Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son birkaç gündür Face ıd maske varken bile yüzümü tanımaya başladı sizde böyle bir durum var mı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akplt kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şeyin cep telefonu ile alakası yok.

Öncelikle speedtest sitesinde internet hızınızı test edin.

Veya Modeminizi değiştirin, farklı bir modem kullanın. Kaliteli ve bilinmiş bir markanın modemini alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SöyleyinBilsin

Son birkaç gündür Face ıd maske varken bile yüzümü tanımaya başladı sizde böyle bir durum var mı arkadaşlar?
    Sizin maske çenede herhalde hocam. Maske takılıyken direkt şifre ekranına yönlendiriyor.
  • Arkadaşlar Garantisi halen devam etmekte olan iPhone XR'ımın ahizesinden ses inanılmaz az gelmekte. Ankara'da ikamet etmekteyim ve hızlıca ahize temizliği ya da tamiri yaptırmak istiyorum. Öneriniz var mıdır acaba ?
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam maske takılması gerektiği gibi dediğiniz gibi önceden direk şifre ekranına yönlendiriyordu ancak birkaç gündür direk kilit açıyor bende ona şaşırdım

• SöyleyinBilsin S kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç. Keşke bizim cihazlar da açsa , şifreyle uğraşmasak...
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır maske ile tanıyamayıp şifre ekranına yönlendirdiği ve şifre girip açtığım için artık maske varken de yüzümü öğrenmiş olabilir diye düşünüyorum

Başkasında deneyebilir misiniz,

örneğin maskesi olan birinde ve olmayan birinde ne gibi sonuçlar verecek acaba.
  • Maske takılıyken tanıma olayını bende yaşamaya başladım. Ama ben bunu maske malzemesinin diğerlerine göre daha ince olmasına bağlamıştım.
    Telefon iphone11 bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam sadece bende açıyor maskeli veya maskesiz başka birinde açmıyor

• Xallez X kullanıcısına yanıt
    Face ıd nin zamanla yüzü farklı materyallerle de görerek öğrendiğini okumuştum gözlük şapka gibi galiba bunlara ek olarak artık maskeyi de söyleyebiliriz

O zaman darısı başımıza diyelim.

Bu arada bahsettiğiniz gibi cihaz kendi kendine öğreniyor,

A12 bile bunları yapıyorsa -ki halen çok güçlü bir işlemci- A14 ile neler yapılacaktır kim bilir.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    İnşallah sizinde en kısa sürede öğrenir parola ile uğraşmaktan sıkılmıştım tam zamanında ilaç gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: SöyleyinBilsin

Hayır hocam sadece bende açıyor maskeli veya maskesiz başka birinde açmıyor
    Son bir kaç gündür bende de bazen açıyor bazen şifre istiyor öğrenme aşamasında sanırım 😁

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Olabilir daha çok maske ile kullanın 😀

• Bu gece 6s ve üstü tüm cihazlara ios 14 güncellemesi geliyormuş. Ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Bu gece 6s ve üstü tüm cihazlara ios 14 güncellemesi geliyormuş. Ne düşünüyorsunuz?
    Biraz bekleme taraftarıyım ben. İlk sürümde çok bug olacaktır. Batarya ve genel performansta da bir takım sıkıntılar yaşanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin Cann -- 17 Eylül 2020; 0:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Biraz bekleme taraftarıyım ben. İlk sürümde çok bug olacaktır. Batarya ve genel performansta da bir takım sıkıntılar yaşanabilir.

Alıntıları Göster
    Ben biraz sabırsız olduğum için hemen yükleyip denemek istedim, şu an için gayet iyi görünüyor. Ufak tefek hoş dokunuşlar olmuş ki güncelleme bilgilerinde zaten okumuşsunuzdur ne gelmiş ne değişmiş vs. Yarın akşam pil performansı vs. hakkında gene bir yazı yazarım. Bunlar dışında performans bayağı iyi özellikle ben şöyle bir problem yaşıyordum; Doğal olarak maske taktığımız için bir günün %70'inde şifreyle giriş yapıyorum. Şifreyi yazdıktan sonra böyle 1 saniye kadar bir takılma oluyordu, bununla beraber ortadan kalktığı dikkatimi çekti Ben birazcık kurcalayayım dikkatimi çeken şeyleri yarın akşam eklerim.

• Chaveez kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam. Benim gibi güncelleme yapmayanlar için yol gösterici olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.