick Time biraz sinir ediyor altyazı açmaz, codec bulunmaz vs) onun dışında pek bir programa ihtiyacınız yok. Antivirus'e zaten ihtiyacınız yok, ben kullanmıyorum mesela ama kafası rahat olsun diye kuranlar varmış (bir arkadaş Sophos Antivirus kullanıyor misal) Müzikçalar olarak iTunes var zaten. Safari de Macbook için en mantıklı tarayıcı, Chrome'a göre daha az kaynak kullanıyor (daha az kaynak = daha düşük pil tüketimi)

Aradığınız programlara önce App Store'dan bakın, orada varsa App Store'dan yükleyin direkt. Mesela Dr Unarchiever olması lazım Store'da.

Bu arada güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poormansmoodyblues -- 28 Mart 2018; 16:49:25 >
  • poormansmoodyblues P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ben windowsta bile virüs koruma kullanmayan adamım

birde popcorn time indiricem windowsta severek kullanırdım bunda da varmış ço ksevindim bir bakın derim. dizi ve film izleme programı siz ilerken o torrentten indiriyor yüksek çözünürlük+altyazı hepsi mevcut harici torrent kurmanıza da gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.