Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün hanıma xs max 256gb silver aldık kamerası note 10 plusa göre daha güzel geldi bize ve daha kaliteli duruyor samsung oyuncak gibi kaldı hanımda beğenmedi birde kablosuz kulaklık aldık mükemmel gerçekten adamlar yaomış dedirtiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sıcakta ve güneş altında xs ekran parlaklığını çat çat diye iki kademe düştü. Soğuduktan sonra kendine geldi ips ekranda böyle olmuyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a|i kullanıcısına yanıt
    Kayıtsızkem değişime girmiyor diye biliyoruö cihazlar.

• 9 aylık yurtdışı XS Max cihazım iOS 12.4 e geçtikten 1.5 hafta sonra yani bugün kendilinden başlatma sorununu yaşadı. Analiz verilerine baktığımda panic-full hatasıyla karşılaştım. Bu bir donanımsal hata raporu. Yeniden başlatma sorunu yaşayanlar Analiz verilerine baktıklarında panic hatasıyla karşılaşıyorlar mı? Bu cihazı nasıl bir işleme sokabilirim? Daha önce yurtdışı cihazı için servis tecrübesi yaşamış olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

• vasel kullanıcısına yanıt
    Neden yeni modeli beklemediniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden minimum 12 bin versin ki adam? Turkiye gibi bir ülkede yeni iPhonelari bekle diyen adamda da vardir bi anormallik. En az 12 bin 17 - 18 bine kadar cikacak Allah askina bu rakamlar kimseye utopik gelmiyor mu? Yeni model beklemenin mantigi yok cunku fiyatlarin da mantigi izah edilir yani yok artik.

• Yeni model cikinca eski modellerin fiyati dusmuyor mu bir miktar daha ? Bunun icin beklemeye degmez mi ? Eskisi belki daha ucuza yenisini belki mevcut fiyatlardan alabilir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Neden minimum 12 bin versin ki adam? Turkiye gibi bir ülkede yeni iPhonelari bekle diyen adamda da vardir bi anormallik. En az 12 bin 17 - 18 bine kadar cikacak Allah askina bu rakamlar kimseye utopik gelmiyor mu? Yeni model beklemenin mantigi yok cunku fiyatlarin da mantigi izah edilir yani yok artik.
    Aynen öle beklemedim arkadaşın dediği gibi zaten telefon yağ gibi akıyor sıkıntı yok note 9 dan sonra çok iyi geldi

• Arkadaşlar elimdeki 2 aylık xs maxımı satmayı düşünüyorum Media Marktan alındı 22 ay apple garantisi devam etmekte mate 30 pro çıktığında almak için (android kullanıcısıyım normalde ve apple bana göre değilmiş hala alışamadım ) cihazın pil durumu %100, satın alındığı andan itibaren ön arka kırılmaz takıldı 150 liraya, ayrıca sürekli kılıfla kullanılıyor yani hatasız çiziksiz sorunsuz diye tabir edilen türden 64 gb model. Sahibinden üzerinden baktığımda ortalama bir fiyat çıkaramadım çok abuk subuk fiyatlar var aşırı uçuk yada aşırı düşük bu sebeple buraya danışayım dedim sizce ne kadar bir fiyata vermeliyim cihazı?
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Hayir düşmüyor. Daha da fazla artacak. Eskide kaldi o gunler

• Note 9 dan dun itibariyle xs max e gectim yurtdısına cıkmısken aldım ve pasaport kayıt dahil 7.500 e denk geldi 3.300 tl yine kardayım.
    Note 9 da kamera sorunu cok yasadım zoom yapımca goruntu dalgalanıyordu ve 1 senelik cihaz da kamera mikrofon hoparlör sorunu yasadım ve şimdi insallah sorunsuz olur diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dascagal

Note 9 dan dun itibariyle xs max e gectim yurtdısına cıkmısken aldım ve pasaport kayıt dahil 7.500 e denk geldi 3.300 tl yine kardayım.
    Note 9 da kamera sorunu cok yasadım zoom yapımca goruntu dalgalanıyordu ve 1 senelik cihaz da kamera mikrofon hoparlör sorunu yasadım ve şimdi insallah sorunsuz olur diyorum.
    Hayırlı olsun. Ben de Note 9'dan geçiş yapmıştım. 1 yıl olacak sorunsuz bir şekilde kullanıyorum çok şükür. Sizin de rahat edeceğinizi düşünüyorum :)
  • Selam arkadaşlar 512 gb xs gümüş 11.297 ye alınır mı teknosadan..Renk olarak çok beğeniyorum ancak çelik kısımlar en çok bu renkte sırıtıyor sanırım..full kaplama bulunduğum yerde yapan yok sanırım ınternetten alsam kendim yapması zor mudur?Bu fiyata değer mi sizce?Satma olayı gözetmesek bile..
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Tabi ki şahsi tercihiniz ama, 256 dan 512 ye geçiş çok pahalı, bende 256 var ve bence epey yeterli. Silver renk için çoğu kişi çiziliyor dedi ama siyah için de renk atıyor dendi. Bende siyah var, spigen sert kılıf var ve arada çıkarıp tozunu temizler takarım yine, ne çizilme var ne boya atması 3 ayda. Ama yine de garanti olsun diye yeni sticker kaplama yaptım telefona.

• Arkadaslar mobile sayfada alinti yapacagim zaman alinti ustune gelip bitti tusuna basiyorum ama yonlendirme yapmiyor. Butun browser larda durum boyle bu neden olur ? Ornek bir resimde koyayim.
    https://resmim.net/preview/dhnDe2.jpeg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Yani almak mantıklı mı diyorsun hocam 256 parasina 512 almış olacağım ..işyerinde siparişi tamamlayamadan düşünürken stok bitti dedi az önce tekrar aktifti yakaladım bakalım..umarım pişman olmam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oksiladoo

Yeni model cikinca eski modellerin fiyati dusmuyor mu bir miktar daha ? Bunun icin beklemeye degmez mi ? Eskisi belki daha ucuza yenisini belki mevcut fiyatlardan alabilir ?
    Yalnızca ikinci el piyasalarında biraz oynama olacaktır. Bunun dışında apple cihazlarında indirime girmek istediğini bundan aylar önce söylemiş, yeni gelen cihazla beraber eski cihazların da zamlanacağını veya ucuzlayacağını şimdiden söylemek fazla peşin hüküm kalıyor. Bekleyip göreceğiz...
  • Arkadaşlar bunları hızlı sarj eden sarj aleti var mı ne kullanalım yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Tabi ki şahsi tercihiniz ama, 256 dan 512 ye geçiş çok pahalı, bende 256 var ve bence epey yeterli. Silver renk için çoğu kişi çiziliyor dedi ama siyah için de renk atıyor dendi. Bende siyah var, spigen sert kılıf var ve arada çıkarıp tozunu temizler takarım yine, ne çizilme var ne boya atması 3 ayda. Ama yine de garanti olsun diye yeni sticker kaplama yaptım telefona.
    Sanırım en dayanıklı Gold. 1 yıl olacak 1 Dolarlık kılıflarla da kullandım hiçbir şey yok.
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Zaten kılıfın sağı solu açık değilse problem yok, öyle dayanıksız da değil o kadar. Bence hepsinin dayanıklılık derecesi aynı ama hasar varsa görünürlüğü farkediyor.

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.