Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (600. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir Pil sagligi %80in altina inmeden garanti kapsaminda ucretsiz degisilmiyor. Bizzat Apple ile gorustum. Ben Avrupada yasiyorum, TR de baska kirallar gecerli ise onnu bilemem. 29€ ya garantili iken pili degistirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Komik ama bendede aynı durum oldu. iPhone 5s elime aldım. X baya ağır ve kalın geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    avrupada olduğunuzu bilmiyordum lakin tr'de aralığın sonuna kadar ücretsiz batarya yüzdeniz her ne olursa olsun. öyle biliyorum. yukarılarda da konuşulmuştu hatta. bizi okuyan arkadaş 3-4 sayfa geri giderse görebilir.
  • Arkadaşlar spigen thin fit 360 kılıfının Face ID açılışa olumsuz bir etkisi var mı. Kılıf fotoğrafı aşağıdadır

https://i.hizliresim.com/grVAVR.jpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Spigen kiliflari saglam ama cok kaba gosteriyor telefonu yahu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon ekranıma yeşil renkli bir çizgi geldi 2 gün kaldı sonra kayboldu bugün yine geldi neden olabilir?Telefon İPhone X 11 aydır kullanıyorum ekran resmini de ekliyorumApple iPhone X [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalkamil

Telefon ekranıma yeşil renkli bir çizgi geldi 2 gün kaldı sonra kayboldu bugün yine geldi neden olabilir?Telefon İPhone X 11 aydır kullanıyorum ekran resmini de ekliyorum
    Ekran değişim programı eğer iptal olmadıysa servise gösterin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    iPhone X garantisi var. Pil sağlığım %92'ydi. Apple Onarım Merkezine gönderilmiş. Cihazınızda hiçbir sorun deyip geri göndermişler. Bekliyorum cihazımın gelmesini.

Ücretsiz değişimi hangi kaynağa istinaden bu kadar net şekilde belirtiyorsunuz?
  • axil kullanıcısına yanıt
    pilinizi değiştirmek istediğinizi belirtmiş miydiniz? Bu fikri ortaya atan ben değilim. Bir kaç sayfa yukarıda söylemiş ve uygulamış arkadaşlarda var. Ankara gürgençler'de ücretsiz pil değişimi mevcut. Ve apple store ile görüşürseniz onlarda aynını söyleyecekler. Neden yapmadıklarına dair fikrim yok. Eğer başka sebepten ötürü garantiye verip pil değişimi talep etmediyseniz değiştirmezler tabi ki :)
  • Satılık iPhone X 256GB Space Gray kutulu Full Tertemiz telefonumu satıyorum.Yılbaşında Türkiyede olacağım.İstenilen duruma göre kendi pasaportuma kayıt edip veya kayıtsız şekilde satabilirim.İlgilenen Ö.M atsın :)

• Apple Türkiye müşteri hizmetleri ile telefonla görüşmüştüm pil değişimi için Telefonu yetkili servise vermemi,servisin değerlendirmesi ile pil değişimi yapılabileceğini söylediler yani pil sağlığı kullanılabilir seviyede ise pil değişimi yapmıyorlar pil sağlığı olması gerekenin altına düşmüşse değiştiriyorlar

• bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Pil değişimi istedim özellikle. Olduğu gibi geri göndermişler. Hayret ettim ben de. O kadar insan değişmiş. Benimki aksilik.

• iphone x space grey cihazımda böyle lekeler oluştu arka tarafta cihazı kılıfından sadece silmek için çıkartıyordum garanti kapsamında değişim olur mu

Apple iPhone X [ANA KONU]

• SM0K kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de bir ara oldu. Ses ve Veri iletiminde veri iletimini LTE seçin ancak ses iletimi kesinlikle 3G de kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardabas520

iphone x space grey cihazımda böyle lekeler oluştu arka tarafta cihazı kılıfından sadece silmek için çıkartıyordum garanti kapsamında değişim olur mu

Şeffaf ve silikon kılıflar böyle izler bırakıyor uzun kullanımda. Tamamen kullanıcı hatası. Garantide hiçbir şey yapılmaz.
  • Arkadaşlar merhaba.Telefonu 4 aydır kullanıyorum. Hopalör cızırtı sorunu vs. gibi sorunları bir kenara bıraktım.Şimdi de live fotolar arasında geçiş yaparken fotoğraflar çok kasıyor.Titriyor resmen. Acayip bir sorun.Ablamda iphone 8 plus var ve onda yağ gibi live foto.Bende de sanki resimler ard arda çekilmiş birleştirilmiş gibi.Hard format attım baştan kurdum düzelmedi.Güç modunda da değil telefon. Aynı sorunu yaşayan var mı? Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar konuya bakıyorum farklı telefonlar mı kullanıyoruz diye şaşırıyorum.

iPhone X kullanıyorum. iTunes üzerinden en son 12.1.2 yi kullanıyorum.

Ne kasma ne donma nede batarya da çabuk bitme. 1 kere uygulamada dondu. Arka plana alıp kapattım.

Bu kadar.

Telefonu 5 aydır kullanıyorum. iPad şarj aleti ile şarj ediyorum(12W). Batarya sağlığım %100. Her günde şarj ederim.

Burda ki yorumları okudukça acaba ben mi başka telefon kullanıyorum diye şaşırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 27 Aralık 2018; 12:35:57 >
  • Merhaba arkadaşlar. Şuan Türkiye’de 0 ve 2. el iPhone X fiyatları nedir? Ben yurtdışında yaşıyorum yakın zamanda Türkiye’ye geleceğim 2 aylığına. Kendi kullandığın iPhone X 64 GB Türkiye’de satabilir miyim?

• Arkadaşlar iPhone X için daha iyi fotoğraf çekebilmek amacıyla önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

Procam var mesela fakat 32 tl gibi fiyatı var önerir misiniz?

• Arkadaşlar merhaba sizden yardımınızı rica ediyorum..

Telefonu ilk alanlardanım türkiyede uzun süredir kamera çekimi çok kötüleşti derken dün arka kamera camının çatladığını farkettim sürekli kılıfla kullandım hiç anlam veremedim çatlamasına. 1 yıla yakın garantisi devam ediyor hala cihazın. Ne yapayım ben şimdi garanti ne kadar fiyat çeker bir fikri olan varmı? dışarda yapsam en fazla 50-100 tl ye hallederim ama o zamanda garanti dışı kalır diye korkuyorum.. Daha önce başına gelen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.