Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alttaki cihaz iPhone 6

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 8 Kasım 2016; 22:7:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Üstteki 41. Hafta iPhone 7 siyah 32gb

Alttaki cihaz iPhone 6

Ciddi anlamda moral bozucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

quote:

Alttaki cihaz iPhone 6

normal kullanımda rahatsız edici bir sarılık yok.yanyana getirince belli oluyor sadece.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Sizde gelin hocam katılın aranımıza buyurun. Şu farklar ile kullanmak zorundamıyız biz yahu şu soruna bak yazık Apple gerçekten bütün ekranları niye aynı standart yapmıyorsun yada seçme şansı neden vermiyorsun sarı ekran seven yukarıdakini alsın ben telefon renklerini tam ve doğru görmek istiyorum solgun görmek istemiyorum kaymak gibi beyaz olsun istiyorum of of.. Size tavsiyem servise götürün genius ile görüşün hatta sarı ekranı olan herkese tavsiyem bu arkadaşlar her taraftan baskılayın sessiz kalmamız sonucu bir çözüme ulaşmayacağımız kesin sorun kabül etmeleri için bizim sorun çıkarmamız gerek. Ayrıca apple chat departmanı bana buraya feedback yapmamı önerdi bu bunun sorun kabül edilmesi için önemliymiş Forumda sarı ekran sorunu olan yada olmayan herkesten ricam şurayı türkçe veya ingilizce olarak doldurup sarı ekran sorunlarını yazarlarsa 'İphone 7 Yellow Screen' başlığı ile olumlu şeyler olabilir bir yazıdan ne olur demeyelim bence:

http://www.apple.com/feedback/

• quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

Sizde gelin hocam katılın aranımıza buyurun. Şu farklar ile kullanmak zorundamıyız biz yahu şu soruna bak yazık Apple gerçekten bütün ekranları niye aynı standart yapmıyorsun yada seçme şansı neden vermiyorsun sarı ekran seven yukarıdakini alsın ben telefon renklerini tam ve doğru görmek istiyorum solgun görmek istemiyorum kaymak gibi beyaz olsun istiyorum of of.. Size tavsiyem servise götürün genius ile görüşün hatta sarı ekranı olan herkese tavsiyem bu arkadaşlar her taraftan baskılayın sessiz kalmamız sonucu bir çözüme ulaşmayacağımız kesin sorun kabül etmeleri için bizim sorun çıkarmamız gerek. Ayrıca apple chat departmanı bana buraya feedback yapmamı önerdi bu bunun sorun kabül edilmesi için önemliymiş Forumda sarı ekran sorunu olan yada olmayan herkesten ricam şurayı türkçe veya ingilizce olarak doldurup sarı ekran sorunlarını yazarlarsa 'İphone 7 Yellow Screen' başlığı ile olumlu şeyler olabilir bir yazıdan ne olur demeyelim bence:

http://www.apple.com/feedback/

iade edip paramı geri alıcam.

iphone 7 41.hafta 32gb siyah VS. iphone 5s 16gb uzay grisi

• parlaklığı yüksek seviyede ve 3/4.5g kullandıysanız bence normal pil ömrü, neredeyse 6 saat olmuş, bende de 6:30-7:30 arası değişiyordu. bence siz sarı ekrandan yürüyün yine.
    o değilde ben ne telefon alayım, 5 inç altı telefon yok başka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahirylmz

Whatsapın kendi içinde ayarlarda var. Telefon yanımda dağıl şuan. Tam yerini söyleyemiyorum.

Hocam önizlemeyi kapattım sanırım oradan. Teşekkürler :)

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 yellow screen başlığıyla yazdım hocam ingilizce olarak. Umarım farkındalık oluşur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreChance -- 8 Kasım 2016; 22:26:29 >
  • Rica ederim. 7 yi değişime verdim telefonsuz kaldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

quote:

Alttaki cihaz iPhone 6

İlk çıktığı hafta almıştım türkcelden acaba kaçıncı hafta nasıl anlıycam aidata 64 programında 16 eylül tarihi var cihaz bilgilerinde

• Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?
  • Bunu denediniz mi

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı zamanda almıştık hatırlarsanız 3 hafta bekleyip Ben bugün applela konuştum cihaz değişimi yapılacak. Umarım sarı ekran gelmez gene

• 7 Plusta birini arayınca son sesteyken ahizeden gelen ses bazen cızırtı yapıyor mu sizde de? Her zaman olmuyor acaba karşıdaki kişinin mikrofonu kötü olduğu için mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Apple Support ile görüştüm.Cevaplara bakın şaka gibi 😀😀😀😀
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• arkadaşlar yeni doğum yapan annelerin muhabbeti gibi bu 40.hafta 42.hafta falan nedir muhabbet:) kardeşime 7plus alıcaz kısmetse kaç haftalık almalıyız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classmanxx -- 8 Kasım 2016; 22:48:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arthshock

Arkadaşlar Apple Support ile görüştüm.Cevaplara bakın şaka gibi &#128512;&#128512;&#128512;&#128512;
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

dalga geçmişler resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: huso60

Arkadaşlar 7 Plus alacağım Apple yine yapacağını yapmış A1661 modelinin LTE falan bilmem ne çekim gücü daha iyiymiş . Vatan Bilgisayardan arkadaş aldı orda A1784 satılıyor hepsi aynı mıdır bilmiyorum ama bildiğiniz A1661 satan yer var mı ?

Türkiye'de 1660 modeli satılmıyor, bu model alt yapının desteklendigi ABD, Çin, Hong Kong gibi bazı ulkelerde satısta. yani Apple Türkiye garantili 1660 model iphone 7 yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    hocam ben en az 9-10 saat batarya süresi alırken 5 saat çok çok az.Üstelik sen telefonu benden sonra aldın.Pili tamamen bitirerek kalibre etmeni öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

O son 24 saati gösteriyor hocam dün burada bir arkadaş telefona beyaz resim indirin ekran parlaklığını full yapın ve sabaha kadar bırakın belki düzelir demişti bu yüzden 5 saat fotoğraflar uygulaması gözüküyor denedim de azıcık saf gibi
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Yarın pili sonuna kadar bitirin ve 1-2 saat öylece beklesin sonra hiç açmadan (otomatik açılınca kaparsınız) 5 saat falan şarj edin ondan sonra açın

Ekran parlaklığını yarıda kullanmaya çalış, bluetooth/airdrop vs kapat , konum servislerini gerekmedikçe açma ve varsa oyun oynamamaya çalış ki tam olarak fikir sahibi olalım %20 kaldığında da sonuçları paylaşırsın . Bunu cumartesiye kadar halletmiş olki gittiğinde sorun pilse pil dersin

• 
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.