Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba öncelikle bendede öyle bi sorun vardı.yapılması gerekenler ;
    Kulak çöpü
    Wd-40 sprey

Biraz wd 40 tan kulak çöpüne damlatın , ahize aşağı gelecek çekilde ahize kısmına kulak çöğünün ucunu sürün.
    Zararını görmedim ayda bir yapıyorum.
    %100 çözüm alıyorum 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbaba iso kullanıcısına yanıt
    Hocam isopropil alkolle denedim ama fayda etmedi. wd40 ile de deneyeceğim.
  • dodokirac kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle deneyin hocam sadece dikkatli olun. Çözüm alacaksınız

• Arkadaşlar ios 14 den sonra pilden memnunmusunuz?
  • Ben şu an kullanıyorum 14’ü fakat bir günlük kullanımla size net bir şey söyleyemem tam olarak. Biraz zamana ihtiyaç var

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Ben şu an kullanıyorum 14’ü fakat bir günlük kullanımla size net bir şey söyleyemem tam olarak. Biraz zamana ihtiyaç var
    Anladım hocam. Bana sanki ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor gibi geldi. İmzalar kapanmadan karar vericem o yüzden bir sorayım dedim
  • Ben normal günlük kullanıyorum oyun vs oynamam o yüzden benim için değişen bir şey olmadı

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim geri dönüş için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 14 güncellemesi ile gerçekten pilden hiç memnun kalmadım, bir önceki sürüme geri dönme şansımız var mı? Var ise talimatları kısaca yazabilirseniz çok sevinirim.

Açık ekrandayken gerçekten inanılmaz bir pil tüketimi var ne yazık ki

• Arkadaşlar hattım Turkcell. Gönderdiğim SMS ler karşı tarafa 2-3 bazen 4 kere gidiyor. Sizce problem hatta mı telefonda mı.

• Bir arkadaş telefonumu satın almak istiyor. Yaklaşık 14 aylık telefon ve 10 ay garantısı var. Herhangi bir hatası problemi çiziği yok. Pil ömrü %97de. 64 GB. Kaç liraya versem iyi olur sizce?

• Chaveez kullanıcısına yanıt
    Xr, iPhone 11, ve x gibi cihaz kullanan herkes memnun değil hocam. Buna bende dahil. Bir kaç sürüme düzelir. Şu an dönmemiz imkansız artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyeceğiz o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Bir arkadaş telefonumu satın almak istiyor. Yaklaşık 14 aylık telefon ve 10 ay garantısı var. Herhangi bir hatası problemi çiziği yok. Pil ömrü %97de. 64 GB. Kaç liraya versem iyi olur sizce?
    nasil olur... benimki 16. ayinda yuzde 88 pil durumu

• catik kullanıcısına yanıt
    4 ay bitti 100 yüz hala

• catik kullanıcısına yanıt
    Nasıl olduğunu söyleyeceğim ama bunu lütfen dalga olarak algılamayın. Kesinlikle dalga geçmiyorum. Telefonu ben hunharca kullanıyorum aslında. Şarj olayına hiç takmam ve hiç dikkat etmem. Ofiste otururken hep şarja takarım. Bazen aralıksız şarj olur. Bazen 10 dk içinde şarjdan çıkarmak zorunda kalırım. Akşam eve gidince yine şarja takarım. Şarjdayken kullandığım çok olur. Tek bir şey sağlıyor sürekli şarj etmem; şarj yüzdesi çok Nadir %70 altına düşüyor 😅

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mesajdan sonra dedim ki şarj işi şans işi Ben dikkat ediyorum , %20'den aşağı düşürmemeye çalışıyorum. Şarjdayken kullanmıyorum. Beşinci ayına girmek üzere kapasite hala %100 ama gerçekten dikkat ediyorum. Dikkat etmeyip de %99 olsaydı ona da kabuldüm ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin Cann -- 24 Eylül 2020; 8:25:13 >
  • 22 şubat 2020 alınma.%100 pil yüzdem.
    Kullandığım tüm iphone larda 1 seneden sonra %99 düşer.
    Video oyun v.b olaylar için kullanmıyorum.
  • iOS 14 önerir misiniz arkadaşlar? Batarya sorunu olsa da görsel yenilikler çok hoşuma gitti ama yüklemeye de korkuyorum günü çıkaramazsa diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Ben şu an kullanıyorum, batarya da tabii ki eksiklikler var fakat ios 14’ün beraberinde getirdiği yeniliklerde çok hoş onu da söyleyeyim ancak bence biraz daha bekleyip diğer sürümlerle beraber geçiş yapın.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.