Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

trendyolda kuponsuz 7300 civarıdı.

SE aldım hocam ben 4500'e 11 değil :)

11'i 128GB nisan ayında eşime almıştım 7000'e şimdi çıldırmış piyasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 28 Ekim 2020; 20:48:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

Bana da boyle geliyor herkes kurdan dolayi heyecan icinde ama bu urunlerin hepsi yuksek kur ve vergiler sayesinde applein da kaliteli marka algisinin kendine pay ciakrtmasiyla bu kadar pahali. 12 gelince 11 illaki biraz daha ucuzlayacaktir diye dusunuyorum tamam kur artti ama bu telefonun da fiyati 100 dolar azaldi bunu hesaba katmak gerek.

11 ucuzlarsa ki öyle bi ihtimal yok. Diğer iphonelarında ucuzlaması lazım. 11 le Xr'ın arasında şuan 1000 tl fark varken ucuzlayıp ikisi aynı fiyata satılamaz sonuçta. Xr'ın da ucuzlaması lazım bu da demek oluyorki 8 plus'ın 5000-5500 arası, 8in 4500-5000 arası , 7 plus'ın 3500-4000e, 7'nin 2500-3000 arası satılmasına yol açar. 6S plus ve 6s 'i yazmama gerek yok heralde, çünkü bu ikisi 1500-2000 civarına inemez. O fiyata dandik android cihaz bile kalmadı  şuanki dolar kuruyla MÜMKÜN DEĞİL. İmkansız fiyatların ucuzlaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 28 Ekim 2020; 22:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ip11 ucuzlamaz arkadaşlar, yapılması gereken indirimi kur yüzünden yapmadi apple. simdi indirimi yapmadığı günden bugüne %5 daha artti dolar pek ihtimal vermiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan iphone 11 siyah 128 GB 7899 TL ye siparişi verdim.şu an en uygun bu fiyatı buldum .

• huso_ H kullanıcısına yanıt

ben de aldım çok iyi fiyattı..

• quote:

Orijinalden alıntı: huso_

airpods ile mi alacaksınız kampanyalı fiyattan ?

Alıntıları Göster

Yok AirPods var bende

• 12 çıktığı zaman; 11 128 gb 7500 e inecek tahminim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 12'lerin TR fiyatları ne zaman belli olacak ?

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    30 ekim ben hala 6S’im

• Ben de Vatan’dan 128 GB 11 alıp geçtim. Kutudan şarj aleti ve kulaklık çıktı. Kulaklık ve şarj aleti içeren son seriymiş ki bunu tahmin ediyorduk zaten. Fiyatı düşerse de düşsün. Mart ayında 7000’e satsam kafidir benim için.

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt

Martta niye satıyorsunuz?

• abormen kullanıcısına yanıt

Hocam ben 20 gün 11 Pro Max kullandım. Sonra saçma bir şekilde bozuldu ve telefonsuz kaldım. Ekran konusunda Pro Max kullandıktan sonra 11 pek tatmin etmeyecek gibi. O yüzden 12 serisine geçerim muhtemelen.

• ManuaL kullanıcısına yanıt

gule gule kullan hayırlı olsun ben ayın 15 şine kadar beklicem şu n11 11 ve kara cuma bekliyeyim bakayım ne olucak

• yavkar@fb kullanıcısına yanıt
    Çok farketti mi hocam ekran-pil-kamera olarak? Gerçi kamera aynı sayılır ama. Özellikle ekran olarak.

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Hocam her şeyin fiyatı psikolojik sınırı aşmış durumda benimkisi sadece bir düşünce. Iphone 11i 7300den alan seviniyor 2 ay sonra herkes 7000den alabilse çok mu şaşıracağız? Yahut 11 bile 8binden başlasa kim alacak bu telefonları Apple'ın ülkeye özel bir düzenleme yapması çok mu imkansız yani ucuzlama olmasa dahi ben bir süre daha zam yapılacağını düşünmüyorum şahsen o yüzden de 12nin fiyatlandırmasını bekliyorum çok pahalı gelirse yeni cihazın çıkmasıyla yapılacak kampanyalarla 200 300 daha ucuza 11 alırım. Fiyat uygun olursa da 12

• Reyiz kullanıcısına yanıt

Tabiki isterlerse tr özel fiyat yapabilir ler imkansız değil .

Samsung ve Sony yapa biliyor sa bunlarda yapa bilir özellikle Samsung bazı telefon ları tr özel fiyat la geldi .bi Kasım ayını bekliyelim bakalım ne olacak

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt

Hocam pil olarak henüz bir şey söyleyemem. Daha ilk günüm.

Kamera konusu zaten malum, tek fark üçüncü kamera.

Ama ekran daha ilk bakışta fark ediliyor. 11’in ekranı soluk gibi.

• sueldem S kullanıcısına yanıt
    halen bu şekil de satın alınabiliyor mu ?

• ofulanbe kullanıcısına yanıt
    Galiba 2 kasıma kadar geçerliymiş ama emin değilim
    Burdan bir arkadaşa öyle söylemişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofulanbe kullanıcısına yanıt

hocam ben forum ankara şubesini arayıp sordum 2 kasım dediler ancak dün mağazada 29 ekim olarak gördüm diye hatırlıyorum. siz de başka bir şubeyi arayıp teyit ederseniz daha doğru olur.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.