Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WalterHartwellWhitee

22 aylık telefonumda aynı problemi yaşadım. Ekran değişimi sonucu ahize değişti, hoparlör temizlendi. Sorun ortadan kalktı. Kalabalık ortamda yaptıgım görüşmelerde karşı tarafı anlayamıyordum.
    Enteresan gerçekden , neden böyle bir sorun acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun sorunu aşırı tozlanmaydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 8 plus telefonumun şarjı çok az gitmeye başladı, yaklaşık 15 aylık telefon, 60 lardan sonra ani düşüşler de oluyor pil sağlığı 83 acaba garantiye göndersem mi bir işlem yapmadan gönderirlerse boşuna uğraşmış olacam.

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında ücretsiz pil değişimi için pil sağlığının 80 ve aşağısı olmalı ve şarj döngüsünün 500 den az olması lazım diye biliyorum

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    Tam sınırdasınız servis insiyatif kullanıp değiştirebilir ama 500 döngüyü geçmemeniz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ErKaN-23

Arkadaşlar 8 plus telefonumun şarjı çok az gitmeye başladı, yaklaşık 15 aylık telefon, 60 lardan sonra ani düşüşler de oluyor pil sağlığı 83 acaba garantiye göndersem mi bir işlem yapmadan gönderirlerse boşuna uğraşmış olacam.
    Merhaba Apple Destek uygulamasını indirip cihazdan bir test yaptırın önce pil döngüsü ve pilde sıkıntı olup olmadığını ögrenirseniz değişim uyarısı veriyorsa pil 500 döngü altıyaa ücretsiz değiştirir servis 500 döngü üstünde ücretli değişim serviste 219 TL bazı yerlerde Apple da 319 TL bilginiz olsun

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Troy’da 219 ₺ suan evet

• Arkadaşlar herkese iyi günler sorunum şu şekilde tesadüfen farkettim kamera açılınca kameradan çıt diye ses geliyo telefonun arkasına hafif dokunsak bile kamerada o sesler öevcut bunun için garantiye verdim sıfır cihazla değiştirdiler telefonun her şeyi yeni olmasına rağmen aynı sorun yine var kameraya girince çıt diye ses geliyo napmam gerekiyo geri götürmeli miyim normal mi ?
  • Arkadaşlar yahu bnm cihazin sesi kısıldi gibi.? Yani olmasi gerektigi gibi ses az gelmeye başladi acaba batarya ömründen alakali bi durum mu %80 .?

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bataryayla alakalı olduğunu düşünmüyorum belki tozlanmıştır slikon bant alıp oraya yapıştırıp daha sonra deliklere kalemle bastırın daha sonra bantı çıkarın tertemiz olur iki hoparlörede uygulayan çok işe yarıyor :)

• Marjinal05 M kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
    Bu -3 db fazlamidir düşükmüdür bilmiyom ama etkiside var gibi

• Beyler banada bi yardım etseniz telefon garantiden swap olarak değşştirildi telefon normal gibiykem yedeğini yükledim ve yine aynı şeylerle karşılaştım
    İnstagram gibi uygulamalarda aşağı kaydırırken ana menüde sağa sola çekerken hafif kasmalar fps düşüklüğü kamerada öyle video foto çekerken sorun yok ama yinede sinir ediyo daha 1 haftalık cihaz kameradan çıt sesi gelme olayınıda o kadar sordum kimse cevaplamadı ama yine soruyorum kamerayı açınca sanki normal foto makinesi lensi açılır gibi ses geliyo internette biraz baktım ois felan demişler yardım bekliyorum sizden napmalıyım ??

• Arkadaşlar sizlerebir soru sormak istiyorum. Örneğin mediamarkt'tan vatan computer'dan vs sıfır kapalı kutu yurtiçi garantili iPhone cihaz aldım diyelim. Cihazın kurulumunu yapmam yani aktifleştirmem örnek olarak 09.ŞUBAT.2020 diyelim . İos 13 ile gelen özellikle telefonun ayarlarında sınırlı servis kapsamı yazan yerde kı tarıhte veya Apple sitesinden garanti sorgulamada 2 yıl garantim olacağı için son garanti sürem 10.ŞUBAT.2022 mi yazması lazım 08.ŞUBAT.2022 mi yada 09.ŞUBAT.2022 mi yazması lazım? bu konuda bana açıklayıcı şekilde yardımcı olmanızı bekliyorum.
  • Ahizeyi temizledim şuanda tamamen düzeldi 👍

• Arkadaşlar sizce 12.1.4 sürümündeki 8+ cihazı 13.3 güncelleyelim mi memnunmusunuz yoksa kalsın mı

• Çok teşekkürler hocam bekleyelim o zaman

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Safariden masaüstü sitesi iste yi kaldırdılar mı ben de gözükmüyor da

• Nega.Thief kullanıcısına yanıt
    Bende bulamadım.

• Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar şuan için sıfır iPhone 8 64 GB alsam 2020 senesi için çok mu eski bir cihaz olur kasılma ya da şarj sorunu yaşar mıyım iPhone 8 de

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.