Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanmıyorum fakat daha önce konuşuldu ankerin hızlı şarj adaptörü ve kablosu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xs max’ın üst ahizesi çok çabuk kirleniyor burayı nasıl temizleyebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Kullanmıyorum fakat daha önce konuşuldu ankerin hızlı şarj adaptörü ve kablosu var.
    Ben orjinal kullanıcam da apple ın 30w adaptörü uyumlu olur dimi bu bizim kullandığımız kaç watt gücünde acab

• dascagal D kullanıcısına yanıt
    Bende yılların azılı Galaxy Note kullanıcıyım Note 3 Note 5 Note 9 ve Note 10 dan soran 2 ay önce XsMax a geçtim şuan çok memnunum ios çok gelişmiş severek kullanıyorum...

• vasel kullanıcısına yanıt
    5w standart gelen .

Neyi orijinal kullanacaksınız onu anlamadım ?
    Apple sitesinde adaptör var alın ama pahallı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

5w standart gelen .

Neyi orijinal kullanacaksınız onu anlamadım ?
    Apple sitesinde adaptör var alın ama pahallı.
    Adaptörü orjinal alırım apple marka birde patlar falan bir şey olur teknosa da indirimdeydi 337 lira ydı senelerce kullanılır

• Ekran cizikleri icin dis macunu kullanan var mi?

• babadol kullanıcısına yanıt
    Kaplama nasil bisey oluyor telefona ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Hocam arabalara yapılan kaplamanın daha incesini düşünün, yapışkanı çok kuvvetli değil, telefonu ekran harici kaplayacak şekilde kesmişler, her yerine mükemmel oturmuyor ama gayet iyi bence.

Benim aldığım buydu:https://m.n11.com/iphone-honeycomb-black-3m-telefon-kaplama-tum-modeller-P362241461

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadol -- 22 Ağustos 2019; 7:47:13 >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Seffafi da var mi bunun acaba ?

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Ben görmedim hiç ama araştırmak gerek belki bulunur. Bir de benim aldığım daha önce gördüklerimden çok daha az kalın çıktı, o nedenle üstüne kılıf sımsıkı oturdu. Neden kılıf içine kaplama yaptın derseniz, uzun süre sert kılıfla telefon kullanan beni anlar, illa ki toz giriyor içeri ve telefonu çizilebiliyor.

• Ankaradan elden teslim olacak sekilde xs ya da xs max satmak isteyen var mi

• O gün geldi çattı arkadaşlar 9 aylık Xs Max cihazımın pil sağlığı %99’a düştü.

• Arkadaslar XS 64 gold pasaport kayitli hatasiz cihaz ariyorum guvenilir bir yer var mi? Varsa fiyatlar ne durumda?

• Merhaba arkadaşlar..düz xs kullananlar pilinden memnun mu acaba?xs max a göre çok mu kötü?kararsız kaldım büyük telefon sevmiyorum ama pili de kötü olmasın istiyorum..cevaplarsanız sevinirim..11300 tl xs 512 gb sepetimde teknosada, 256 gb xs max da 12100 tl mağazasında ayırttım..pazartesine kadar karar vermem lazım sizce hangisi mantıklı?teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrpeker -- 24 Ağustos 2019; 11:21:40 >
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Büyük telefon seviyorsanız düşünmeden xs max ama o kadar paralar verilir mi bilemem

Daha iyi ekran deneyimi, daha iyi pil ömrü, ikinci elde daha fazla rağbet görmesi gibi konularda XS MAX’ın üstünlüğü var. Büyük telefonda seviyorsanız madem doğru tercih XS MAX olacaktır

X'in max diye bir alternatifi çıkmadığı için ve ilk defa farklı bir model çıktığı için herkes onu almak zorunda kaldı ama Xs'in Max diye bir alternatifi de geldi ve benim gibi hayatında hiç büyük telefon kullanmamış olanların bile bu kadar beğenisini topluyorsa bence her türlü Xs Max deneyimini yaşamalısınız. Ama 2 ay daha beklerseniz yeni model gelebilir tercih sizin.
    büyük seviyorsanız max'den başka alternatif yok. Xs kullanıcısı olarak pilim 7+ ile aynı.
  • Cevaplar için çok sağolun..iphone 5'in klavyesinin azizliğine uğramışım ''büyük telefon sevmiyorum olacaktı..7 plus kadarsa bile gitse iyi benim için.. önceki telefonum iphone 7 plus çok büyük gelmişti büyük telefon sevmediğim için soruyorum kullananlar memnun mu pilinden ve herşeyinden diye..yeni gelenler 15binden kapı açar ülkemizde sanırım..onlar çıktığında da bu xs modelleri fiyat indirimine gireceğini düşünmediğim için beklemek istemiyorum açıkcası..aradaki 800 tl farkı verip 256 max almak sanırım mantıklı olan ortak görüş..
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.