Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Milletin alkolünden sigarasından sanane müftümüsün?

İroniye bakar mısın? Bana milletin alkolünden sıgarasından sanane diyorsun ama gelip burda iphone mu alınır ya o kadar para diye millete laf ediyorsun. Sanane milletin telefonundan.
  • Seni dib'e(diyanet işleri başkanlığına) şikayet ediyorum bimer üzerinden zafer korkmaz tahrik içeren mesajından dolayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Seni dib'e(diyanet işleri başkanlığına) şikayet ediyorum bimer üzerinden zafer korkmaz tahrik içeren mesajından dolayı.

Peki
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    samsung hs 3000 kullanıyorum.pekte memnunum, ki 3 sene olmuş.
  • arkadaşlar fotograf cekmek ıcın uygulama onerırmısınız :) fotogracılık yapan varsa iphone ile :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 16 Kasım 2017; 17:11:12 >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Sony MDR950BT kullanıyorum.Mükemmele yakın bassları var fakat Basssız normal parçalarda Ses seviyesi bana biraz az geldi.102 Db ses verebiliyor aslında,bende arttırmanın yollarını arıyorum.Belki Telefon kaynaklıdır.

Bu arada iphone'daki geri tuşu ve uygulamadan çıkmak için home tuşu harici bir durum var mı,bilgin var mı?
  • iphone 8 kullananlaar cevaplayabilirmi 6s plus tan geçersem şarj açısından pişman olurmuyum ?
  • Beyler iade onaylaninca 375 tl çek 1 günlüğüne geri verilecekmiş ama ne hikmetse para 3 gün sonra geliyor.Alt limit 4.500 tl benım kart da limit kalmadı bu nasıl mantıkdır böyle ya 3-4 günlük versinler yada parayla ayni zamanda versinler.
  • sNaP_21 kullanıcısına yanıt
    Yok diye biliyorum bende iosa geçeli 3 hafta oluyo 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Neden geri verdiniz hocam bu sorun mu çıktı

• Arkadaşlar aranızda 3 günlük iPhone 8 Plus 256 GB Space Gray Türkiye cihazı üstündeki jelatinlerini dahi sökmeden kullandığım faturalı cihazımı almak isteyen olur mu? sahibindene ilan verdim biraz önce. İsteyene ilan no verebilirim, tüm açıklamalar mevcut. Boşuna sıfırına 5600 vermeyin benimki sıfır sayılır zaten 3 günlük sadece. sıfır cihaz getirin benim cihazla arasında fark bulun bedavaya vereceğim. sıfır isteyen alsın cihazı zaten. kutuyu açıp açmama arasında çok kaldım ama dayanamadım açtım çok memnunum muazzam cihaz.

not: X almak için satıyorum yoksa kıyar mıyım böyle cihaza :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam iade işlemini nasıl yaptınız ?

Bende gelen ürünü iade ettim bir kaç güne para ile birlikte çek tekrar gelicek o zaman ya gürgeçlerden yada esc marketten almayı düşünüyorum en azından kurumsal firma olur.

Ben ürünü kullandığım için garantisi başladı olarak gösteriyordu . Kvk Yetkili Servis e gittim ve kameradaki tozun üretimden kaynaklı bir sorun , yani ayıplı ürün olduğu yazılı bir rapor aldım . Bu rapor , fatura ve telefonu kutusuyla beraber satıcıya yolladım . Satıcı kem küm yapacak gibi. İnşallah zorluk çıkartmaz

• coke019 C kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı kayseride küçük bir esnaf dükkanıymış problem çıktığında işine gelmezse iade konusunda sıkıntı çıkartır esnaflar genelde sıkıntı çıkartıyor.

ESC market ve Gürgeçler apple premium resellermiş yani yetkili satıcı sanırım onlar pek problem çıkarmaz.

Cihazi kargodan teslim almadan iade etmek durumunda kaldım.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu yüzden gelen kargoyu almadan iade etmek zorunda kaldım.Şahıs kayseride bir esnaf adam ben bu ürünü iade almıyorum tüketici mahkemesine ver diyebilir.

Bu yüzden ürünü geri gönderdim.Umarım iade alma konusunda satıcı size problem çıkartmaz.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Gsm dünyasından aldınız sanırım dün de bana geldi kargo sorunsuz kullanıyorum suan ama sizin gibi tereddütlerim vardı neyse Hayırlısı olsun sizin için

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam bende bu yüzden gelen kargoyu almadan iade etmek zorunda kaldım.Şahıs kayseride bir esnaf adam ben bu ürünü iade almıyorum tüketici mahkemesine ver diyebilir.

Bu yüzden ürünü geri gönderdim.Umarım iade alma konusunda satıcı size problem çıkartmaz.

Kim olursa olsun beni ilgilendirmez. Olumsuz cevap karşısında tüketici hakem heyetine gideceğim.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Süreci burdan paylaşırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar kilif, aksesuar basliginada yazmistim ama pek kullanilmiyo o baslik heralde.ayni mesaji burayada yaziyorum :)

arkadaşlar merhaba bende x alıyım derken plus almış bulundum :D

şimdi bana slikon kılıf, kırılmaz cam, araç şarj zımbırtısı lazım amazondan bakıyorum varmı tavsiye?

• elondel E kullanıcısına yanıt
    spigenin bi kılıfını almıştım bulursam atarım.

Cam içinde 6 liraya aldım. Bana spigenin 40 tl lik camı ile 6 liralık cam arasında fark yok dediler.
  • Beyler İphone 8de apple silikon kılıfını kullanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.