Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Makina Mimarı Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Benim Gürgençlerden aldığım cihazım ulaştı. Bir problem görünmüyor. Hayırlı olsun herkese

Hayırlı olsun. şarj aleti ve kulaklık çıkıyor mu kutudan

• beynimzenci kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcilerinin işi de zormuş. Sorulara bak bi tık üstü idari hakimlik sınavı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mert kullanıcısına yanıt

Hocam benimki sipariş verdikten 1 saat sonra kargoya verildi. Dün sabah dağıtıma çıkınca epey mutlu oldum hızlı gelecek diye ancak yurtiçi kargo ddn diye bir dağıtım ağı kurmuş. Ne ulaşılabiliyor bu arkadaşlara ne şubeleri var. Dün sabah dağıtıma çikan ürün bugün akşam 6 da elime ulaştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahah. kendimi garantiye almam gerek. ayrıca idari hakimlik kolay ya. geçen sene 82 puan almıştım  

• burası kargo konusu mu fırsat konusu mu giriyoruz fırsat var mı diye yok kargom daha gelmedi ,yok yolda napalım sizin kargonuzu arkadaşlar fırsat bulduysan yaz çöp çöp şeyler yazmayın konuya

• ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    evet çıkıyor

• Hizli sarj adaptoru indirimde amazonda. Bir kac sayfa once birileri sormustu. İlgilenenlere duyurulur.

Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) Duvar Şarjı F210 - 000CA26477https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7YHXY6/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_x.QRFbCDQ99XD

• Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Bende troydan aldım kargoya verildi ama henüz teslim almadım.Sizinkinde hücresel plan ekle var mı birde kutu içeriğinde adaptör ve kulaklık var mı?

• Mert kullanıcısına yanıt
    Aras kargo herşey olabilir birkaç gün gezdirirler kaybederler benimde kaç saattir teslimatta görünüyor ama gelen giden yok bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: minimelist

11 Kasım n11 Bittigidiyor mağazasından aldığım iphone 11 elime ulaştı. Paketleme çok iyiydi. 10 tur atılmış nerdeyse baloncukla. Birkaç arkadaş yazmıştı paketi açmadan imei,seri no ve garanti durumunu sorgulayın diye. Bunları nereden sorgulayabilirim?
    geç olmuş ama yazayım yine de

kutu arkasında bulunun ser no ile apple sitesin de seri no sorgulama yapabilirsiniz.Garantisi henüz başlamamıştır aktif olmamıştır tarzı bir metin olmalı.

imei sorgulamasını da e devletten yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Checksum kullanıcısına yanıt

Bu ikili 10 gün öce 160 tl idi.

• Iphone 12 satışa ne zaman sunulacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Bu Aras kargo kargoları kaybediyormus 12 saat oldu 80 km yol gelemedi İstanbul'dan transfer yerine 9 saatte gelmiş 80 km yolu 12 saatte gelemedi.
    Aras kargo ile teslim alanınız var mı
    Benim troy a yani kargonun çıkış noktasına olan mesafem 3 km. Yürüyerek yarım saat bile değil. Dün kargoya verildi şu an boğaziçi aktarmada görünüyor. Pazartesiye kaldı muhtemelen benim teslimat...

• uur.35 kullanıcısına yanıt

+1

İlk defa telefon alıyormuş, kargo takip ediyormuş gibi yok kargo çıkış yeri yürüyerek yarım saat yok bilmem ne. Bize ne kardeşim senin kargondan. Burası fırsat konusu. Biz de aldık ama yazmıyoruz yok şurada yok burada.

• Apple'ın resmi sitesinden almak ile Türkiye içindeki herhangi bir resmi Apple satıcısından alışveriş yapmanın bir farkı var mı?

Apple'ın sitesi herhangi bir telefon için en erken teslim tarihi 25 Kasım olarak gösteriyor. Bu kargolama tarihi çok uzun değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 13 Kasım 2020; 20:24:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Geçmiş olsun arkadaşa, sırf şunlar başıma gelmesin diye media markt'tan aldım kafam rahat. 400 tl fazla verdik tabi 11 kasım kampanyasına göre :)

Alıntıları Göster

Kim ne derse desin bu iş biraz da şans işi.

Ben de başım ağrımasın böyle şeylerle uğraşmayayım gittim teknosa mağazadan aldım ama ekranı çizik çıktı. iade ettim çünkü değişim yapmıyorlardı. Sonra hepsiburada dan aldım şükür o sağlan çıktı.

Elektronik biraz şans işi arkadaşlar.

• sakiiin S kullanıcısına yanıt
    Tek ürün var linkte

• klgçaglar K kullanıcısına yanıt

Aslında iyi paketlenmişti ama kendi kutusunun kenarında küçük bir eziklik vardı sadece. Androidden iphone a geçiş için nerden yardım alabilirim link, video varsa atabilir misiniz

• Ahmeto4129 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, WhatsApp'ın kendi yedeklemesini yapınca, diğer telefonda da o yedeklemeyi alabiliyordunuz sanırım.

• Trendyol Express benim paket i kaybetti sağolsun. Yani verdikleri cevap bu yönde. Oysa iki gün önce bulunduğum ilçenin dağıtım merkezine getirmişlerdi sonra ne hikmetse izmir e göndermişler paketi. Şimdi de kayboldu diyorlar. Hay allahım işini düzgün yapan bir tane firma olsun şu memlekette lütfen ya.

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.