Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.006
Cevap
1.167
Favori
3.397.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Hocam Mediamarkttaki Iphone SE ' nin içinde kulaklık sarj vb çıkıyor mu, sanırım sitesinden aldınız siz de. Çıkıyorsa ben de alacağım ama emin olamadım tam.

Alıntıları Göster

Hocam SE siparişimi bugün mediamarkt mağazasına gidip elden teslim aldım. İçinden şarj, kulaklık, kablo falan çıktı.

Sonraki üretimlerde çıkmama durumu mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    hangi kampanya hocam tam olarak? kişiye özel mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    bonusflaşa bakın hocam herkese farklı çıkıyor.

• İphone 11 için en iyi fiyat nerede şu anda arkadaşlar? Bir de 64 gb ile 128 gb arasındaki fark için vermeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: minimelist

İphone 11 için en iyi fiyat nerede şu anda arkadaşlar? Bir de 64 gb ile 128 gb arasındaki fark için vermeye değer mi?

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-iphone-11-fiyati,424361143.html

Ben n11den aldım bugün geldi. 7500/175 çek kullanarak 7325e aldım. Satıcı CinCin elektronik. Google da biraz arastırdım haklarında bişey bulamadım temizdi. Yorumlarıda iyi.

Trendyolda fiyatlar genelde uygun. Ama satıcıları arastırın yorumları okuyun. Trendyoldaki bi satıcı hakkında kötü yorumlarla karşılaştım mesela.

Hafıza meseleside kişiye göre değişir. 64 bence yeterli. Yetmezse google drive ücretsiz 15 gb veriyo oraya kaydederim. O da yetmezse aylık 6 liraya 100 gb bulut servisi alırım 😎 128lik için fazladan 700 lira vermek bana uygun gelmedi.

• Media markt iPhone 11 (64gb)7600 TL
    Club üyeliğine 300 TL indirim vardı (orda üye oldum)
    7300 TL ye aldım dün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sueldem -- 28 Ekim 2020; 13:52:30 >
  • Black friday'e kadar zam gelir mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oz'

Black friday'e kadar zam gelir mi sizce?

Normalde gelmez diyordum ama bu ani kur artışıyla zam geleceği kesin gibi.

• ManuaL kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumu Teknosa da yaşadım sonra pub mobil yoğun oyuncağım için 11 re karar verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: sueldem

Media markt iPhone 11 (64gb)7600 TL
    7300 TL ye aldım dün

Mağazadan mi aldınız ?

• En iyi ihtimalle indirimli bu fiyatlardan satilir gibi geliyor bana. Bundan sonra en sicak firsat anlik gordugumuz fiyatlar olacak ne yazik ki

• Normalde 12nin fiyatını görüp ona göre karar verecektim fakat bu gidişle 11 in fiyatı da artacak. Sanırım 11 alıp kapalı kutu elimde tutacağım. Eğer 12 beklediğim fiyattan çıkarsa 11i iade edip 12 i alırım tekrardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

hocam kargonuz geldiği zaman beni alıntılayıp kutu içeriğinde kulaklık ve şarj aleti olup olmadığını yazar mısınız?

ben de yarın büyük ihtimalle kırmızı rengini sipariş edeceğim henüz karar aşamasındayım.

Alıntıları Göster

mediamarkt tan alınan iPhone se’de kulaklık ve şarj cihazı çıkıyor. Soran arkadaşlar için yazıyorum.

• huso_ H kullanıcısına yanıt
    Evet mağazadan

• quote:

Orijinalden alıntı: sueldem

Media markt iPhone 11 (64gb)7600 TL
    7300 TL ye aldım dün

Yeni üye oldum onda çıkmadı, eski üyeliktede yoktuda, şart vs mi var?

• Az önce Amazon'da Iphone 11 128 GB 7890,00 TL'ye gördüm anında siparişi verdim bakalım kutu içeriği ne olacak benim gibi merak eden arkadaşlar olursa bilgilendiririm.

• bL00ddrunk B kullanıcısına yanıt

Kutu içeriği kulaklık ve şarj cihazı olucak daha yeni ürün ler piyasaya çıkmadı büyük ihtimalle iPhone 11 slim şeklinde çıkacak yada kutu içeriği kulaklık ve şarj cihazı olmadığı belirlicek bir ibare ile piyasaya çıkacak

• ReDLaX kullanıcısına yanıt

Hocam inşallah dediğiniz gibi olur. Bende öyle düşünüyorum. Amazon biraz geç stok yenileyen bir firma o nedenle ben de eski stoklardan gönderileceğini düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bL00ddrunk -- 28 Ekim 2020; 15:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bL00ddrunk

Az önce Amazon'da Iphone 11 128 GB 7890,00 TL'ye gördüm anında siparişi verdim bakalım kutu içeriği ne olacak benim gibi merak eden arkadaşlar olursa bilgilendiririm.

Aktifte var mı şuan? Göremedim

• bL00ddrunk B kullanıcısına yanıt

Apple.com’da iPhone 11 gönderim süresi 4-6 hafta görünüyor. Muhtemelen yeni kutular 12 serisiyle birlikte gelecek. Mevcut 11’ler kulaklık ve şarj aletiyle satılıyordur.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.