Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar apple storelarda satılan belkın ekran koruyucu kullanan veya bilgi sahibi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilterr B kullanıcısına yanıt
    X’im icin arastirarak Apple Store’dan sipariş vermiştim, biraz hassas ama kaliteli olduğunu güneş altinda ve görüntü kalitesiyle hissettiriyor. Ben memnun kaldim, ufak bir darbeyle catlama oldu koruyucu da ama özellikle malzeme kalitesi ve yaninda özel olarak gönderdikleri aparat sayesinde kendiniz 1 dakika içinde tam hizali takabiliyorsunuz. Ben tekrar sipariş verip yenileyeceğim. Benim aldığım 150 lira olan InvisGlass, alacaksanız onu alin. Amerika ve yurtdisinda Apple Store’larda en cok takılan koruyucu bu. Keyfini cikarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [imag]https://store.donanimhaber.com/46/b1/db/46b1dbdc8cc39d52fa6cfcdd1ef901ff.png[/simage]

[lin=https://forum.donanimhaber.com/apple-iphone-xs-xs-max-ve-xr-ana-konu--134953372]Apple iPhone XS & XS MAX Kullanıcı Kulübü[/link]

@chakra7o

İmage ve link yaparsanız olacaktır. E ve K yi sildim kopyalayabilmeniz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 17:29:55 >
  • Ben de dün aldım cihazımı spigen almayı ya da belkın taktırmayı düşünüyordum belkın için çok kolay çatladığı hakkında yorumlar görünce biraz düşündüm. Ben yarın zorluya gideceğim için apple da taktıracağım . Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için ..

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Bende fiziki olarak 3 rengi inceledim ve goldu seçtim.
    Neden mi bir önceki iphone 7 de ilk çıkan simsiyahı kullanıyordum.

Artık bir değişiklik olsun yıl olacak 2020 yani
    rose gold gibi durmuyor o yüzden tercih ettim.
  • Ekran üstündeki naylon filmden sonra temperli cam çok iyi oldu, dokunuş hissi çok güzel.

• Hayır, en azından ben yaşamadım iyi güzel cihazdı ama o kadar, max büyüleyici.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilterr

Ben de dün aldım cihazımı spigen almayı ya da belkın taktırmayı düşünüyordum belkın için çok kolay çatladığı hakkında yorumlar görünce biraz düşündüm. Ben yarın zorluya gideceğim için apple da taktıracağım . Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için ..
    hocam teşekkürler sonunda oldu her ne kadar sola dayalı olsada artık imzamız var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chakra7o -- 7 Aralık 2018; 16:52:8 >
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım hocam :)

• bilterr B kullanıcısına yanıt
    editledim konuyu hocam oldu imza sonunda :) çok teşekkür ederim eee artık yarın ya da pazar a gelir telefon inşallah kısa bir aradan sonra tekrar xs max kullanmanın keyfini tekrar yaşayacağım
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Hocam valla hatırlayamadım sizi . Konuşmuş muyduk hiç hatırlamıyorum ama hayırlı olsun cihazınız güle güle kullanın.

• Xs max için apple sitesinde bulamadım. Belkın Invısglass olanı veya başkada olabilir.
    Sitede yok ama mağazada var mıdır?
  • https://www.akilliphone.com/incele/baseus-iphone-xs-max-6-5-lens-woven-cam-ve-silikon-kilif-100533

Bende bu kılıftan aldım,çok güzel görünüyor. Sizin fikirlerinizi de almak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

Xs max için apple sitesinde bulamadım. Belkın Invısglass olanı veya başkada olabilir.
    Sitede yok ama mağazada var mıdır?
    abartmayın arkadaslar altı ustu cam koruma. 150 TL verilirmi. 5 TL maliyeti var. yapmayın paranızı çöpe atmayın. 10D taktırsan 79 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

Bende fiziki olarak 3 rengi inceledim ve goldu seçtim.
    Neden mi bir önceki iphone 7 de ilk çıkan simsiyahı kullanıyordum.

Artık bir değişiklik olsun yıl olacak 2020 yani
    rose gold gibi durmuyor o yüzden tercih ettim.
    Ben de mat siyah kullanmıştım ama bu renk daha bi albenili. Kendini belli ediyor. Rose gibi değil de bakır gibi duruyor ışığa tutarsanız düz tutarsanız koyu pudra gibi. Gold tercih ettim adam hala X mi aldın diyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

hocam teşekkürler sonunda oldu her ne kadar sola dayalı olsada artık imzamız var :)

Alıntıları Göster
    [cente] koyun başına imzanın ve en sonuna da [/cente] koyun ortalayacaktır. Rica ederim, yanlış kişiyi etiketlemişsiniz bu arada :))

Not: center olacak r'leri siz koyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 17:37:13 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    aynen ya hocam başka arkadaşı etiketlemişim konuyu dağıttık eyy forum ahalisi affınıza sığınıyorum/z :)
  • Arkadaşlar hard reset attım stereo ses gelmişti ama şimdi yine gitmiş :D Yine üstten ses gelmiyor. Ne yapacak ikide bir hard reset atacak halimiz yok herhal? IOS 12.1 ile düzeldi mi acaba bu sorun?

Not: Düzelmemiş maalesef. (https://www.reddit.com/r/iphone/comments/9ktp5c/top_speaker_not_working_for_iphone_xs_max/)

Bu arada kestirmeler'e bayıldım. Resmen Android özgürlükleri iPhone gelmiş gibi. Tek tıklamayla istediğim yerden video, fotoğraf, ses ne varsa her şeyi galeriye indirebiliyorum. Gerçekten çok güzel düşünmüş Apple ve IOS yöneticileri. Daha birçok da özelliği var, daha yeni yeni öğreniyorum. "IOS 12 Kestirmeler" konusu var, oradan insanlar kendi ürettikleri kestirmeleri paylaşıyorlar ve onları direkt olarak indirip araç takımına ekleyebiliyorsunuz. Mesela tek tık ile her şeyi kapatıp, her şeyi açabiliyorsunuz. Ben şu an Wifi ve Bluetooth aç kapa ekledim. Tek tık ile ikisini de aynı anda açıp kapayabiliyorum. Sizler de kestirme oluşturup o konuya veya buraya atabilirsiniz bizlerin de faydalanması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 18:32:49 >

• Rikudou kullanıcısına yanıt
    Max evet guzel cihaz olabilir ama 5bin civarinda note 9 . Max icin okadar para veremem.

Note 9 kullaniyorum.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.