Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütçe sıkıntısı yoksa Apple'dan almanızı öneririm, renk solması vs yapmıyormuş diye duydum.

Ya da Spigen'in de çok güzel şeffaf kılıfları var.
  • Arkadaşlar hayırlı forumlar 3 aylık cihazımda ön kamerada toz girmiş sizce ne yapmalıyım servise falan versem olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    olur

Kesinlikle hiç bekleme ver hemen çözüyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar pilini serviste değişen oldu mu ilk günki performansına kavusuyor mu telefon. Ben iphone 7 i değiştirmiştim hayal kırıklıgı olmuştu büyük fark olmamıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Üçüncü şeffaf kılıfım. Üçüncüsü baseus dahil hepsi sarardı.
  • Maddi sıkıntılardan dolayı telefonu 8 plus ile üste nakit alarak takas etmek zorunda kaldım aldığım cihazın pil sağlığı 87 benim cihazın 93 dü hem pil konusunda hem kamera konusunda hemde tam ekran olup face ıd yönünden xr ciddi manada önde bir cihazmış onu anladım ... gece çekimlerinde arka kamera xr ile aşağı yukarı aynı performansı versede ön kamera cidden çok kötü ... xrın kıymetini şuan anladım:(

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun açılmasını istemiyorum açıkcası çünkü bizim telefonlarda ekran ile kamera ayrı servise versem içini açıp temizleyip kapatacaklar

Aynısı bende oldu temizleyip kapadılar.Bende içinin açılmasını istemiyordum eskisi gibi olmaz diye.Bana sadece alttaki vidaları teknisyen söküyor ekranı ayırma işlemini vakumlu robotla yapıyorlarmış kesinlikle sıkıntı olmaz dediler.Kamerayı temizledir ve teslim aldım her yerini inceledim açıldığına dair en ufak bir iz yoktu mükemmel yapmışlar.Korkmayın kesinlikle orda bakıp birşey olduğunda tekrar müdahale ettirebilirsiniz.Tavsiyem mümkünse zorluya falan gidin 1 saatte falan hallediyorlar.

• wifiye bağlandığında ıclouda yedekleme gösteriyor.yedekle diyorum biraz bekliyorum lakin yarısına gelmeden başka iş yaptığımdan sürekli yedekleme uyarısı alıyorum.yedekleme 1-2 saat süre mi.sürerse kesilmemesi için ne yapayım?yedekleme ancak cihaz şarza bağlıyken mi oluyor?
  • Arkadaşlar merhaba,

Eşim bir XR kullanıcısı. Telefonu, evin internetini aşırı yoruyor. Aklimiza gelen her yeri kontrol edip arka planda neyin calistigini kontrol ettik ama bisey bulamadik. Evin internetinden cikar cikmaz internet şaha kalkiyor. Ayrica telefonunun kendi internetiyle veya wifi ile instagrama vb girdiginde tv nin yanindaysa yayin bozuluyor. Telefonda enteresan bisey var. Basina boyle bisey gelen var mi? Apple a bu sikayetlerle gitsek bisey elde edebili miyiz?

Simdiden tesekkurler.

• Akplt kullanıcısına yanıt
    Bluetooth cihaz mı bağlı yada bluetooth mu açık ?

Arkadaşlar 4 aylık 256'lık TR'den alınan XR ne kadar eder ? Ne kadar istemeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 5 Eylül 2020; 19:0:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akplt

Arkadaşlar merhaba,

Eşim bir XR kullanıcısı. Telefonu, evin internetini aşırı yoruyor. Aklimiza gelen her yeri kontrol edip arka planda neyin calistigini kontrol ettik ama bisey bulamadik. Evin internetinden cikar cikmaz internet şaha kalkiyor. Ayrica telefonunun kendi internetiyle veya wifi ile instagrama vb girdiginde tv nin yanindaysa yayin bozuluyor. Telefonda enteresan bisey var. Basina boyle bisey gelen var mi? Apple a bu sikayetlerle gitsek bisey elde edebili miyiz?

Simdiden tesekkurler.
    Bu sorunu google fotoğraflar çok yapıyor eğer o değilse cihazı sfırlayıp deneme yanılma yöntemini kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Akplt

Arkadaşlar merhaba,

Simdiden tesekkurler.
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum herhangi bir oyunda ping çıkartıyor telefon. Apple pingi diyorum ben buna ne zaman apple cihaz bağlansa gecikmem artıyor. Senkronizasyonla alakalı olabilir ancak galeri senk kapalı bende sıkıntı nedir bilmiyorum

• Telefonu alalı 1 yıl oldu pil sağlığı %87 ye düştü toplam şarj döngüsünde 380 garantiye götürsem ücretsiz değişim olur mu ?

• kax123 K kullanıcısına yanıt
    500 döngünün altında pilin 80nin altına düşmesi lazım değişim için

• Dün pil sağlığı %98 iken bugün %90 oldu. Beta 7 kullanıyorum, böyle bir düşüş olabilir mi 24 saatte?
  • rottice kullanıcısına yanıt
    beta sürüm kullanıyorsun normal bu gibi şeyler 13.7 döndüğünde düzelir
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, çok yardımcı oldunuz.
  • Herkese merhaba, video kaydı yaptığım zaman yüksek bir hışırtı sesiyle karşılaşıyorum, ortam seslerini neredeyse kaydetmiyor. Sesli notlarda, telefon görüşmeleri, görüntülü konuşmalarda sorun olmuyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.