Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki resimde gözüken başkasının adına kısmına kendi adımı mı tc mi mi yazıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armynel kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi senin e-devletin üzerinden yapıyorsan başkasının adına işaretleyip onun bilgilerini yazıp ödemeyi yapacaksın.Kayıt işlemi yaparkende onun e-devletine girmen gerekiyor.

• Arkadaşlar merhaba Ben İphone Xs almak istiyorum.Ancak hiç İphone kullanmadığım için birşey sormak istiyorum.Ben Samsung S 7 Edge kullanıyorum ondaki bilgileri İphone Xs' ye aktarmam mümkün' mü yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-xs-max-64-gb-637627121/detay/

Beyler bu rakam doğrumu sizce alayım mı acil cevap bekliyorum.
    adam kadıköyde engin iletişim diye bir dükkanmış aradım konuştum bu fiyata satıyor kapalı kutu avrupa cihazı kayıtsız dedi gidip yerinde bakmak lazım bu fiyat pek normal değil

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    Müşteri çekmek için bu tip ilan açıyorlar gidince de kalmadı size şu ürünü verelim diyorlar daha önce başıma gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 20 Aralık 2018; 11:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Peki resimde gözüken başkasının adına kısmına kendi adımı mı tc mi mi yazıcam
    En rahatı; arkadaşının E-Devleti'ne gir. Kendim için de. Arkadaşının bilgilerini gir. ÜCreti öderken de arkadaşının bilgilerini gir İmei yaz tamam.
  • ertantana E kullanıcısına yanıt
    e devlet sahibinin çocugunun adına kayıt yapacagım bende parayı kendi adına mı çocugu adına mı yatıracagım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Bencede.kimin adına kayıtlı olduğunun ne önemi var

• notropil kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam amazon tr den aldım.

• MeganeCC M kullanıcısına yanıt
    Çocuğun TC numarasıyla vergisi yatırılacak.Anne ya da babasının e-devletiyle de işlem tamamlanacak.Çocuğumun bilgileriyle seçilerek.

• Kur böyle giderse amazon turkiyede apple türkiye garantili cihazlar 8500 bandına kadar geriler. Apple store fiyatları guncelleyemiyor stokları bitiremediği için stoklar bittiği anda ye i ürünlerin daha ucuz olacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar hiç böyle saçma sapan fiyat farkı olmamıştı izmirde avrupa cihazları 7500 e satılıyor hemde 256 gb taksit imkanı bile var kredi kartına. 10800 e alanlar ciddi zarar edicekler. Max için konuşuyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 20 Aralık 2018; 13:51:44 >
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    şu ufak kur düşüşlerinde halkımızın yaptığı heyecana bayılıyorum.

keşke dediğiniz gibi olsa ama Türkiye'de yaşadığınızı unutmayın.
    döviz kurlarının tarihçelerine bakın ya da ekonomistleri dinleyin okuyun.

Türkiye tarihinde kur sürekli yükseldi. dönemsel düşüşler oldu ama nabzı herzaman yüksektir.
    bu iyi birşeymiş gibi algılamayın. gerçekleri görün bilin diye söylüyorum.

diyebiliyor musun şubat ayında dolar 4 lira olacak?? hayır. çünkü şubat ayında doların 6-7 olma ihtimali daha yüksektir.
    o yüzden kimseden çok indirim beklememek lazım.
    apple fiyatı zaten sabit 999 dolar. senin ülkende fiyat yüksek.
    birtek telefonda değil, herşeyde %100 zam yapıldı.
    telefon kur farkından. ama dövizden etkilenmemesine rağmen bahane edip çoğu zaten fiyat yükseltti.
    senin soğanın, ekmeğin fiyat indirmezken, amerikanın telefeon fiyatını ddüşürmesini beklemek çok uygun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Bencede.kimin adına kayıtlı olduğunun ne önemi var
    Be böyle yaptım açıkçası :) İki IMEI de kaydettim.

Bu arada telefonun kamerası gerçekten efsaneymiş. İlk başta 7 Plus'tan farkı yok demiştim ama geri alıyorum sözümü. P20 Pro'dan sonr Note 9 ile körelen fotoğraf çekme aşkım Xs Max ile yeniden canlandı. Tabii bence yine P20 Pro kadar olmasa da yine de ona yakın güzel ve daha doğal fotoğraflar çekiyor. Özellikle ön kamerasını çok sevdim. Çoğu zaman efektsiz atıyorum selfieleri, kendi efektli gibi pürüzsüz güzel çekiyor.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• 12.1.2 gelmiş, bu mobil veri sorunu için. Bu güncellemeyi indiripte hala sorunu devam eden var mı ? Ona göre bende indirip kırayım. Ben 12.1 de kaldım bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

şu ufak kur düşüşlerinde halkımızın yaptığı heyecana bayılıyorum.

keşke dediğiniz gibi olsa ama Türkiye'de yaşadığınızı unutmayın.
    döviz kurlarının tarihçelerine bakın ya da ekonomistleri dinleyin okuyun.

Türkiye tarihinde kur sürekli yükseldi. dönemsel düşüşler oldu ama nabzı herzaman yüksektir.
    bu iyi birşeymiş gibi algılamayın. gerçekleri görün bilin diye söylüyorum.

diyebiliyor musun şubat ayında dolar 4 lira olacak?? hayır. çünkü şubat ayında doların 6-7 olma ihtimali daha yüksektir.
    o yüzden kimseden çok indirim beklememek lazım.
    apple fiyatı zaten sabit 999 dolar. senin ülkende fiyat yüksek.
    birtek telefonda değil, herşeyde %100 zam yapıldı.
    telefon kur farkından. ama dövizden etkilenmemesine rağmen bahane edip çoğu zaten fiyat yükseltti.
    senin soğanın, ekmeğin fiyat indirmezken, amerikanın telefeon fiyatını ddüşürmesini beklemek çok uygun olmaz.
    O zaman amazon türkiye de neden hergun fiyatlar iniyor. Ilk başta arada 300 400 lira fark vardi şimdi amazon max için 9200 yazdı. Aradaki fark 1600 oldu ayrıca kur indi diye fiyat güncellemesi yaptı zamanında apple.

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    Benim dedigim amazon icin degil tabiki.
    Acikcasi oradan alisveris yapmam, yapanada neden yaptin tabiki demem.
    Kur farkindan fiyat her zaman yukselir.
    Aylardir bu baslikta bu konusuluyor.
    Cikmadan once dusuk fiyat olacak denildi. Dusuk fiyata cikmadi.
    Cikti, fiyat dusulcek denildi, dusulmuyor. Bunu beklemenin manasi yok diyorum.
    Dileyen istedigi yerden alsin. Ama 2 mesajdan biri fiyat oldu iste.
    Yada fiyat dusmesini bekleyin siz kesin olmamakla beraber bekler durursunuz.
    Cunku siz soruma cevap vermeden bana soru sormussunuz.
    Dolarin dusecegine garanti veriyormusun Turkiye tarihcesine bakarak??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gavran G kullanıcısına yanıt
    ne gibi bilgiler
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Pek takmamak lazım bunları

• GaKKoSeLz kullanıcısına yanıt
    12.1.2 de sorun kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Uygun fiyattan yurtdışı kapalı kutu TR garantili XS 64 veya 256GB (sadece siyah renk) satan varsa pm atabilir. Teşekkürler
    up
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.