Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
80
Favori
406.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam link ayarmısınız çok güzelmiş ekran kalitesinde düşme oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, eşime bundan yaklaşık 1 sene önce sıfır XR aldık. Ancak o günden beri telefonu hiç adam akıllı kullanamadık.
    Aldığımız günden beri telefonda hep sıkıntı yaşıyoruz.
    Arama konusunda problem yaşıyoruz. Karşı tarafı arayamıyoruz. Sim kartımız eskidir dedik ilk başta belki ondandır dedik yeni sim aldık yine sorun devam etti.
    Karşı tarafı ararken kendiliğinden çağrı sonlandırılıyor diyip o ekran yaklaşık 30 saniye gitmemeye başladı. Yada çağrıya başladığımızda karşıya hiç bir şekilde gelmiyor. Çağrıyı sonlandırdıktan sonra karşı taraf hemen bidaha aradığında aradığınız kişiye ulaşılamıyor detayı çıkıyor.
    Telefon sürekli donmaya başladı instagramda birden videoların sesler yüksek bir şekilde açılmaya başladı.
    Garantiye versem değişim istesem değişir mi acaba ?
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    ekran kalitesi gayet güzel hocam.

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B08DD22RNX/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A9HZ36EEQ1ERF&psc=1
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cihazın servis işlemleri bitsin takacağım aylık 50 lira ekran koruyucu parası vermekten bıktım :)

• Ya benim şöyle bir sorunum var. Mesela trendyol hesabım açıkken uygulamayı siliyorum komple. Sonra tekrar
    Yüklüyorum hesabım yine açık oluyor. Giriş yap demesi gerekmezmi. Aynı şey spotifyda falan da oluyor. Verileri de sil diyorum ama uygulamayı silip yükleyince açık olan oturumum hala acik oluyor.. cikis yapmasi gerekmezmi
    fiyat olarakta iyi bence

Evet gayet iyi

Ben de satın aldım hocam. Gelsin bakalım

• mr.leon kullanıcısına yanıt
    gayet güzel hocam güle güle kullan

Hocam satıcı ekol iletişim değil mi yanlış satıcıdan almayalım satın alacağımda

doğrudur hocam ekol aksesuar
  • Sizce xr mantıklı mı yoksa daha yeni sistem se 2020 mi ekran boyutuna fazla takılmıyorum
  • tarotan55 kullanıcısına yanıt
    XR.
    Hocam Sonuçta se 2020 daha güncel cihaz degilmi sistem olsun cip olsun uzun ömürlü olsun yeter diyorum öyle oyun oynayan birisi de değilim
    hocam iki ay önce eşime aldım 64 gb olan cihazı.fakat pili çok çabuk bitiyor ve wifi çok az çekiyor

Xr cihazımı servise verdiğim için se2 kullanıyorum yaklaşık 1 haftadır izlenimlerimi sizin ile paylaşayım hemen

xr dan sonra cihaz aşırı ufak geldi ama alıştım öncesinden 8 kullanıyordum uzun sürmedi adaptasyon cihazın bu küçüklüğü 2021 yılında can sıkıcı içerik tüketimi çoğunlukla kullanılacak ise can sıkar

pil bu cihazda en can sıkıcı durum ortalama bir kullanımda bir günü çok zor çıkarıyor akşam Eve gelince şarjı bitmiş oluyor 2 defa eve gelmeden şarjı bitip kapandı face time görüşmesi ve yoğun whatsap trafiği yapmıştım

performans olarak hızlı bir cihaz xr dan hızlı ama çok az bir fark günlük kullanımda etkisi yok ha 4K video render işi ile uğraşıyorsanız o zaman fark ortaya çıkar

birde cihazda Wi-Fi ve şebeke konusunda sıkıntı sezdim xr cihazımda eve gelince hemen bağlandığım ağa se nazlı bir şekilde bağlanıyor çoğu zaman uğraştırıyor

arama yaparken sık sık arama başarısız oldu uyarısı aldım

kamera kalitesi bariz se2 de daha iyi gece çekimi video kalitesi bana xrdan iyi geldi portre modları bu cihazda da ön arka destekleniyor

malzeme kalitesi xr ile aynı ne kadar dayanıklı deslerde çizilmelere karşı çok dayanaksız kılıfsız kullanım sonucu kılcal çizik dolu ekran ve arka cam ile karştım

benim tavsiyem xr almanız yönünde olacaktır face id ekran büyüklüğü pil xr modelinde yüz güldürüyor ama amacınız kompakt bir telefon olsun cepte rahatsız etmesin derseniz se 5 yıl tık demeden sizi götürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymngbs48 -- 1 Ocak 2021; 21:35:43 >

Hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim peki bir sorum daha olacak se aldığımda 5 sene rahat götürür diyorsunuz peki xr ömrü okadar olmazmi yada aldığımda bir iki sene sonra kasılmalar falan yasarmiyim sırf o yüzden yeni modele donanım olarak yöneliyorum
    kasma donma vs hepsi geride kaldı. XR cihazını en az 3-4 yıl güncelleme alır. 5 yıla kadar temiz bakılır ise kullanılır.

Hocam kasma donma iPhone 6 ile tarihe karıştı bugün 6s bile canavar gibi çalışıyor xr siz düşünün tahmini iOS 17 ye kadar alacaktır sorunsuz 5 yıl kullanılır

• Arkadaşlar merhaba, benim şöyle bir problemim var. Telefonla konuşurken karşıdakinin sesi kesik kesik geliyor . Benim sesim normal gidiyor. Hattı başka telefona taktım normal çalışıyor. Kulaklıkla xrde denedim gene kopmalar mevcut sebebi hakkında bilgisi olan var mı iki gündür kafayı yemek üzereyim.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.