Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Note 9 da yasadigin bir problem mi vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknogs kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,

Spigen ez fit koruyucu aldım, dün kolayca taktım, çok kalitieli ürün.

Kılıf yine şeffaf silikon spigen var, bunun dışında da kılıf bakıyorum, değişiklik olsun diye

• Faturasız ürün bile olsa apple store imei numarasını sisteme girince kendi sistemlerinde göremiyor mu?
    Yada faturası illa hangi ülke olursa olsun apple store mu olmalı mesela bulgaristanda bulunan xx bir elektronik firmasından alınan fatura işe yarar mı? (fatura üzerinde imei yazılmalı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Sürekli LTE kullanıyorum
    Ben LTE hiç kullanmıyorum desem doğrudur. Evde Wifi, işte Wifi. Yolda kapatıyorum zaten.

@Rikudou Note 9 tayfayı bi görelim :D Hayırlı olsun :)
  • xs'in de batarya gayet iyi dayanıyor. Fakat stereo olayında bir sıkıntı var ahizeden ses gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi6161

xs'in de batarya gayet iyi dayanıyor. Fakat stereo olayında bir sıkıntı var ahizeden ses gelmiyor.
    Ben o sorunu dün çözdüm. Ses açma basın çekin, ses kısma basın çekin sonra power tuşuna basılı tutun ekran apple logusu gelene kadar. Düzelecektir :) Veriler silinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 11:35:6 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ses açma ve ses kısma demek istedin sanırım
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim. zil sesi de çalışmıyordu:) bu şekil düzeldi. stereo işini sondan kontrol etmedim. bir deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi6161

cevabınız için teşekkür ederim. zil sesi de çalışmıyordu:) bu şekil düzeldi. stereo işini sondan kontrol etmedim. bir deneyeyim.
    Rica ederim.

Bu videodaki gibi işte:

https://www.youtube.com/watch?v=OAGPN9rSoKo
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

Faturasız ürün bile olsa apple store imei numarasını sisteme girince kendi sistemlerinde göremiyor mu?
    Yada faturası illa hangi ülke olursa olsun apple store mu olmalı mesela bulgaristanda bulunan xx bir elektronik firmasından alınan fatura işe yarar mı? (fatura üzerinde imei yazılmalı)
    Fatura olmasa da apple storedan almasan da orjinal ürün ise imei kaydedilebiliyor

• Xs max için bu ekran koruyucular nasıl;
    Aramızda bu markayı yani BUFF ürünlerini kullanan bilen var mıdır?

Gizli Ekranlı; (90 derecelik açıdan sadece ekran gözüküyormuş, yani yandan bakan ekranı karanlık görürmüş)
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

5D özellikli; (5d olunca ne oluyor?)
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Şöyle;

Apple da bir kere eğer ürün yasal yollardan alınmışsa (mediamarkt , apple store, amazon vs.) Kesinlikle faturasız satışı yoktur. Yasal yollardan alınan her ürün faturalı çıkar ve faturaya imei, seri nosu vs. Yazılır. Fatura kaybedilebilir. O ayrı mesele. Faturayı kaybetse bile eğer Türkiye şartlarında garanti geçerliyse tamir edilir veya değiştirilir. Sadece faturası olmadığı için para iadesi yapılamaz.

Ürünler ürün kodundan hangi ülkeye ait olduğu anlaşılır. Ayrıca apple sitesinden de kontrol edilebiliyor. Garantisinin olup olmadığı.

Garanti ya da başka birşey için illa apple store faturalı olmasına gerek yok. Istediği mağazadan ürünü alabilir. Ama burada türkiyede garanti için hangi kodlar alınmalı bunu apple turkiyeye sormak gerekiyor.

Garanti için fatura değil ürün kodu önemlidir. Ayrıca apple storeden alınırsa ve eğer faturasida varsa. Üründe kusur olsun ya da olmasın. Alındığı mağazadan faturasıyla birlikte 30 gün içinde para iadesi veya değişim yapabilirsiniz.

Bir de operatörlerin sattığı ürünler var. Onlar sim kilitli olabiliyor ve turkiyede çalışmayabilir. O ürünlerde kodlardan belli oluyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 7 Aralık 2018; 11:54:50 >

Bu büyük ihtimal kalın ekran koruyucusu dokunmatigi etkileyebilir ama iyi korur

• İphone XS ' i 80 gündür kullanıyorum.
    Pil ' de Maksimum kapasite %97 ye düşmüş ....
    Asla hızlı şarj etmedim . içinden çıkan 5W adaptörü kullandım.
    Başka her hangi bir kablo kullanmadım .
    Asla oyun oynamadım .

Kullanım şeklim ise sosyal medya ve telefon olarak . Akşamları ise %20 de şarja taktım .
    Asla Şarjı bitip kapanmadı .

Açıkçası bazı rakamlar yüzüden telefondan soğudum.
    Çünkü çoğu 1-2 yılık iPhone 7 lere iPhone 8 pluslara bakıyorum onların bile %98...
  • Çok ilginç bir sorun daha yaşıyorum.
    Telefonu Bilgisayara bağladımda iTunes ile eşlediğim zaman telefonun hiç bir uygulamasına giremiyorum iTunes'un şifresi istiyor .
    Şifreyi yazıyorum , uygulamadan atıyor . Bilgisayardan bir dosya atmak için her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalıyorum telefonu ilginç..

Birde şu sorunu yaşayan var mı : Youtube üzerinden video izlerken wahatsapptan mesaj geldiğinde video sesi biraz kısılıyor ya bazen buga giriyor o kısık şekilde kalıyor .
    Sonuna kadar sesi açsan veya kapasanda kısıkda kalıyor.
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Cok takilma hocam ya kullan gec. Okadar takinliti olursak isin icinden cikamayiz. 3 yillik 6s plusum vardi pil omru yuzde 81 di. İlk.baslarda hemen duser sonda bi yerde takili kalir.

• Arkadaşlar merhaba,

Çok şükür XS Max almış bulunmaktayım. Beyaz renginin kenarlarının çok kolay çiziliyor olmasından mütevellit siyah renk aldım. Fakat siyahta da soyulma olabileceğinin farkındayım. Bu sebeple 360 derece jelatin kaplatmayı istiyorum. Kenarları da jelatin kaplayan yerler var. Yanlış hatırlamıyorsam Cevahir AVM'de bir standda bu işi yapan bir yer vardı. Hala duruyor mu orası bu konu hakkında İstanbul'da oturan arkadaşların bir bilgisi var mı? Veya bildiği tavsiye edebileceği başka bir yer olan var mı?
    Bir de bu kenarları kaplattığımızda kılıf takıp çıkarırken kenarlardaki jelatin çıkıyor mu acaba? Kullanan var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir de ne olur artık şu para meselesini kapatın gitsin. Valla bıktırdınız. Evet parası olan harcıyor aptallık yapıyor. Olmayan taksite giriyor size göre daha büyük aptallık yapıyor anladık. Olayı bir atasözüne bağlayacağım fakat ayıp kaçacak hiç istemiyorum gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

Çok ilginç bir sorun daha yaşıyorum.
    Telefonu Bilgisayara bağladımda iTunes ile eşlediğim zaman telefonun hiç bir uygulamasına giremiyorum iTunes'un şifresi istiyor .
    Şifreyi yazıyorum , uygulamadan atıyor . Bilgisayardan bir dosya atmak için her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalıyorum telefonu ilginç..

Birde şu sorunu yaşayan var mı : Youtube üzerinden video izlerken wahatsapptan mesaj geldiğinde video sesi biraz kısılıyor ya bazen buga giriyor o kısık şekilde kalıyor .
    Sonuna kadar sesi açsan veya kapasanda kısıkda kalıyor.
    Benim o sorun 6s plustada vardi. Ozellikle kulaklikla dinlerken bildirim aninda ses kisilirdi . Acmak istedigimde ise sesi tusla yukselirten cikan ikonda ses yukselmezdi yani ortada olurdu ama yukseltemiodum veya direk kisik olurdu. Yazilimsal bir sorun galiba. Telefonu bastan baslatinca duzeliyor

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Benim iPhone 8'im 9 ay sonunda %94'e kadar inmişti. Satmadan önce format attım. %97'ye çıkmıştı. Gerçi o zaman ios 11 vardı ve henüz Beta sürecindeydi bu pil sağlığı uygulaması. Ancak yine de birler basamağı konusunda çok tutarlı olduğunu düşünmüyorum. 3'e 5'e bakmayın. %90'larda %80'lerde diye düşünün bence.
  • Arkadaslar merhaba almanyaya gidiyorum pasaport kaydı size ait olmak kaydi ile xs ve xs max getirebilirim ordan bazı fiyatlar aldım depolama seceneklerine gore bana ulasabılırsınız ozelden

Alan arkadaslar gule gule kullansın

3-4 tane getirebilecegim isteye göre özel ulaşabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.