Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 2 yıl gerçekten az şöyle düşünmek gerek ben İPhone 6 Plus kullanıyordum 3 sene önce 2700 TL’ye almıştım şimdi satıp 8 Plus’a geçtim ama iphone 6’yı biraz yavaşlasada 2 sene daha kullanabilirdim. Hele güncelleme yapmasaydım çok rahat 2 sene götürürdü. Yani 2700 TL verip 5 sene kullanabileceğim bir telefonum vardı ha ben 8 Plus’a geçmeye karar verdim ayrı konu ama aldığımız cihazlar çok fazla uygulama vs. yüklemedikçe 5 sene kullanabiliriz böyle yaklaşınca ekonomik olarak çok büyük bir gider sayılmaz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProNutra kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun telefonunuz güzel günlerde kullanın. Toplam maliyeti ne kadara geldi vergisi dahil?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yardımıza ihtiyacım var 8 plus almıştım.

akşam telefonu sarja koyup yatıyorum. sabah kalktığımda wifi açılmış oluyor ( wifiyi denetim merkezinden açıp kapatıyorum ve ordaki ekran parlaklıgını kullanıyorum oda düşmüş oluyor ) denetim merkezine alttan sürükleyince giriyorum.

bu durum sizdedemi böyle ?

ve mesela telefonu komple kapatıyorum powerle tekrar aöıyorum wifi açık ekran parlaklağı düşük geliyor?

ben internette araştırdım denetim merkezini şu şekilde çıkıyor
    https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=Pn0OWpSUEo2XkwWQz52oDg&q=ios+wifi+otomatik+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1yor&oq=ios+wifi+oto&gs_l=psy-ab.3.0.0j0i22i30k1l8.22.9503.0.10958.18.17.0.0.0.0.379.2308.0j10j1j1.12.0....0...1.1.64.psy-ab..6.12.2305.0..0i131k1j35i39k1j0i3k1j0i22i10i30k1.0.8LIF4N4pbbE

mesela arkadaşlar ayarlardan wifi kapatıp telefonu komple kapatıp açıyorum wifi açılmıyor ekran parlaklığı düşmüyor :) sanırım denetim merkezinde sorun var

bu durum ios 11'de kaynaklı sanırım sizde denermisiniz sizdede böylemi ? denetim merkezini kullanarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 17 Kasım 2017; 9:24:23 >

• mstf_ogrtmn M kullanıcısına yanıt
    Hocam baskı yapmanız gerek bugünde arkadaşlarımın telefonları geldi problemsiz herşey

• wntln kullanıcısına yanıt
    Hmmm ben beyazciyim ya mor ve ötesi orijinal kılıfı ile çok güzel oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

Orijinalden alıntı: emrec6

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

iphone 8 kullananlaar cevaplayabilirmi 6s plus tan geçersem şarj açısından pişman olurmuyum ?

OlmaZsın merak etme. Aktif kullanım sürelerimdir. 8 plus cihazım.

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]

8 plus eminim iyidir ama benim merak ettiğim düz 8 in batarya performansı

Kullanıma göre değişir illaki ama sen düz 8 i 2 3 saat aşağı kullanacağını göz önünde bulundur. Ben 13 saat kullandıysam sen 10 11 saat kullanırsın. 12 saat kullanırsam 9 10 saat kullanırsın. Dahada aşağısı olmaz.

• Hepsi Burada'dan Alınır mı ? iPhone 8 Satıcı Kendisi Bu Arada. Saygılar.
  • 11.11’de Gsm Dünyasından aldığım 8 plus geldi. Herhangi bir problem yok satıcının telefonu neden geç kargoladığını sorduğumda yüzüme telefon kapatması dışında.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar yardımıza ihtiyacım var 8 plus almıştım.

akşam telefonu sarja koyup yatıyorum. sabah kalktığımda wifi açılmış oluyor ( wifiyi denetim merkezinden açıp kapatıyorum ve ordaki ekran parlaklıgını kullanıyorum oda düşmüş oluyor ) denetim merkezine alttan sürükleyince giriyorum.

bu durum sizdedemi böyle ?

ve mesela telefonu komple kapatıyorum powerle tekrar aöıyorum wifi açık ekran parlaklağı düşük geliyor?

ben internette araştırdım denetim merkezini şu şekilde çıkıyor
    https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=Pn0OWpSUEo2XkwWQz52oDg&q=ios+wifi+otomatik+a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1yor&oq=ios+wifi+oto&gs_l=psy-ab.3.0.0j0i22i30k1l8.22.9503.0.10958.18.17.0.0.0.0.379.2308.0j10j1j1.12.0....0...1.1.64.psy-ab..6.12.2305.0..0i131k1j35i39k1j0i3k1j0i22i10i30k1.0.8LIF4N4pbbE

mesela arkadaşlar ayarlardan wifi kapatıp telefonu komple kapatıp açıyorum wifi açılmıyor ekran parlaklığı düşmüyor :) sanırım denetim merkezinde sorun var

bu durum ios 11'de kaynaklı sanırım sizde denermisiniz sizdede böylemi ? denetim merkezini kullanarak

yokmu :=)

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Denetim merkezinden wifi tam kapatilmaz. Bilinen bir ag gorurse baglanir yine. Ayarlardan kapatacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

Denetim merkezinden wifi tam kapatilmaz. Bilinen bir ag gorurse baglanir yine. Ayarlardan kapatacaksiniz

kötü hocam ya :( bende telefon bozuldu sandımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Arka tarafın köşeleri ve ekranın köşelerinde açıklık mı var bana mı öyle geliyor? Dikkatli baktığımda o aralara sıkısmıs tozlar tüyler görüyorum ve cıkmayanları da oluyor, bir bakar mısınız?

+++
  • İphone 8plus portre modu varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

İphone 8plus portre modu varmı ?

evet
  • mstf_ogrtmn M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben son 11.11 dk lerinde aldım benımkini yolladılar ama geri gönderdim.

Gürgeçlerden alcam adamlarım 4-5 tane kocaman magazası var kurulsam firmaymış.

keşke en başında gürgeçlerden alsaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam ben son 11.11 dk lerinde aldım benımkini yolladılar ama geri gönderdim.

Gürgeçlerden alcam adamlarım 4-5 tane kocaman magazası var kurulsam firmaymış.

keşke en başında gürgeçlerden alsaydım.

Biraz pahalı geldi orası bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam birisi küçük bir dükkan satıcısı esnaf yani adam ben bu ürünü geri iade almıyorum diyip n11 mesajlarına cevap vermeyebilir.Tüketici Mahkemesi ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Gürgeçlere mesaj attım sordum problem çıkarsa iade alacaklarını teyit ettiler. Benim aldığım yere göre 160 lira daha pahalı ama en azından kurumsal ve Apple Yetkili satıcısı en azından içim rahat olacakdır. Firma ile görüşüp belki birazcık fiyat da indirim sağlanabilir.
  • Dostlar İphone 7 plus 256 gb mı yoksa 8 plus 64 gb mı?Yani aradaki fiyat farkına ve hafızadan düşmeye değecek kadar fark var mı sizce?Bana kalırsa true tone,%25lik performans artışı için aradaki fiyat farkını vermeye ve hafızadan düşmeye değecek birşey yok.Zaten hali hazırda 7 plus performansıyla gayet yeterli ama yinede sorayım dedim.
  • mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    bence 7plus 256gb
  • biz telefonu eskittik ama hala telefon alma çabasında olan, alıp sürekli iade yapan kişiler var.
    akıl fikir diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.