Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni modellerim tipi aşağı yukarı belli oldu, ekstra vergi zammı da olacak diyorlar, yani benim maddi durumum müsait olsa yeni modelleri beklerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Hadi ya vergi zammıda olacaksa daha da pahalanır 13 14 e gider galiba neyse o zaman yarın alayım ben apple store dan

• Arkadaşlar sahibinden de bir ilan gördüm sıfır xs max 256 gb 10.999 aradım applestore online mağazasından benim adıma fatura yazdırıp ürün satın alıyor indirimli bana da bu paraya veriyor ne diyorsunuz

• yeni modeller 14.149 dan başlayabilir. Ama sadece başlangıç. Pro modeli var bunun; yani zengin bile olunsa artık fiyatlar alınmayacak boyuta geldiler.. bu nereye kadar böyle gidecek çünkü bu anormal bir durum 18-19 u bulacak en son opsiyonlu modeller.. bırakın Turkiye'yi yurtdışında çıkınca da 25 bin lira yazanları göreceğiz hiç merak etmeyin. Bu noktadan sonra; elektroniklere meraklıyız fakat erişimimiz kesildi gibi arkadaşlar anlayacağınız...
  • vasel kullanıcısına yanıt
    bence bekleyin hocam, yeni modeli almanızı öneririm. 13-14 bandında bekliyorum ben yeni modeli.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Evet😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iphone 11 e güncellemeyi düşünen var mi?
    Bende pasaportuma kaydettirdiğim xs max var.simdi 11 alayım desem sanırım kayıt isleri vs biraz karıştı.Bunu satarken kayıttan sildirip mi satmak lazım? Kayıttan düşürüp satarsam 2 yıl dolmadan yeni kayıt yapabiliyor muyum

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Arkadaşlar xs max için baseus gibi tam ekran kaplayan sert cam şeklinde olan ama kenarlarında siyah çerçeve olmayan ekran koruyucu bulan oldu mu, ben baseus kullanıyorum ama o siyah çerçeve hoşuma gitmiyor.
    Bende şunu alıp almamak arasın da kaldım. Fotoğraf da göründüğü gibi gelmeyecek gibi sanki emin olamadım (:
    https://www.pdateknoloji.com/apple-iphone-xs-max-rainbow-silikon-kilif-seffaf-055m_57471.html?gclid=Cj0KCQjwy97qBRDoARIsAITONTK4b_YBvJfEP0c8vdOeJqJaHBC_ej1w6fRDRG35oOITboYZFhZmd54aAkSEEALw_wcB

• a|i kullanıcısına yanıt
    Kayıttan silmen süreyi yenilemiyor hocam. 3 sene beklemen gerekiyor kayıt ettiğin takvim yılından itibaren.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    peki mesela kardesimin pasaporta kaydettirsem yeni aldığımı sadece olay 1500tl dimi başka bir kısıtlama var mi? pasaport sahibinin üstüne kayıtlı simde çalışabilir telefon diye bir şeyler okumuştum bir ara onlar doğrumu bilginiz var mı

Evet hocam cihazı hangi pasaporta kaydederseniz sadece o kişinin üzerine olan hatla çalışıyor yeni kanuna göre. Saçmalığın dibine vurduk artık.

gerçekten yuh ya.o zaman benim telefon değişme işi kaldı ya da uğraştıracaklar illa hattı kardeşime devredicem vs öyle

4s’den beri her modeli aldım kullandım yeri geldi tr cihazı yeri geldi yurtdışından. Ama artık ikisi de imkansız olmasa da epey zorlaştı. Sırf yurtdışından alınmasını engellemek için ellerinden geleni yaptılar ve başardılar

hobimin böyle biteceğini hiç ummazdım.. yıllardır Apple elektronikleriyle iç içeyim ve bundan keyif duyuyordum.. bu fiyatlandırma ve kısıtlamalara bir çare bulunmaz gibime geliyor bu noktadan sonra
  • Yani artık fırsat buldukça yapacağız cihaz değişikliklerini 😄 ya da 2şer sene kullanıp

• Merhaba
    Avr cikisli xs cihazim var pasaport kayitli fakat sadece 1 imei kayitli e-sim kayitli degil.apple store hicbir sekilde bakmiyormus cihaza acaba kvk genpa pupa vs onlarda mi bakmiyor tek imei nin kayitli olmasi yetmiyor mu acaba?

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Bu bildiğimiz silikon kılıf, aynısı gelir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

bence bekleyin hocam, yeni modeli almanızı öneririm. 13-14 bandında bekliyorum ben yeni modeli.
    Tamam da ben pro alırdım büyük ekranlı olan o da 15 16 derler o kadar veremem olmadı satıp alırım 😀 samsunglardaki değer kaybı gibi bir kayıp olmuyor apple larda zaten

• Merhaba arkadaşlar, yeni iphone ne zaman tanıtılır? Yeni çıkacak olan iphone hakkında gelişmeleri nereden takip edebilirim? Sanırım bu sene samsung'dan apple'a geçiş yapıcam
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Sdn den takip edebilirsin ötv zammı ile birlikte düz modelin başlangıç fiyatı 14 binden aşağı olmayacaktır max model ise 15.300 den başlar

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.