Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.230
Cevap
141
Favori
835.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schnitter

Merhaba aliekspressten aldığım silikon kılıflar kargo dahil sadece 5 dolar orjinaline 180 lira vermeye gerek yok gayet güzel tavsiye ederim.

Apple iPhone X [ANA KONU]

Linkini Atarmısın Kardeşim Sana Zahmet.
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    verdiğin bilgiler için çok sağol o zaman kırmızı deriyi hiç açıp denemeden iade ediyim deriyi hiçmi önermezsin yoksa sorun yaratmaz dediğin renk varmı@SAVIAR
  • Arkadaşlar iyi güzel alanlara hayrlı olsun da size tek bir sorum olacak bir telefona 5000-7000 lira arasında para vermek nasıl bir duygu lütfen cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomik açıdan çok zorlamıyorsa,kaynak yaratmak için zorunlu harcamalarından kısman gerekmiyorsa,telefon alıcam diye banka yada operatörlere faiz bayılman gerekmiyorsa ve telefon seni memnun ve mutlu ediyorsa gayette alınabilir.Saçma değil ama zorlana zorlana ödeyerek, can çekişe çekişe,yok 24 taksitte,yok 36 taksitte alınıyosa kimse kusura bakmasın ama resmen salaklık@KabakÇekirdeği
  • rüyamda mehsag ve kılıflarını görmeye başladım

Uyumak içinde kuzuları değil kılıf renklerini sayıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28350607C -- 2 Mart 2018; 16:54:3 >
  • Türkiye garantili iphone 7'mi Türkiye garantili Galaxy S8 ile, aldığım Galaxy S8'imi yine yurtiçi garantili iphone 7 plus ile, iphone 7 plusımı kayıtlı yurtdışı iphone 8 ile takas edip aldığım Kayıtlı iphone 8'i de A1901 model kayıtsız iphone X ile takas ederek para kullanmadan aldım. Kayıt işini önümüzdeki ay yurt dışına giriş çıkış yaptıktan sonra halledeceğim. Bizde bu kadar telefon değiştirme hastası insan varken çokta zor olmuyor böyle işler, sadece biraz zaman, biraz sabır, biraz da pazarlama ve iletişim bilgisi sahibi olmak yeterli yani. Bu kadar para verilir mi derseniz bütçe meselesi derim ödeyeceği para ekonomisini zorlamıyorsa tabiki verilir.
  • OlvidaMe kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım dükkan açılmıyor ama iphone x silicone case diye aratırsan bulabilirsin.

• 18saat kullanım süresi nasıl oluyor anlamış değilim...bende 11saat falan oluyor şarjım %67 ve 4 saat kullanım var mevcutta,oranlayınca 12 yapıyor. 18’e nasıl ulaşıyoruz anlamış değilim :)

• Siyah hariç hiç önermem hocam. Ancak kutudan çıkarırsan iade etmezsin o kadar güzel duruyor.

• quote:

Merhaba aliekspressten aldığım silikon kılıflar kargo dahil sadece 5 dolar orjinaline 180 lira vermeye gerek yok gayet güzel tavsiye ederim.

Link var mı dostum AliExpress için birde kaç gün sürdü gelmesi ve son olarak apple ın deri kılıfı için de AliExpress linki var mı cevaplarsan çok sevinirim

• quote:

Benim aldığım dükkan açılmıyor ama iphone x silicone case diye aratırsan bulabilirsin.

Dostum baktım ama hiç birinde apple logosu yok senin mağazının linkini verme şansın var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

quote:

Dostum baktım ama hiç birinde apple logosu yok senin mağazının linkini verme şansın var mıdır

Benim aldığım mağaza görünmüyor, aldığım yerde de logo yoktu ama logolu geldi diğerleride öyledir. 21 günde geldi.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    hangi rengi iade etmem@SAVIAR
  • quote:

quote:

quote:

Benim aldığım mağaza görünmüyor, aldığım yerde de logo yoktu ama logolu geldi diğerleride öyledir. 21 günde geldi.

Ben 8 dolara almıştım ühühü ağlayım sanırım

• Kırmızı deri olanı.

• Şunları indirin, duvar kağıdı yapın muhteşem. ana ekrana dönerken yavaşça yanlarda led aydınlatma varmış gibi yapıyor hareketli olarak

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2254898/110b27bc-033a-45de-beb9-cb02440158db.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkenli12 -- 3 Mart 2018; 14:17:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bayfeynman

18saat kullanım süresi nasıl oluyor anlamış değilim...bende 11saat falan oluyor şarjım %67 ve 4 saat kullanım var mevcutta,oranlayınca 12 yapıyor. 18’e nasıl ulaşıyoruz anlamış değilim :)

18 saat kullanım olamaz

arada şarja takılmış o cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

satışı yasak olduğu için ilan görsellerinde logoyu siliyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

Şunları indirin, duvar kağıdı yapın muhteşem. ana ekrana dönerken yavaşça yanlarda led aydınlatma varmış gibi yapıyor hareketli olarak

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2254898/110b27bc-033a-45de-beb9-cb02440158db.png

ustad bu duvar kagıtlarını nerden bulabiliriz yada upload edebilir misin?

• Arkadaşlar telefonun kenarındaki siyahlarıda kapatan bir film var mı? Swipe hareketlerini yaparken parmaklarım filmin kenarına değiyor ve pek güzel bir his oluşturmuyor. Hepsi kapanıyor olsa daha soft bir kullanım sunabilir. Kullanıpta ürün tavsiye edebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.