Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    atarım hocam ekran görüntüsü, kablom hızlı sarj destekliyor olabilir emin değilim, sarj başlığı 12W ipad sarjı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cone

XR için kılıf ne önerirsiniz hocam ? ince koruyucu bir kılıf aramaktayım logosuz

koruyucu ve görseli güzel bana göre spigen kılıfları çok iyi...rugged armor favorim şu an stok yok yakında geleceği söyleniyor...ama ince logosuz istiyorsanız da thin fit modeline bakabilirsiniz ama fiyatları piyasaki kılıflara göre biraz yüksektir...

• bsliali kullanıcısına yanıt
    thin fit’e baktım hocam, acaba elden kayma yapar mı ? sert slikon sanırım. kamera koruması var, ekran koruması için çıkıntıda olduğu söyleniyor.. benim için önemli olan elden kaymaması
  • Herkese merhabalar,

Hepsiburada üzerinden Xr 128 gb modelini satıcı: Hepsiburada olacak şekilde sipariş vermeyi düşünüyorum. Satış sayfasında incelediğimde telefon için resmi distribütör garantili yazıyor. Bu noktada resmi distribütör apple türkiye mi oluyor yoksa apple türkiye ile anlaşmış başka bir firma mı oluyor ?

Eğer garanti apple türkiye değilse hepsiburada üzerinden apple türkiye garantili alamanıj başka bir yolu var mıdır ?
  • Porthos_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Hepsiburada Apple’ın yetkili satıcısı durumunda. Yani ürün orijinal Apple Türkiye garantili merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Merhaba, Hepsiburada Apple’ın yetkili satıcısı durumunda. Yani ürün orijinal Apple Türkiye garantili merak etmeyin

Hepsiburada canlı desteği de aynı şekilde bilgi verdi.

Cevabınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cone

thin fit’e baktım hocam, acaba elden kayma yapar mı ? sert slikon sanırım. kamera koruması var, ekran koruması için çıkıntıda olduğu söyleniyor.. benim için önemli olan elden kaymaması

rugged armor hoşunuza gitti ise şubat ayında stoklar güncelleneceği söylendi bende bekliyorum gelmesini ona bakabilirsiniz pütürlü bir silikonu var elden kaymıyor...daha önceki 5s-6-7 cihazlarımda kullandım gayet memnun olduğum bir model...thin fit kullanmadım maalesef elden kayar mı birşey diyemem

• Apple Watch kullanmak için
    Xr cihazı iOS 12.1’den iOS 14.3’e güncellemek mantıklı mı?

Bataryası nasıl? Bug var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EBÖB -- 11 Ocak 2021; 22:38:38 >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Son 10 gün yazan kısmın ekran fotosunu ayarlardan pil başlığı altından çekip atar mısınız?

Batarya performansını kıyaslayacağım 12.1 ile.
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Son 10 gün yazan kısmın ekran fotosunu ayarlardan pil başlığı altından çekip atar mısınız?

Batarya performansını kıyaslayacağım 12.1 ile.
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    iOS 14 mü kullanıyorsunuz?

12.1’den 14.3’e watch 5 kullanmak için geçeceğim sorun yaşar mıyım iOS 14.3’te?
  • kripto2n K kullanıcısına yanıt
    Sürüm kaç?
  • Antutu sonuçlarım iOS 12.1 256 GB XR

Apple iPhone XR [ANA KONU]

Herkes bu mesajımı yanıtlayarak iOS sürümü model ve kapasite belirterek ekran fotosu atarsa sevinirim.

[ekstra bir soğutma yapmadım. Dolaba koyma vs yok masanın üstünde şarj %87 veya %86 diye hatırlıyorum test öncesinde ve testten sonra %80’di tam olarak]

Test 3-4dk sürüyor uzun bir işlem değil ve cihazımda ısınma hiç olmadı.
    Yani sıradan bir 3 dakikalık YouTube videosu izlemiş gibi gayet serindi cihazım.

Arka tamperli şeffaf kırılmaz cam koruyucu var
    kılıf olarak Spigen Tough Armor
    Ön cam ise spigen full cover kenarları siyah çerçeveli kırılmaz koruyucu var.

Yani cihaz sımsıkı kaplı olmasına rağmen ısınmadı.

Yorumlarda çok ısınıyor denmiş ama muhtemelen benim sürüm ilk Xr sürümü iOS 12.1 olduğu içindir.
    2 senedir güncellemiyorum.

Apple Watch kullanacağım için iOS 14 gerekiyormuş.
    Umarım iOS 14.3 ile skor atan olur da ben de aklımda soru işaretlerini giderebilirim.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EBÖB -- 12 Ocak 2021; 0:4:46 >

• Merhabalar, telefonda bugün fark ettiğim değişik bir problem var. Bir şarkıyı video olarak kaydettiğimde seste dalgalanmalar oluyor, kısılıp yükseliyor video boyunca. Ama instagramda hikaye vs. çekerken böyle bir sorun yok. Sadece kendi kamera uygulamasında video çekerken var. 1080p 60fps'te fark ettim, 30 fps'e düşürünce sorun olmadı. Acaba yeni güncellemede bir bug mı? Siz de deneyebilir misiniz?

Edit: Fps ayarını değiştirince de sorun devam ediyor. Yani kamera uygulamasında video çekince seste dalgalanmalar oluyor ama diğer uygulamarda böyle bir sorun yok. Bu da bana yazılımsal bir hata gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alegro1453 -- 12 Ocak 2021; 1:4:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EBÖB E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sizin için programı indirip testi yaptım. Cihazımda son güncelleme yüklü yani 14.3 64 GB depolama alanı mevcut. Buyrun test sonucum;

Apple iPhone XR [ANA KONU]
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙏
    Hocam değer çok düşük çıkmış arkada uygulama açık sanırım.
    60K düşük performans iOS 14’e geçmek korkutucu gibi geldi.
  • Alegro1453 kullanıcısına yanıt
    Yeniden başlatın muhtemelen düzelecektir.
    Sürüm kaç iOS?
  • EBÖB E kullanıcısına yanıt
    Yok bütün programları kapattım bakmayın sol üstte app store yazdığına. Güncelleme geldikçe zaten cihazların değerleri düşüş gösterir bu bilinen bir şey. Ama günlük kullanımda hissetmezsiniz o farkı cihazım gayet seri ve hızlı donma ve takılma olmuyor. Ben de APW 5 kullanıyorum. Gayet stabil sürüm korkulacak bir şey yok
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Evet zamanında bu güncellemeler sayesinde 4s’im çöp olmuştu.
    Watch 5’ten memnun musunuz?
    Şu an
    44mm 2999₺
    40mm 2799₺
    Alınır mı Hocam?
    Siz hangi boyutu kullanıyorsunuz?
    Şarjı günü çıkarıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.