Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-53C37E784

İphone 8 kullanan arkadaşlar müzik açtığınızda üst taraftaki hoparlörden (sol) alttaki hoparlöre (sağ) göre daha az mı ses geliyor yoksa eşit mi bir kontrol edebilir misiniz?

Nedense benimkinde alt taraftan ses çok temiz gelmesine rağmen üst taraftan ses cızırtılı boğuk ve az geliyor. Youtube dan stereo testi yaptığımda bariz belli oluyor.
    Yokmu şunu test edip içimi ferahlatacak bir arkadaş :)
  • iphone 8 den xiaomi mi 9t ye geçen varmı hiç mantiklimi sizce ?
  • cuara86 kullanıcısına yanıt
    2 yıldır o kılıfı kullanıyorum güzel kılıf tavsiye ederim.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam işte burda lazım olan arkadaşlara bende ki diğer kılıflarla çok uyguna vereceğim 1 ay kullanmadım zaten. Nasıp belki başka birinin ihtiyacı vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghostrider07 G kullanıcısına yanıt
    Attan inip eşeğe binmek gibi olur.

• Ses Kısma,ses açma tuşlarına bas, Kilit tusuna basılı tut cihaz kendi kapanacak ve açılacak itunes'e bağlamanı ister. Cihazı DFU mode aldıktan sonra itunes den hard reset atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53C37E784

İphone 8 kullanan arkadaşlar müzik açtığınızda üst taraftaki hoparlörden (sol) alttaki hoparlöre (sağ) göre daha az mı ses geliyor yoksa eşit mi bir kontrol edebilir misiniz?

Nedense benimkinde alt taraftan ses çok temiz gelmesine rağmen üst taraftan ses cızırtılı boğuk ve az geliyor. Youtube dan stereo testi yaptığımda bariz belli oluyor.
    dostum bu tüm telefonlarda aynı problem fakat iphoneların earspeaker delikleri çok ince olduğu için temizlik biraz daha uzun sürüyor. Izgaradan alttaki hoparlörün üstündeki boşluğa dolan kulak waxı ve ölü derileri alkolle çözdürüp dışarıya çıkartıyorsun. Benim 3 gün önce aldığım 8 plusta hiç ses gelmiyordu temizledim sıfırı gibi oldu
    aynı işlemi 7-8 telefonda da yaptım. Önemli olan işlem sırasında ve tam kuruyana kadar ses çok berbat cazıldıyacak bu sırada aha bozdum diye panik yapma en geç 2 saat sonra kuruyacak kututan nasıl çıktıysa öyle stereo oluyor. Bu konuda bir yabancı tamirci yotuber da video yapmıştı boku bokuna ahizeyi değiştirdik kirden oluoyrmuş diye. Vakaların %99,9999 kirden.

1- Eczaneden saf alkol alıcaksın
    2- bi tane parfüm sprey şişesi bi de şırınga lazım
    3- önce bol bol çok yakından dibinden basınçlı alkolü spreyle hoparlöre ver dolaşım olsun ızgaranın altından ve kabasını alsın içerden, ardından şırıngayla damla damla üstünü havuz olacak şekilde alkolle kapat
    4- safaridenhttps://www.szynalski.com/tone-generator/ adresine gir kanalı sadece ahizeye ver volumu sona al en çok ahize üstünde yaptığın minik havuzu dalgalandıran bas frekanslerınde gezin, o çamaşır makinası gibi kendi kendini temizleyecek söktürecek ölü derileri.
    5- 3 ve 4. maddeleri 3er dakika 3-5 defa tekrarlayıp peçeteyle kurularsın uzaktan fazla sıcak olmamak kaydıyla saç kurutma makinası da tutabilirsin sonra kurumaya bırak.
    bu sıralarda ses kötü olabilir tamamen kuruduğunda earspeakerin sıfır gibi olacak gelen sese inanamıyacaksın. ama işlem sırasında sakın müzik açıp da aha daha da bozdum diye panik yapma o geçici alkolden dolayı, kuruyunca garanti veriyorum pislikten sesin duyulmadığını anlayacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mb76

Hadi şanslısın daha yeni iphone 8 plusa geçtim ikinci el. note9 ve s9 plustan geçtim. Ama amacım sırf pubgde hızlı dokunmatik ve jiroskop tepki süresini tecrübe etmek başka bi getirisi yok kesinlikle.

geçersen bazı avantajların şunlar :

1- Ekran değişmiş sandım gittim turkcellden sıfırına baktım orjinalmiş. A101deki 1000tllik honor 9 lite kalitesinde bir panele sahip 8 plus. eski lg g5im bunun yanında amoled gibi kalıyor kontrast ve tepki süresi olarak.
    Sen şimdi sen note 9a sonsuz kontrasta geçicen gözlerin bayram edicek. Bir daha 8 plusa bakınca sisli gelicek. 8 plusun siyahları açık gri gibi panelin kontrastı yetersiz apple kalitesi için çok çok çok yetersiz. Ulan itoolstan baktım panel lg imiş bi de lg appla boktan panelleri mi kakalamış anlamadım.

2- Kamera s9 note 9 kamerasına göre rezalet, note 9un donunda salladığı loş ışıkta, 8 plusun kamerası webcam gibi aşırı derecede karıncalanıyor leş gibi. Zaten zumlayan kamerasında da OIS yok o yüzden güneş ışığı dışında bi boka yaramıyor.

3- Batarya ömrü note9un belki 3te biri bile olabilir. ki kullandığım note 9da bataryası full pubg ile öldürülmüş bir batarya var sen düşün.
    daha başka şeyler de var ama yazacak vaktim yok. Androide alışabileceksen geç bence. note 9 işlemci ve ekran kartı 8 plustan daha üstün ona hiç girmiyorum.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler. Ama şöyle de bir durum var note 9 ekranı edge olduğu için ekran koruyucu bulmak mesele olanlar pahalı. Parmak izi okuyucu arkada kullanışlı değil.panel kısmında genelde boya atması oluyor ve şarj giriş yeri çizikler içinde oluyor. Ha bi de sevmediğim tarafı şarjdan sökünce android telefonlar direk 99 la başlıyor. Apple ürünlerinde yarım saat sonra 99 oluyor. Bu piskolojik olarak etkiliyor😀

• mb76 M kullanıcısına yanıt
    Ben 2 farklı 8plus denedin 2 sinde de sıfır aldım fakat üst ahize kısmındaki ses şiddeti be kalitesi alt hoparlör kadar kuvvetli gelmiyordu her ikisinde de.

• Harf reset her şeyi silmek demek

• Arkadaşlar bi iPhone'nun etkinleştirilme tarihini nerden anlayabiliriz herhangi bir programla yada hangi yolla anlayabiliriz?
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    redditte okuduğuma göre alttaki hoparlör aşağı baktığı için fabrika ayarı olarak daha güçlü ses veriyormuş. ne kadar doğru bilemem tabi
  • Konunun hoparlörün yönüyle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

• Herkese iyi günler arkadaşlar iphone 8 plus cihaza sahibim sorunum şu şekilde instagramdan kameraya girince kameran çıt sesi geliyo sanki kamera sabit değilde titriyo gibi onun dışında kameranın altındaki kasaya tırnağımızla dokunsak bile aynı ses geliyo bu yüzden gittim telefon swap telefonla değişti sorun aynı şekilde var sizlerdede var mı ne yapmalıyım geri götürmeli miyim ?

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    bana bir nebze mantıklı olduğu için yazmıştım aslında. sizce neden olabilir?
  • 8 plus mı telefon ?

ekran süresi çook iyi
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Ekran sağlığını toplam süreye göre değilde tam şarjdan sonra kullanılan süreyi dikkate alarak hesaplarsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız. Batarya sağlığı %83 olan 8 plus için 6,5 - 7 saat bence normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6s > 6s Plus > 7 > 7 Plus ve bugün itibariyle 8 e geçerek aranıza katıldım.

6s serisine göre ciddi anlamda performans farkı var aynı şekilde 7 serisinden de farkı gözle görülür şekilde hissettiriyor

• Arkadaş yanlış söylemiş. Senin bildiğin doğrusu. Her şeyi silmek restore demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.
    Eyv

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.