Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.427
Cevap
81
Favori
407.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dilaver Çelimli

Peki ben bütün bunları nereden biliyorum? :)

Hatırlayamadım nick’i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizffren13

Merhaba aynı şeyi bende yapmayı düşünüyorum, cihazım 3 aylık Maximum 1000-1200 lira veririm. Sizin cihazınızın 11 ay garantisi kaldığını var sayarsak miktar biraz daha artar diye tahmin ediyorum. Aslında memnunum hiçbir sorun şikayetim de yok ama 1 yıl daha güncel kalmak ve XR nin seneye bir tur daha eskiyeceğini düşününce İphone 11 ile değiştirmek istiyorum. 12 Mini de düşdüm fakat araya 4000TL fark istiyorlar, o kadar para vermek istemiyorum açıkçası. Sizin sorunuza gelirsek 1500TL gibi fiyat çıkar tahminen. ( miktarı 2 el cihaz fiyatlarını inceleyerek tahmini söyledim, telefoncu değilim hata varsa kusura bakmayın)

Ne hatası, teşekkür ederim yorumunuz için.Ben de sizin gibi düşünüyordum. Telefoncu ikinci el 11 için 2500 fark istiyor. Letgo'da başka bir elemana 1500 teklif ettim, küfür etmişim gibi algıladı, sıfır cihaz fiyatına ilana koymuş. Anlamıyorum.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt

Hocam iPhone X almıştım, özelden konuşmuştuk, cihaz hakkında tavsiyeler vermiştiniz. O hesabı kapatmıştım. Bu yeni hesabım. O arada Samsung Galaxy A71 kullandım. Şimdi de XR var.

• quote:

Hocam iPhone X almıştım, özelden konuşmuştuk, cihaz hakkında tavsiyeler vermiştiniz. O hesabı kapatmıştım. Bu yeni hesabım. O arada Samsung Galaxy A71 kullandım. Şimdi de XR var.

Hatırladım.X iyi fakat 6.1 inç bana yeterli.Face id kullandıktan sonra touch id ile devam etmek zor benim için.Bakalım hayırlısı.

Bizim yapmamız gereken bir cihazda karar kılıp, ona devam etmek hocam. Face ID kullandıktan sonra Touch ID sıkıntı yaratacaktır.

• quote:

Bizim yapmamız gereken bir cihazda karar kılıp, ona devam etmek hocam. Face ID kullandıktan sonra Touch ID sıkıntı yaratacaktır.

Ben çok sık değiştirirm keyfi sıkılınca başka arayışa geçerim.Onun önüne pek geçemedim maalesef.iPhone konusuna gelirsek 2 tane var zaten şuanda,satıp tek 1 iphone yanınada 2. tel android ile devam etmeyi düşünüyorum.

Hocam androide gerek yok. eSIM destekli iPhone alırsan çift hat kullanabilirsin. Gerçi bir hat ile görüşürken, diğer hat kapalı durumda oluyormuş.
  • quote:

Hocam androide gerek yok. eSIM destekli iPhone alırsan çift hat kullanabilirsin. Gerçi bir hat ile görüşürken, diğer hat kapalı durumda oluyormuş.

Zaten se 2020 var o destekliyor fakat pek kullanmıyorum.İşim gereği büyük ekran ve kalemli telefon ekstra avantaj.Bilmiyorum şuanda 2 iphone u tek iphone yapıp sonrası karar veririm.

• mr.leon kullanıcısına yanıt

İnsanlar tutturduğunda iteleme peşinde. 9 aylık 11 e 1600 lira istedi son konuştuğum kişi, konuşa konuşa 1300TL kadar indi . Pilin %91 olduğunu duyunca vaz geçtim, sanırım bende cihazı ilana koyup satıp öyle cihaz alıcam. 8 ay garantisi kalmış XR ye 5800 TL yazılmış Letgo da ve bu gün cihaz satılmış benim cihazım çok daha kolay satılır tahminen.

• sizffren13 kullanıcısına yanıt

Dün de bir eleman 2300 istedi üste ahah cevap bile vermedim. Umarım bizi üzmeyen bir alışveriş yaparız hocam.

• Arkadaşlar merhaba. Bugün ben de iPhone XR aldım. Az önce ilk defa şarja taktım. Şarj kablosunu taktığım yeri , yani kablonun uç kısmını elle oynayınca çıt çıt diye bir ses geliyor. Sanki içinde bişeyler yerine oturmamış gibi ?? Ekranın alt kısmını elle biraz sıkınca o çıt çıt sesi azalıyor. Bir sorun çıkartır mı ? Ya da servise vermeli miyim ??

• Uğur kullanıcısına yanıt
    hocam, hayırlı olsun öncelikle nereden kaça ve sıfır mı aldınız ?
  • arkadaşlar merhaba,https://www.bastcase.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

instagram da gezerken gördüm. Kullanan var ise yazabilir mi ? elden kayıyor mu tam koruma sağlar mı vs.. baya şık ve ince görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cone

arkadaşlar merhaba,https://www.bastcase.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

instagram da gezerken gördüm. Kullanan var ise yazabilir mi ? elden kayıyor mu tam koruma sağlar mı vs.. baya şık ve ince görünüyor.

s4 mini için bu malzemedeki kılıfı 5 tanesini 5 tlye almıştım kimsenin yüzüne bakmadığı sert plastik gibi hafif şeffaf bir malzeme görünüyor resimlerde...virüsü de bahane ederek antibakteriyel diye piyasa yapmışlar bence...resimlerde bile kamera ve flaş yerleri uyumsuz duruyor ben olsam bu tarz kılıfa asla bu paraları vermezdim...

• Xr cihazimi her zamanki gibi yatarken sarja taktim sabah baktim telefon kapanmis. Acmaya calistim acilmadi. Recovery mode falan da girmiyor. iTunes baglantisi veya bilgisayar baglantisi kuramadim. Telefon acilmiyor. Telefonu servise biraktim. Basina benzer bir durum gelen oldu mu? Ne olmus olabilir.
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Bence ayrı bir konu açın hocam belki yardım bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar hızlı şarj ile XR cihazınızı kaç dakikada full şarj ediyorsunuz?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    XR için kılıf ne önerirsiniz hocam ? ince koruyucu bir kılıf aramaktayım logosuz
  • Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    12W normal kablo ile 1 saat 10-20 dakikada fulleniyor benim
  • Cone kullanıcısına yanıt
    Eminmisiniz hocam se 2020 bile o kadar hızlı dolmuyor
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.