Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deji max taktırdım geçen sene,memnunum hocam. Cihaz x

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam zaten öyle abartılı bir performans kaybı yok cihazda ama o incelemeler olaya objektif bakmıyor. 6s bile oyun oynatır hala ama sizce hiç ısınmadan frekans düşürmeden oynatabilir mi? hayır. bu telefonlar artık eskidi kabul edelim etmeyelim. ios güncellemelerinde bile iphone x için son 2 senedir dikkate değer bir özellik gelmedi.

incelemeleri yapan arkadaşların çoğu kısa bir süre kullanıp aa iyiymiş diyip geri koyuyor yerine cihazı. biz ise aktif şekilde her gün kullandığımız için az çok sorunlara denk geliyoruz. iphone x için en iyi ios sürümü 12, 13 ve 14 dü. ios 15 sonrası bu telefonun başı beladan kurtulamadı hiç.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler İPhone X e geçiş yaptım. Telefondan memnunum ancak pil performansı soru işareti olmaya başladı. Geçen hafta alır almaz deji batarya ile değiştirdim. Pil sağlığı %100 ancak gün için de şarj ihtiyacı duyuyorum. Halbuki sadece sosyal medya kullanan biriyim. Yeni pilin oturması olayı gerçek mi yoksa cihazın normal halimi acaba ?

• tortote kullanıcısına yanıt
    Cihaz yaşı itibariyle işlemcisi, ramleri, genel olarak anakartı yorgun. Üzerindeki güncel işletim sürümü daha çok kaynak istiyor. Şarj tutmaması, istemesi gibi durumlar normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 16.3 arkadaya dokun özelliği çalışmıyordu. iOS 16.4 e geçince çalışmaya başladı.

• tortote kullanıcısına yanıt
    evet böyle bir sorun vardı. taptic touch bozuldu zannettim hatta ben. bazı buglar falan da giderilmiş şimdilik temiz. telefonum aşırı ısınıyordu güncellemeden sonra daha serin çalışmaya başladı.

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    iphone x in aşırı ısınma problemiyle ilgili reddite geçen bir konu açtım hocam. cevaplardan birisi aklıma yattı benim. bu iphone x çift katmanlı anakart kullanan ilk modelmiş. günümüzde ki iphone modellerinde kasa içerisinde daha fazla alan elde etmek için apple iki farklı anakartı birbirine lehimliyor tek parça uzun bir anakart yapmaktansa. iphone x ise ilk kez bu yöntemin denendiği telefon olduğu için sorunları varmış soğutma konusunda. yani bu işin sorumlusu anakart dizaynı. xs serisinde bunu çözmüşler. işte bu yüzden s serisi almak lazın.

• ronaldinho820 kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı telefonlara eğer hiç açılmadı ise troydan pil değişimi yapabilirsin. Ben öyle yaptım. Birebir orijinal.

• cenk_fb kullanıcısına yanıt
    Hangi Troy’dan yapmıştınız hocam, hangi tarihte yapmıştınız bir de ?

Bağdat caddesinde. 3 ay filan oluyor. Benim telefon almanyadan alınma. Gitmeden önce yinede telefonda bir sorun.

Telefonda sorunca olsun olmasın yurtdışı cihazı olduğunu öğrenince direkt kapatıyorlar neredeyse :D

Sanmam ya teknik servisteki eleman çok ilgiliydi sağolsun. Ben ilk başta apple a gittim onlar oraya yönlendirdi beni zaten.

Bazı seri numaraları Türkiye’de destekleniyor. Sanırım bu şekilde sizin iş hallolmuştur.

Olabilir.

• 8 serisi ve X iOS 17 yi alır mi sizce ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Almaması daha iyi olur ama alırsa tek avantajı uygulama desteği haricinde ömrü uzayıp süründür

Benim iPhone X te yurt dışından alınma. Pilini değiştirmeyi düşünüyorum. Troy da değiştirmenin maliyeti ne olmuştu? Gerçi bir ay bile geçse fiyatı artar ama yine de fikir verir.

Bu arada iPhone X ten hala çok memnunum.

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    Valla yalan olmasın 1300 küsüre değiştirmiştim. Apple ile aynı fiyattı neredeyse.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt

Bir arkadaşım xs max var. Oma gözü diktim bende . X den ısınma hariç memnunum ama yazın bu telefon alev alır gibi

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.