Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim telefonda da devam ediyor XR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi bu kadar sinirlenip destan yazdıracak ne oldu merak ettim . Ekran büyüklüğünü hesaba katarak söylüyor muhtemelen ki bende arkadaşa katılıyorum. Bu telefonu kullanınca X veya Xs ekranlarından dolayı tatmin etmiyor. Yoksa diğerleri de canavar gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

ekran boyutuna ithafen ''bugüne yapılmış en mükemmel'' diyorsanız o sizin tercihiniz ama iPhone X'ten farkı sadece 6.5 inch olan bir telefondan bahsediyoruz. Ekranı dışında bu kadar iddialı bir sözü neye dayanarak söylüyorsunuz? ekran büyüklüğü elbette diyebilirsiniz. Ama ufak tefek iyileştirmeler(ve ekran boyutu) dışında bana bu cihazın her açıdan iyi olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

burada cihazı tartışıyoruz arkadaşlar, polemik yaratmaya değil. Defalarca buradaki arkadaşlar tek fark ekran diyebiliriz dedi; bu bağlamda X ten ne farkı var? Apple sitesinden teknik verileri alıp yapıştıracaksanız ben o bilgilere sahibim. Verilerin de nasıl ufak bir değişime uğradığı tabloda belli oluyor

yani benim de almaya yetecek param vardı, tek nedenim büyük ekran boyutuydu ama bu işten vazgeçtim ve hiçbir zaman ''her açıdan çok iyi'' telefon demedim. demem. X ile XS, XS MAX'in arasındaki farklar ortada
    Farkettiyseniz bana göre diye bir ibare bulunmakta. Ben bunu en iyi olarak görebilirim. Bu benim en doğal hakkım. Ekran boyutu hem çok büyük, hem çok kaliteli. Ve bu bile (A12 işlemcisini kullanmasını filan vb diğer artı özellikleri yazmıyorum bile) benim için onu harika yapıyor. Ha diyebilirsin ki benim için berbat bir telefon. Saygı duyarım. Herkes, her şeyi aynı oranda sevmek zorunda değil. Kısacası, beğendiysen alırsın, beğenmediysen almazsın.

• Bugüne kadar yapılmış en iyi telefon dememiş en iyi iphone modeli demiş bunun aksini de iddia etmen mantıksız çünkü hangi iphone ile kıyaslarsan kıyasla hepsinden önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 19 Aralık 2018; 23:11:8 >
  • Bence bir yanlışlık var dikkatli olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: UNNL

Bence bir yanlışlık var dikkatli olun
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Valla mesaj attım bunları yazdı zaten her zaman elden alıs veriş yaptıgım için benim açımdan sıkıntı yokta nasıl bu kadar ucuz anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 19 Aralık 2018; 23:12:43 >
  • blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Neden acaba? Bizde düzeldi gibi ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-xs-max-64-gb-637627121/detay/

Beyler bu rakam doğrumu sizce alayım mı acil cevap bekliyorum.
    Çok ucuz gerçekten ama kapalı kutu yazıyor ne gibi bir çakallık olabilir ki?
  • soulmate kullanıcısına yanıt
    bi daha sorun yaşamadım ama yeni güncelleme ile şarj nedense 2şer 2şer iniyor.1 saat olmadan %85 oldu :D
    sıfırdan 12.1.1 kurup güncelleme ile üstüne deneyeceğim. belki düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Valla mesaj attım bunları yazdı zaten her zaman elden alıs veriş yaptıgım için benim açımdan sıkıntı yokta nasıl bu kadar ucuz anlamadım..

Alıntıları Göster
    1099 dolar eyalet vergisi olmasa bile 5.3 kurdan o paraya geliyor, ki eyalet vergisi neredeyse her eyalette mevcut. inandırıcı değil.

biri satın alsın gerçekse biz de alalım yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi transverse -- 20 Aralık 2018; 0:30:10 >

• transverse T kullanıcısına yanıt
    O birisi sen ol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • soulmate kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum sabah bir kere oldu, bir daha hiç olmadı. Şimdilik iyi gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soldier5825

O birisi sen ol
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Benim telefonda da devam ediyor XR
    slm hocam, XR, ı nerden aldınız hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

ekran boyutuna ithafen ''bugüne yapılmış en mükemmel'' diyorsanız o sizin tercihiniz ama iPhone X'ten farkı sadece 6.5 inch olan bir telefondan bahsediyoruz. Ekranı dışında bu kadar iddialı bir sözü neye dayanarak söylüyorsunuz? ekran büyüklüğü elbette diyebilirsiniz. Ama ufak tefek iyileştirmeler(ve ekran boyutu) dışında bana bu cihazın her açıdan iyi olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

burada cihazı tartışıyoruz arkadaşlar, polemik yaratmaya değil. Defalarca buradaki arkadaşlar tek fark ekran diyebiliriz dedi; bu bağlamda X ten ne farkı var? Apple sitesinden teknik verileri alıp yapıştıracaksanız ben o bilgilere sahibim. Verilerin de nasıl ufak bir değişime uğradığı tabloda belli oluyor

yani benim de almaya yetecek param vardı, tek nedenim büyük ekran boyutuydu ama bu işten vazgeçtim ve hiçbir zaman ''her açıdan çok iyi'' telefon demedim. demem. X ile XS, XS MAX'in arasındaki farklar ortada
    İphone xs ve xs max sizin.elinizdeki iphone x den.çok daha iyi bir telefon. 2019 Eylül de çıkaracağı yeni model de xs modellerinden çok daha iyisi olacak.

Sizi bu konuda takıntılı gördüm en iyisi siz mac bilgisayarınızı telefonunuzu satın bir xs max malın bu takıntılardan kurtulun.

• Soldier5825 kullanıcısına yanıt
    Ben anlam veremiyorum.

• Arkadaşlar cihazımı kuzenimin pasaportunu kaydedicem.Kendi edevletime girip onun T.C si ile kayıt yaptırabiliyor muyum.Resimde görülen alana kuzenimin tcsini girince kayıt işlemi tamamlanır mı

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Arkadaşlar cihazımı kuzenimin pasaportunu kaydedicem.Kendi edevletime girip onun T.C si ile kayıt yaptırabiliyor muyum.Resimde görülen alana kuzenimin tcsini girince kayıt işlemi tamamlanır mı

Kuzeninin tc no ve şifresi ile e devlete gir. İme için de ücreti öderken onun tc numarasını ve adını yaz

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.