Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar ekranım çatladı orijinaldi. Şimdi bakınıyorum sanırım en iyi GX gibi görünüyor. Benim için TT önemli değil sadece koyu moda alıyorum zaten. Ekran gündüz net görünsün önemli olan ve renk doygunluğu. Alıp kendim değiştireceğim. Ekran önerirsiniz nedir GX ler 700-800 arası genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tortote kullanıcısına yanıt

Orjinal batarya ile yan sanayi arasında fark var. Ayrıca şarj cihazında da sıkıntı olabilir. Dengesiz akım verirse pili bozabilir.

• ares86 A kullanıcısına yanıt

Taktırdınız mı acaba benimde aklıma GX yattı. Gsmiletişim'den taktırmak mı daha iyi olur kendim alıp taktırmak mı emin olamadım.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt

Henüz taktırmadım ama GX taktıracağım. AliExpress ten baktım 2 çeşidi var hard ve soft. Hard olan en yakını renk ve canlılık olarak

• Soft ekranlar daha iyi oluyor diye biliyordum ben.

• merhaba, telefonda 15.5 yazılım yüklü sonrasında çıkan yazılımları yüklemesin diye güncelleştirmeleri kapattım, yazılım güncellemek istemiyorum ama whatsapp gibi telefonda yüklü olan uygulamaların otomatik güncellenmesini istiyorum böyle bir durum mümkün mü ? veya güncelleştirmeleri açarsam yazılım yüklemeden önce benim onayım olmadan yüklememe durumu var mı ?

• Ios 17 iphone X’lere de gelecekmis sanirim, net bilgisi olan var midir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Bugün iOS 17 tanıtımı yapıldı ve iPhone XR/XS/XS Max ve üstü modellere gelecek. Yani iPhone X için iOS 16 son güncelleme oldu. Aynı zamanda iPhone 8 serisi için de iOS 16 son güncelleme oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

bu bilgiye nereden ulaştınız hocam? ben hiçbir yerde bulamadım desteklenen cihazlar listesini şu an.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt
    https://shiftdelete.net/ios-17-ozellikleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    2017’den beri kullanıyorum, konunun ilk mesajlarında falan heyecanlı sorularımız oluyordu oldukça uzun süre dayandı ki hala akıcı şekilde çalışıyor fakat yeni nesile geçme vakti geldi.

• s20 fe'den geçilir mi x'e

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramo34

s20 fe'den geçilir mi x'e
    Geçilmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İphone x de instagram reels videolarda ses ve görüntü kayması yaşıyorum, aynı video 5s de sorunsuz izleyebiliyorum. Bugün zorlu apple bu konuyu sordum sorunun instagramdan kaynaklı olduğunu söylediler. Bu tarz sorun yaşayıp çözen varmı içimizde 😀

• telefona en son 15.5 yüklemiştim sonrasında ısınma pil vs şikayetlerini burada görünce yükselmedim, şimdi 16.0 yüklemek istiyorum güncelleme bölümünde sadece en son 16.7.1 var , 16.0 yüklemek için ne yapmam gerekir

• simsek59 kullanıcısına yanıt

16 ya hiç bulaşma bence getirdiği doğru düzgün bir şey yok, kilit ekran var yenilik olarak oda stabil değil maalesef, şarjın da daha kısa gider emin ol. Yine de senin tercihin itunes üzerinden güncelleyebilirsin özel bir şey yapmamana gerek yok.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt

kadıköy deki deji mağazasından değiştirilir mi? Orijinal batarya için apple servis 3000 küsür tl istiyor çok masraflı.

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 2 Aralık 2023; 3:24:52 >
  • acr kullanıcısına yanıt

merhaba, ben deji pil almayı düşünüyorum sitede 3 çeşit pil var birisi 504,00 tl diğeri 3510 amper olan 584,00 tl birde ₺614,80 tl olan var premium olarak geçiyor , şimdi ben premium olanı verya 3510 amper olanı alırsam kullandığım şarj adaptörü için sıkıntı olur mu orjinal adaptör kullanıyorum

• akfa batarya ile aralıksız kullanımda 7 saatleri gördüm

• güncelleme geldi

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.