Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almadan önce kutuda imei no yazar onu sorgulayabilirsin hocam. En fazla yapacağı onu da sıradan satıcı yapamaz kutu daki orjinal kulaklığı ve şarjı alır yerine benzeri imistasyon bi kulaklık ve şarj koyar.

Aldığı rakamın üstüne 3000 TL kar koyup satacak degil 700 800 en fazla 1000 TL karla satıyorlar fiyat normal.

Bir de tabi simfree olayina dikkat etmelisiniz. Simlock telefonlar piyasadan daha uyguna alindigi için daha ucuza satılabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim insanlarımıza bu fiyatlar müstahak yanımda çalışan personel kredi kartından nakit avans çekerek 7250 ye aldı 500 de kayıt kredi kartı ödemesi geldi diğer harcamlar ile 13bin asgarisi 3700 adamın maaş yemek yol dahil 2500 sözün bittiği yer

• quote:

Orijinalden alıntı: Redzepi

getiren arkadaşlar yada siz hayrına getiriyorsunuz sanırım yani 5900 6000 zaten almaya kalksan neredeyse vereceginiz fiyat amerika için bile tabi dalaware eyaletinden almıyorsanız.

Alıntıları Göster
    Hocam size fazla fiyat verilmiş onu söylüyorum ben. İterseniz 7000tl’ye alın sizin bileceğiniz iş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalf

Eğer ciddi yoğun kullanıyorsan 1 günü zor çıkartıyor. Aynı sorunu ben de yaşayabiliyorum. Ve farklı xs max'ler denedim hepsi aynıydı. Yani sanmıyorum sizin telefonda sorun olduğunu. 6 saat aralıksız ekran açık olunca gün bitmeden şarj bitiyor. Tamamen kullanımla ilgili. inanılmaz bir bataryası yok. Hatta sürekli ekran açık kullanımda note9 daha iyiydi. onun da beklemede şarjı eriyordu :)
    Aynen bana da öyle geldi. Sürekli ekran açık kullanımda Note 9 batarya konusunda daha iyi iken (12 saatte 8 9 saat ekran süresi alabilirsiniz) Xs Max'te ekran açık olunca şarj daha çabuk bitiyor. Ama günlük kullanımda; yani kendi kullanımımda Note 9'dan daha fazla verimli ve fazla kullandığımı söyleyebilirim telefonumu. Mesela Note 9 boşta pili sömürdüğü için şu an bu saate gelmeden pil bitmiş olacaktı veya dün şarja takmış olacaktım; fakat çarşamba günü saat 23.00'da şarjdan aldığım telefonumun şu an hala %35 şarjı var :D İşte bu yüzden iPhone <3 Teşekkürler Apple. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Arama geldiğinde zil sesi çalarken ses ilk başta yüksek ses çalıp sonradan kısılıyor. (Bazen) Onun dışında bir sorun yok.

Alıntıları Göster
    Yok bu Xs Max'lere özel bir sorunmuş. Ben de hard reset attım dün düzeldi. Artık ses geliyor ve artık geceden sabaha %4 gitmiyor. %2 gitti mesela bu gün. :D Demek ki her şey stereoyaya bağlıymış. Telefonun dengesini bozuyormuş...
  • Sabah çektim :) Sizler de çektiğiniz fotoğrafları paylaşın bakalım neler çıkmış ortaya :)

Not: 2X yakınlaştırma ile otomatik olarak çekilmiştir.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 7 Aralık 2018; 10:0:11 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Şükür öyle bir problem yok

• -RAMMSTEIN- kullanıcısına yanıt
    Evet bu sıkıntı bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Evet bu sıkıntı bendede var
    Dün gece arkdaşın birisi yazdı bu sıkıntı değil özellikmiş. Face Id ayarları altına bulunanan dikkat sekmeinü kapat düzeliyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet cihazı aldığım gibi yedeklemeyi geri yükledim.temiz kurulumdan kastın nedir.Sonuçta yedeklemeyi tekrar geri yükleyeceğim

Teşekkür Ederim

• kangalf kullanıcısına yanıt
    Cihazın bataryası gerçekten iyi,Yoğun kullanımda gün sonunda %30 bataryam kalıyor.Bu benim için iyi bir değer.Fakat forumdaki arkadaşlar 2 gün gidiyor değince insan düşünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Cihazın bataryası gerçekten iyi,Yoğun kullanımda gün sonunda %30 bataryam kalıyor.Bu benim için iyi bir değer.Fakat forumdaki arkadaşlar 2 gün gidiyor değince insan düşünüyor
    Ama şöyle düşünün bir de. Ben genelde wifi açık sürekli kullanım ile öyle. LTE açık olsa belki daha da kısalacak süre. Siz LTE kullanıyorsanız normal bence.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Ya şaka gibi olmalı daha dün burada paylaştım kılıfı,

Bugün bir bakayım dedim 25 tl zam gelmiş belki tutar çok değil ama bana denk geldi işte ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangalf

Aynen öyle hocam çok ince ve aslında yeri geldiğinde çok işe yarayacak bir özellik. sesiz ortamlarda sesi açık unutulan telefonun kullanırken sessizce çalması vs çok iyi oluyor. Ben de şaşırdım sorun var falan deyince siz, kendim de denedim o kadar hiçbir sorun yaşamadım çünkü ve 12.1.1 en son sürüm yüklü şu an :)
    Şimdi okuyunca fark ettim dostum ne işe yaradığını bu özelliğin. çok ince düşünülmüş bir özellik her ikisi de.
    ama gece uyurken falan hanım telefonu alıp yüzümüze tutarsa çat diye açılır mı acaba bu özelliği kapatırsak? gerçi yapmaz ama öyle aklıma geldi. (face id için dikkat gereksin özelliğinden bahsediyorum.)
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Sürekli LTE kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Hangi cihazdan geçiş yaptınız? Ben sadece ekranı büyük diye biliyorum X modellerinden. iki üç iyileştirme dışında ekran büyümesi olmuş. ben de alma arifesindeyim de o yüzden soruyorum:)
    Note 9 dan geçtim, dünya varmış dedim.

Zaten S sürümleri iyileştirmeleri içeriyor, X de ekranın darlığını hiç sevmiyordum, bu çok daha hızlı, kamerası, donanımı vs herşeyi ile daha iyi, bence tabi.

• caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Ov o batmis. Bence hic gerek yoktu. Nasil odeyecekse artik

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Faturali apple storeden aliniyorsa sıkıntı yok. Faturasız ürünler sıkıntı

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.