Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer eline alıp biraz kurcalamayacaksan neden alırki insan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Yurtdışından getirttiğim cihazımı 23.11.2018 tarihinde 500 TL vergisini ödeyerek kayıt ettirdim.Fakat e-devlet sistemi o zaman e-sim imei numarasını kabul etmedi.Sonradan yaptıran arkadaşlarda sistem kabul etmeye başladı.Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlardan ricam e-devletteki 3.imei alanına benim e-sim imei numarasını ekleyebilirler mi? Böyle yapan olmuş söylenenlere göre.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• Merhaba,
    Yurtdışından gelirken fazladan aldığım aşağıdaki iPhone XS için ekran koruyuculara ihtiyacı olan arkadaşlar mesaj atabilirler.

Spigen Glass.TR EZ FIT Edge-to-Edge Screen Protector - (Kutuda 2 adet koruyucu ve kurulum kiti var.) TR'de bulamamıştım, kendi telefonuma da bunu uyguladım, Ultra Hybrid Matte Black ile beraber kullanıyorum, tam oldu.
    Spigen Glass.TR Slim Edge-to-Edge Screen Protector - (Kutuda 1 adet koruyucu var, kurulum kiti olmayan model.)
    BodyGuardz Pure 2 Edge Premium Glass Screen Protector

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuEmavi -- 19 Aralık 2018; 20:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertantana

İyi akşamlar arkadaşlar.Yurtdışından getirttiğim cihazımı 23.11.2018 tarihinde 500 TL vergisini ödeyerek kayıt ettirdim.Fakat e-devlet sistemi o zaman e-sim imei numarasını kabul etmedi.Sonradan yaptıran arkadaşlarda sistem kabul etmeye başladı.Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlardan ricam e-devletteki 3.imei alanına benim e-sim imei numarasını ekleyebilirler mi? Böyle yapan olmuş söylenenlere göre.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler.
    Ne yazık ki aynı dert bende de var. İlk başta kaydedemedim. Şimdi de etme şansım yok. Hani e-sim çok çok büyük bir kayıp mı dersen, değil. Ama bu şansım varken ilerde belki kullanma ihtiyacım olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericege

Herkese merhaba ,

iPhone 4'ten beri çıkan bütün cihazları kullandım , en son da iPhone X 256 GB uzay grisi cihazımı takas edip , İzmir Çankaya eski itfaiye karşısında bulunan Appiz mağazasından 30 Kasım günü Apple Türkiye garantili iPhone XS Max 256 GB Gold satın aldım .

Evet X'ten XS Max'e geçmiş birisi olarak arada ekran olarak müthiş fark var , ayrıca Appiz mağazası X cihazıma 6.000 ₺ sayınca XS Max 'e düşünmeden geçtim.

Kesinlikle çok iyi cihaz ...
    Iphone Xs Max bana göre bugüne kadar yapılmış en mükemmel iphone modeli. Her açıdan çok iyi bir telefon. Pahalı mı? kesinlikle pahalı. Ama kaliteyi ne yazık ki ucuza alamıyorsunuz.
  • fatihhank F kullanıcısına yanıt
    iPhone ekranları birbiriyle kıyaslandığı zaman diğeri sarı diğer telefon mavi gözükür

• Az önce media markt’ta ki Xs max ile karşılaştırdım sarımtraklığı aynı teknosa’da karşılaştırdım oradaki daha mavimsi beyazımsı.

Neden peki bunun sebebi ne ?

• Dolar tekrar düşmeye başladı;

Bilhassa Gray Market iPhone almak isteyenler, 1 ay daha beklerlerse daha düşük fiyata iPhone alabilirler...

Apple Türkiye'de yılbaşından sonra ücret indirimine gidebilir, ancak zaten Apple Türkiye iPhone fiyatları o kadar yüksekki yapılacak ufak bir inidirim için beklemeye değmeyebilir...

• Beyler mesaj engelleme programı var mı işe yarayan?

• Sahibi olmadığınız hiç bir markayı kendinizinmiş yada babanızınmış gibi savunmayın arkadaşlar. Boş verin.

• seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan dolayı true toneden dolayı

• Malum siteden Ankara, İzmir veya İstanbul'da olan önerebileceğiniz bir satıcı var mı arkadaşlar?
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    ekran boyutuna ithafen ''bugüne yapılmış en mükemmel'' diyorsanız o sizin tercihiniz ama iPhone X'ten farkı sadece 6.5 inch olan bir telefondan bahsediyoruz. Ekranı dışında bu kadar iddialı bir sözü neye dayanarak söylüyorsunuz? ekran büyüklüğü elbette diyebilirsiniz. Ama ufak tefek iyileştirmeler(ve ekran boyutu) dışında bana bu cihazın her açıdan iyi olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

burada cihazı tartışıyoruz arkadaşlar, polemik yaratmaya değil. Defalarca buradaki arkadaşlar tek fark ekran diyebiliriz dedi; bu bağlamda X ten ne farkı var? Apple sitesinden teknik verileri alıp yapıştıracaksanız ben o bilgilere sahibim. Verilerin de nasıl ufak bir değişime uğradığı tabloda belli oluyor

yani benim de almaya yetecek param vardı, tek nedenim büyük ekran boyutuydu ama bu işten vazgeçtim ve hiçbir zaman ''her açıdan çok iyi'' telefon demedim. demem. X ile XS, XS MAX'in arasındaki farklar ortada

• soulmate kullanıcısına yanıt
    ipsw den son sürümü indrip kurdum. şimdilik bildirim sorunu yok gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

ekran boyutuna ithafen ''bugüne yapılmış en mükemmel'' diyorsanız o sizin tercihiniz ama iPhone X'ten farkı sadece 6.5 inch olan bir telefondan bahsediyoruz. Ekranı dışında bu kadar iddialı bir sözü neye dayanarak söylüyorsunuz? ekran büyüklüğü elbette diyebilirsiniz. Ama ufak tefek iyileştirmeler(ve ekran boyutu) dışında bana bu cihazın her açıdan iyi olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

burada cihazı tartışıyoruz arkadaşlar, polemik yaratmaya değil. Defalarca buradaki arkadaşlar tek fark ekran diyebiliriz dedi; bu bağlamda X ten ne farkı var? Apple sitesinden teknik verileri alıp yapıştıracaksanız ben o bilgilere sahibim. Verilerin de nasıl ufak bir değişime uğradığı tabloda belli oluyor

yani benim de almaya yetecek param vardı, tek nedenim büyük ekran boyutuydu ama bu işten vazgeçtim ve hiçbir zaman ''her açıdan çok iyi'' telefon demedim. demem. X ile XS, XS MAX'in arasındaki farklar ortada
    Bunu tartışmanın yeri burası değil burası cihazı alanların yardımlaşma konusu. Alıp almamak kişisel tercihtir. Eğer o konuda bir tereddütünüz varsa lütfen burda tartışma çıkartmayıp yeni konu açın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

Merhaba,
    Yurtdışından gelirken fazladan aldığım aşağıdaki iPhone XS için ekran koruyuculara ihtiyacı olan arkadaşlar mesaj atabilirler.

Spigen Glass.TR EZ FIT Edge-to-Edge Screen Protector - (Kutuda 2 adet koruyucu ve kurulum kiti var.) TR'de bulamamıştım, kendi telefonuma da bunu uyguladım, Ultra Hybrid Matte Black ile beraber kullanıyorum, tam oldu.
    Spigen Glass.TR Slim Edge-to-Edge Screen Protector - (Kutuda 1 adet koruyucu var, kurulum kiti olmayan model.)
    BodyGuardz Pure 2 Edge Premium Glass Screen Protector
    PM attım her bir ürün için fiyat yazarsanız sevinirim. Teşekkürler
  • Uygun fiyattan yurtdışı kapalı kutu TR garantili XS 64 veya 256GB (sadece siyah renk) satan varsa pm atabilir. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kimsin? Bu konuda sadece alanlar konuşacak diye bir kural yok. İsteyen istediği konuda 'cihaz' ile ilgili görüşlerini, düşüncelerini söyleyebilir. Emrivaki bir tavırla bunları söylemenin manası yok
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.