Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.425
Cevap
80
Favori
406.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, her konu da hayran kalacaksınız ama batarya ayrı hayran bırakıyor.

Edit: Kılıfsız kullanmanızı tavsiye etmem, çizilmiyor vs deniyor ama çiziliyor tecrübeyle sabittir.

Spigen'den güzel bir kılıf almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 22 Ağustos 2020; 23:25:39 >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    47 dakikadır elimde hücresel açık, 100 den 99a düştü maşallahı var gibi duruyor :) Eşimde 11 var, sanırım bu kadar iyi değil onun bataryası.

İçi kadife olan kılıflar güzel oluyor, zarar vermiyor, onlardan alacağım sanırım bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CekomastikSilikon -- 22 Ağustos 2020; 23:27:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Çok teşekkürler, telefonun kendi rengi ve kasası o kadar güzel ki kılıfsız kullanmak istiyorum aslında ama bilemedim ne yapsam
    Hayırlı olsun hocam ne renk aldınız ? Ben alalı 3 ay oldu. Kırmızı renk telefonum. Biraz daha zaman geçsin de kılıfsız kullanayım diye can atıyorum. Daha yeni telefon , kılıfsız rahat rahat kullanamıyorum
  • 1 hafta içinde almayı planlıyorum fiyat değişikliği olur mu? bir de siyah ve kırmızı arasında kaldım kırmızı çok tatlı duruyor ama siyah nasıldır acaba kullanan varsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    Hala satmayı düşünüyor musunuz hocam şehir neresiydi
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Benimki de kırmızı hocam :) müthiş bir kırmızısı var bu telefonun cidden

• Selamun aleyküm arkadaşlar cuma günü elime geçti telefon. Whatsappta grup konuşmalarında yukarı doğru çıkarken, Twitter ve İnstagram da kaydırırken ufak kasmalar oluyor, sizde de oluyor mu yoksa sıkıntı bende mi?

Birde ekran koruyucu yaptırırken biraz fazla bastırdım nadiren de olsa dokunmatik algılamıyor bastırmayla ilgili mi ekran koruyucuya ilgili olabilir mi? Cihazı sıfır aldım iade edeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplibay -- 23 Ağustos 2020; 18:36:42 >
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    üç ay önce bende siyahını aldım güzel memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaplibay K kullanıcısına yanıt
    o gibi gündelik uygulamalarda takılma dokunma olmuyor, muhtemelen indexleme ve kullanım alışkanlıklarınızı ölçme yapıyordur telefon birkaç gün daha bekleyin düzelecektir. dokunmatik sorunu da çok büyük ihtimal ekran koruyucudan kaynaklanıyor.

• Film Bu Ya kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İndexleme ne oluyor peki? Bundan önce iPhone se 2020 vardı onda hiç olmamıştı takılma. Birde PUBG en yüksek ayar en yüksek kare hızında herhangi bir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum ancak işte diğer uygulamalar böyle olunca şüphelendim 15 gün dolmadan iade edeyim dedim

• acaba kutu içindeki antik çağdan kalma 5w şarj adaptörünü çöpe atıp önceki xiaomi telefonumun 5v2a şarj aletini kullansam pile zarar verir mi? 5w ile şarj etmek mümkün değil çünkü. veya aftermarket bir tane alsak zarar vermeyecek olanını nasıl bilebiliriz? enerji sağlamıyor mu hepsi sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

acaba kutu içindeki antik çağdan kalma 5w şarj adaptörünü çöpe atıp önceki xiaomi telefonumun 5v2a şarj aletini kullansam pile zarar verir mi? 5w ile şarj etmek mümkün değil çünkü. veya aftermarket bir tane alsak zarar vermeyecek olanını nasıl bilebiliriz? enerji sağlamıyor mu hepsi sonuçta
    Hızlı şarj etmem gereken durumlarda ipad şarj aletini kullanıyorum. iPhone 11 konusunda da spigen'in şarj aleti öneriliyordu hocam. Bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Hızlı şarj etmem gereken durumlarda ipad şarj aletini kullanıyorum. iPhone 11 konusunda da spigen'in şarj aleti öneriliyordu hocam. Bir bakın isterseniz.

Alıntıları Göster
    anladım hocam teşekkürler. peki 0-100 şeklinde mi şarj ediyorsunuz gün içinde küçük küçük mü? gün içi şeklinde daha sağlıklı diye duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

anladım hocam teşekkürler. peki 0-100 şeklinde mi şarj ediyorsunuz gün içinde küçük küçük mü? gün içi şeklinde daha sağlıklı diye duydum

Alıntıları Göster
    Hocam genelde 25(+10/-10) şeklinde takarım. Sabaha kadar şarjda bırakırım. Zaten telefon kendisi ayarlıyor onu. Yüzde 80e kadar şarj edip siz kullanmaya yakın şarja devam ediyor uyandığınızda %100 olmuş oluyor(iyileştirilmiş pil şarjı). 3 ayı doldurdum 4 aya yaklaştım , pil hala %100. Gün içinde takmam şarja genelde. İhtiyacım olursa iPad şarj aletiyle şarj eder çıkarım onun dışında 5W lık şarj aletini kullanıyorum. Telefonun şarjı iyi gidiyor zaten , o yüzden gün içinde takmam gerekmiyor. Telefonu şarjdayken de çok kullanmam. Dikkat ettiğim şeyler bunlar. Pili çok boşaltmamaya , şarjdayken kullanmamaya ve şarj aletini tak çıkar yapmamaya özen gösteriyorum.
  • Arkadaşlar kaliteli bir ekran koruyucu önerebilir misiniz daha önce baseus kullanıyordum artık bulamıyorum genelde antiblue olanlar var piyasa onlarıda sevmiyorum

• Merhaba arkadaşlar ben cihazımda true tone açık kullanıyordum faydalıymış diye ama bi kapatayım dedim baktım ekran çok hoşuma gitti o neydi sarı sarı dedim.Sizde true tone açık mı?kapalı tutmanın göze çok zararı olur mu?bilgi arkadaşlar var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Merhaba arkadaşlar ben cihazımda true tone açık kullanıyordum faydalıymış diye ama bi kapatayım dedim baktım ekran çok hoşuma gitti o neydi sarı sarı dedim.Sizde true tone açık mı?kapalı tutmanın göze çok zararı olur mu?bilgi arkadaşlar var mı?
    Hocam normalde sarı ışık(warm ton der kimisi) sevmem. Ama true tone daki daha bir başka. Ne fazla sarı ne de fazla beyaz.
  • Kılıf tavsiyesi isteyenler için uzun araştırmalarım sonucu fiyat/performans olarak şu kılıfı öneririm:
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GJKQD4Z
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Kılıf tavsiyesi isteyenler için uzun araştırmalarım sonucu fiyat/performans olarak şu kılıfı öneririm:
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GJKQD4Z
    Güzelmiş hocam, kılıf almayı çok seviyorum yaktınız beni
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam ama alınmayacak gibi değil bir de Amazon/Hepsiburada yorumlarında öyle övmüşler ki bende ihtiyaç yokken aldım.
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.