Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de böyle düşündüm. Fibabanka müşterisi değilim. Kredi başvurunuz onaylandı şeklinde bir yazı geldi, ben ödemeyi tamamladığımda.Bu aşamada sadece telefon no ve mail onayladık.

Sonrasında, n11 müşteri hizmetleri ile konuştum. Aynen şunu dediler:

Sonrasında, ertesi gün bir kez daha konuştum müşteri hizmetleriyle sorun olmayacağını söylediler. Ben de bu konuşmaların ikinci kez ss'lerini aldım. Bugün de kurye geldi. süreç devam ediyor.

• Arkadaşlar Troy'dan aldığım iphone geldi. Samsungdan geçiş yapacağım. Whatsapp'ı geçiremiyormuşum galiba bunu bir çözümü yok değil mi ? Cihazdaki fotoğrafları alıp diğerine atlamayı düşünüyorum hemen :)

• Benim Gürgençlerden aldığım cihazım ulaştı. Bir problem görünmüyor. Hayırlı olsun herkese

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beynimzenci kullanıcısına yanıt
    Bu kadar süreç sürüyomudu ya ben anneme 1 sene önce telefon u alışveriş kredisi ile aldım 5 dakikalık işlem

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Hocam hücresel plan ekle var mı acaba

• şopen27 kullanıcısına yanıt
    evet var

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam sormamın sebebi alacak olan arkadaşlar a yardımcı olmak 🙏

• şopen27 kullanıcısına yanıt

Hocam Fİbabanka müşterisi değildim.

• beynimzenci kullanıcısına yanıt

Yazışmalara bakınca aynı fiyattan alabileceğiz gibi görünüyor.

Ancak kredi ile alım yaparken kullanmaya çalıştığım kupon süresi dolmuş ve kullanılmamış olarak görünüyor. Bu benim kafamı karıştırmıştı. Aynı kuponu tekrar aktif mi edecekler acaba kredi onaylandığında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

arkadaslar gelen telefonlara sim kart takmadan önce (sım kart takınca iade almıyorlar) sağına soluna pıkseline iyice bakın ..adama 3 taraf darbeli telefon gelmiş kimisine çizik gelmiş şikayetvarda dikkatimi çekiyor yenilenmiş telefon gonderiyomus bazı firmalar n11 de

Geçmiş olsun arkadaşa, sırf şunlar başıma gelmesin diye media markt'tan aldım kafam rahat. 400 tl fazla verdik tabi 11 kasım kampanyasına göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Yazışmalara bakınca aynı fiyattan alabileceğiz gibi görünüyor.

Ancak kredi ile alım yaparken kullanmaya çalıştığım kupon süresi dolmuş ve kullanılmamış olarak görünüyor. Bu benim kafamı karıştırmıştı. Aynı kuponu tekrar aktif mi edecekler acaba kredi onaylandığında.

Aynı kuponu istedikleri kadar aktif etsinler. fiyat 7294'e gelmeyecekse, almam. Hatta arada kurdan dolayı zararım var :D

• quote:

Orijinalden alıntı: beynimzenci

Aynı kuponu istedikleri kadar aktif etsinler. fiyat 7294'e gelmeyecekse, almam. Hatta arada kurdan dolayı zararım var :D

Alıntıları Göster

Hocam süreç ile ilgili beni haberdar edebilirseniz sevinirim. Bana henüz kurye gelmedi. Sizin işlemler benden daha önce sonuçlanacak gibi.

• haacar kullanıcısına yanıt

siz fibabanka müşterisi miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

arkadaslar gelen telefonlara sim kart takmadan önce (sım kart takınca iade almıyorlar) sağına soluna pıkseline iyice bakın ..adama 3 taraf darbeli telefon gelmiş kimisine çizik gelmiş şikayetvarda dikkatimi çekiyor yenilenmiş telefon gonderiyomus bazı firmalar n11 de

Geçmiş olsun hocam umarım sıkıntınız en kısa sürede çözülür. Hangi mağazadan almıştınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: beynimzenci

siz fibabanka müşterisi miydiniz?

Değilim. Aynı sizin gibi yeni müşteri olmak için başvurmuştum.

• Bugün hiç troydan alıp kargolaması yapılan var mı ? Bir sürü insan yazmış.

Edit: SMS geldi kargoya verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klgçaglar -- 13 Kasım 2020; 17:25:11 >
  • klgçaglar K kullanıcısına yanıt

Ben teslim aldım bugün

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Paketleme iyi miydi ?

• 11 Kasım n11 Bittigidiyor mağazasından aldığım iphone 11 elime ulaştı. Paketleme çok iyiydi. 10 tur atılmış nerdeyse baloncukla. Birkaç arkadaş yazmıştı paketi açmadan imei,seri no ve garanti durumunu sorgulayın diye. Bunları nereden sorgulayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minimelist -- 13 Kasım 2020; 18:54:12 >
  • minimelist kullanıcısına yanıt

Şimdi mi geldi

Bu arada dağıtımda yazan kargo gün bitmeden geliyor mu

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.