Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yurtdisi cihazlarindan bahsediyorsunuz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilterr

Arkadaşlar bu imei kaydını yaparken gelir idaresi başkanlığından ödeme yaparken tek imei yazma yeri var buraya normal imei yi yazıp e devletteyken iki imei yi de yazsam sorun olur mu ?
    Ben öyle yaptım ikisini de kaydedilmiş olarak gösteriyor E-Devlette.
  • Yok mu kutusu acilmamis Pixel 3 XL ile takas yapmak isteyen? :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wiperagain kullanıcısına yanıt
    Yok indiremezsin. Jailbreak yapman lazım, facetime için değmez.
  • Arkadaşlar hey siri komutunu değiştirmek olmuyor mu ? Hey siri yerıne sadece siri demek ıstıyorum. Bu mumkun degıl mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 7 Aralık 2018; 20:47:20 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl memnunmusun, pilinden falan... Bende note 9 u 2 hafta kullanıp sattım.

• Cassation kullanıcısına yanıt
    bu çok hassas derin konu. Hem adama hem eşinin evliliği burada konuşulmasın. Siz de konuyu kapatın bence kimse kimsenin evliliğine, gidişata vesaire konuşmasın. Turbo rumuzlu abimizin de bu konuları burada konuşmaması gerekir. Bırakın bu konuyu. Aile konusu kesinlikle yapılmasın. Herşey yapılsın bu tür konular yapılmasın. Hiç cevaplaşmayın gerekirse
  • xs max 9500 en düşük sanırım 64 gb daha uyguna denk gelen oldumu
  • Çok haklısınız. Tutamadım kendimi belki de haddimi aştım. Siliyorum mesajımı.

• Aynen cevap vermeyeceğim gerek yok. Farklı noktaya gitmesin olay. Anlatmak istediğim başka şeydi ama neyse.

Neyse telefon ve teknoloji konuşmaya devam edelim.

Bu da benim geçenlerde çektiğim bir foto. Paylaşmak istedim.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Facetime olsa ne olmasa ne gerçi whatsapp falan varken :) sağolasın

• Wiperagain kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Pek gerekli bir şey değil bence de. Olsa da olur olmasa da.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam nasılsınız? S7 edge de muhabbetimiz olmuştu biraz hatırlarsanız :) s7 edge den sonra note9 memnun etmemiştir kanımca, heleki batarya olarak 4000 mah ın hakkını veremediğini görüyoruz forumda. Bende yeni iphonelar biraz tuzlu çıkınca 8 plus aldım. Batarya olarak gayet tatmin edici geldi muhtemelen xs max ta daha da iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

Merhaba hocam nasılsınız? S7 edge de muhabbetimiz olmuştu biraz hatırlarsanız :) s7 edge den sonra note9 memnun etmemiştir kanımca, heleki batarya olarak 4000 mah ın hakkını veremediğini görüyoruz forumda. Bende yeni iphonelar biraz tuzlu çıkınca 8 plus aldım. Batarya olarak gayet tatmin edici geldi muhtemelen xs max ta daha da iyidir.
    Hocam selamlar, iyiyim şükür siz nasılsınız? Evet pilde s7 edge gibi değil de daha çok kamerası beni memnun etmedi, güzel çekiyor tamam ama doğal çekmiyor. Yüzler sararıyor falan... Genel itibariyle güzel telefon ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Arkadaşlar hey siri komutunu değiştirmek olmuyor mu ? Hey siri yerıne sadece siri demek ıstıyorum. Bu mumkun degıl mı ?
    Değil maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hocam nasıl memnunmusun, pilinden falan... Bende note 9 u 2 hafta kullanıp sattım.
    Memnunum. Saat 3 gibi şarjdan aldım %92 şu anda. Note 9 olsa %65-70'lerdeydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 23:30:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Değil maalesef.

Alıntıları Göster
    Teşekkur ederım hocam.
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bende iyiyim şükür. S7 edge hanımda duruyor halen kamera aynen dediğiniz gibi sarımtırak çekiyor bunda da hele ki ön kamera rezalet :) sulu boyayla çizilmiş gibi fotoğraflar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Memnunum. Saat 3 gibi şarjdan aldım %92 şu anda. Note 9 olsa %65-70'lerdeydi...

Alıntıları Göster
    İyi sevindim :)

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.