Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.869
Cevap
381
Favori
2.348.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

6 gündür tekirdağ'da 128 GB Plus malesef yok, 128 yerine 32 GB Plus alsam mı ? sipariş verdiğim türkcell bayisi yarın geleceğini söyledi

Hafızayı sorun etmiyorsan bence al gitsin kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar evelsi gun dbrand kapladim cihaz harika gozukuyor. Tavsiye ederim, bugyb konferans vardi 5,6 kisi yanika gelip sordu o derece

• Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Sonunda bende kavustum cihaza

• quote:

6 gündür tekirdağ'da 128 GB Plus malesef yok, 128 yerine 32 GB Plus alsam mı ? sipariş verdiğim türkcell bayisi yarın geleceğini söyledi

Unbox Therapy’nin yayınladığı son video, iPhone 7’nin 32 GB’lık modelinin 128 GB versiyonundan 8 kat daha yavaş olduğunu gösteriyor.

http://www.webtekno.com/32-gb-lik-iphone-7-alacaklara-onerimiz-128-gb-varken-32-gb-yi-almayin-h21238.html

• quote:

Orijinalden alıntı: aytek_54

Anladım kardeşim çok yararlı oldu teşekkür ederim

Rica ederim. Sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince cevaplarım

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Unbox Therapy’nin yayınladığı son video, iPhone 7’nin 32 GB’lık modelinin 128 GB versiyonundan 8 kat daha yavaş olduğunu gösteriyor.

http://www.webtekno.com/32-gb-lik-iphone-7-alacaklara-onerimiz-128-gb-varken-32-gb-yi-almayin-h21238.html

Az sonra 32GB alanların saldırısına uğrayacaksınız Hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam akşamdan sabaha beklemede yüzde kaç iniyor? 100 de değilken tabiki

• Spigen kılıf ve ekran camim gelmiş bulunmakta. Ekran camı pek konforlu değil çünkü ekranın yanları eğik olduğu için cam kapatmıyor bu sebeple kösede bulunan mesela silme tusu kolay basılmıyor :)

• Arkadaşlar Pazartesi itibarıyla iphone 7 satışına başlıyorum, fiyatlar için belirli modelleri seçtim en ucuza sunmaya çalışıyorum başka renk olmaz daha pahalıya geliyor.

iPhone 7 32gb fiyat 2.550TL mat siyah renk

iPhone 7+ 128gb fiyat 3.450TL Jetblack renk

İstanbul içi elden teslim, diğer şehirlere önce ödeme sonra kargo şeklinde olur. (Referanslarıma bakabilirsiniz)

Not: Ürünler A17XX seri nolu model geliyor yani Türkiye'de 1 yıl garantilidir. Facetime açıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

quote:

quote:

benim alanlarla işim, apple tarafından da çıkarım yok hocam. sadece gördüğüm haberi paylaştım doğruluk payı varsa haberleri olsun diye :)

• Sonunda! Çok şükür cihazım geldi arkadaşlar, bu cihaz için aşırı çaba harcamam gerekti ve binbir türlü aksaklık çıktı ama ben yine yılmadım ve sonuna kadar dayanarak başardım. Allah'ım kısmet etti. iPhone 7 256 GB Jet Black alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Cihaz şu an bir arkadaşımda yarın 11 gibi teslim alacağım inşallah. Yarın ölmez sağ kalırsak detaylı incelememi yapacağım Jet Black ile ilgili.

Saygılar
  • Amazondan aldigim case'ler geldi hemde sagolsunlar hizli kargoyla yolladilar pazartesi yola cikti bu sabah teslim edildi 1 sahara case + tempered glass 1 caseology 1 spigen kilif var elimde toplasan 100 lira tuttu bunlar disarida sirf 1 silikon kap icin 129 lira istemisti lydia premium reseller
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    4k video çekip bunu sürekli montajlayıp pc yada mac'ine aktarmayacaksan ki zaten bunları sürekli yapacak olan kişiye 256gb ancak yeter, o zaman o 8 kat yavaş muhabbetini kafaya takmana gerek yok. Gerisi tamamen tercihine kalmış..

• vodafone hala plusları yollayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Gold renkte telefon arkasına yapıştırma işini videoda yaparken Jet Black'te sadece resim gösteriyor bana inandırıcı gelmedi canlı görmek lazım millet işi yok hergün bir sorun var gibi gösterilmeye çalışılıyor

inşallah doğru değildir ama phonearena sitesi de durduk yere böyle haber yapmaz diye düşünüyorum, boya sökülmeside oluyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat-gs

1 aralikmi:/ hocam ben evelsigun carsidaki vodafone a ugradim iphone 7 almak istiyorum dedim bakti bilgisayardan bi subemizde var dedi aradi ayriltikmis oda 32 gb dedi ben 128 de olur dedim geldigi zaman arariz dedi ciktim magazadan bir saat sonra telefon geldi telefon geldi isterseniz gelin alin diye gittim aldim alirkende bi cocuk geldi iphone 7 plus aldi oda gitti yani surekli stoklara biyerden geliyor bu telefon araliklara kadar niye bekliyorsunuz eminim piyasayi biraz daha zorlasaniz bi yerden cikar aralikta aldiktan sonra zaten 9 ay sonra yenisi cikacak bir aydan fazla sureye siparis bence abartmislar ozamana kadar elli yerde bulursun

Hocam 16 sından bugüne kadar ankarada gezmediğim yer kalmadı malesef yok hep 32 ve 128 artı jet black yok en Son olacak şeyi yaptım plus 256 gb jet black verdim sipariş uzun bir süreç ama olsun sabretcez :))

• 128 gb silver iphone 7 plus ile nihayet aranızdayım arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Vay arkadaş herkesinde telefon ihtiyacı varmış. Şansada tam o sırada iphone 7 çıkartmış

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

quote:

quote:

• Arkadaşlar iPhone.com ile konuşup bu hız meselesini tam olarak çözebilirsiniz.Ben zenmate ile ABD yapıp konuştuğumda tatbikidir 32 gb modellerden hızlı olacak hafıza ile alakalı diye cevap aldım.Ekran görüntüsünü de paylaşmıştım

• 
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.