Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.362
Cevap
138
Favori
808.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz iptal dahi etseniz üç ay boyunca kullanabilirsiniz bir kere eğer aktivasyonu yaptıysanız. Fotoğraflara evet otomatik olarak yüklüyor eğer iCloud unuz açık ise bunu kapatabilirsiniz ayarlarda ki iCloud bölümünden orada fotoğrafları kapatmanız yeterli. Albümde yapabiliyorsunuz. Yalnız ben Google fotoğrafları kullanmanızı tavsiye ederim oda çok başarılı. Bedava müzik konusunda ise yardımcı olamayacağım zira internetten üzik indirmeyeli çok uzun seneler oldu. Size de tavsiyem 10 TL gibi bir ücret vermekten kaçınmayın bütün dünyadaki müzikler elinizin altında olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Efendim mağaza zararlı çıkmıyor.Tüketici mahkemesine veriyorsunuz sonrasında kazanırsanız ücret iadesi alıyorsunuz olay bu kadar.Mağazanın bir problemi olmuyor yani size iade yapacağına Tüketici Mahkemesi ile uğraştırıyor.Mağazada biliyor gerçek bir problem varsa Tüketici Mahkemesinin parayı iade edeceğini ama kendi isteyerek de iade almayıp uğraştırıyor.

Eger tuketici hakem heyeti musteriyi hakli gorurse ucret iadesi yaninda magazaya para cezasi da kesilir. Bu en son hatirladigim 150tl falandi. Bilmeden yazmamak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • martink M kullanıcısına yanıt
    Benım karşılaştığım dükkanlar bu şekilde forumdada görüyorum adam ben iade almıyorum mahkemeye verin diyor, Özellikle Asus Pg278Q idi sanırım bu monitörü alanların başına gelmişti
  • KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Ben Fizy'i kullanıyorum . Türkcelli olduğum ve paketim desteklediği için ücretsiz kullanıyorum . Yani hem şarkıları ücretsiz dinliyorum hem de internet paketimden yemiyor.Ama top 100 listesi çok iyi değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Ben Fizy'i kullanıyorum . Türkcelli olduğum ve paketim desteklediği için ücretsiz kullanıyorum . Yani hem şarkıları ücretsiz dinliyorum hem de internet paketimden yemiyor.Ama top 100 listesi çok iyi değil

Hocam spotify varken fizy nedir allah aşkına
  • Beyler instagramda otomatik çıkış yaptığı oluyor mu sizde de?

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Hocam spotify varken fizy nedir allah aşkına

Ücretsiz olduğu için kullanıyorum

• Arkadaşlar apple store dan WiFi üzerinden uygulama indiremiyorum neden olabilir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Arkadaşlar apple store dan WiFi üzerinden uygulama indiremiyorum neden olabilir acaba?

Dikkat ettim bir kaç gündür aynı sorun bende dr mevcut. Varmı başka denk gelen ?

• Arkadaşlar güncelleme ile telefonu ekran kilidinden çıkarırken tepede saniselik bildirim çubuğu gözüküyor. Sizlerde de bu problem bar mı ? Telefonum 64 gb 8plus

• Bildirim çubuğu yukarı kayıyor. Bundan bahsediyorsanız bu animasyon sanırım.

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    Ben biraz önce bir çok uygulama indirdim sıkıntı yok

• arkadaşlar bu VoLTE ve VoWiFi kullananınız var mı? özellik aktif değil sanırım hiçbir iphoneda. şarjı götürüyor mu fazladan merak ediyorum bilen yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Bildirim çubuğu yukarı kayıyor. Bundan bahsediyorsanız bu animasyon sanırım.

Hiç bir estetiği yok ki bence bug

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    her iki uygulamanında ayarlarında, "uygulama içi sesi" kapatma seçeneği vardı belki titreşim kapatmada vardır. aradığınız tam olarak bu mu bilmiyorum.

bir başka arkadaş instagramdan çıkış olayını sormuştu, bende olmadı hiç

• berkans kullanıcısına yanıt
    hocam google fotoğraflara pcden foto atmak kolay m? ben androidden geçtim pcden foto atmak tam bir işkence iphone'a. lütfen bunu halledecek de bi uygulama söylerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Arkadaşlar apple store dan WiFi üzerinden uygulama indiremiyorum neden olabilir acaba?

DNS ayarını değiştirebilirsiniz. İşe yarabilir belki. Google DNS'i tavsiye ederim. 8.8.8.8 , 8.8.4.4
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Şuanda bu sorun bendede başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Bildirim çubuğu yukarı kayıyor. Bundan bahsediyorsanız bu animasyon sanırım.

Evet bendede

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Btk erişim engeli getirmesin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.