Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı
50.467
Cevap
471
Favori
1.949.021
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: murat-gs

1 aralikmi:/ hocam ben evelsigun carsidaki vodafone a ugradim iphone 7 almak istiyorum dedim bakti bilgisayardan bi subemizde var dedi aradi ayriltikmis oda 32 gb dedi ben 128 de olur dedim geldigi zaman arariz dedi ciktim magazadan bir saat sonra telefon geldi telefon geldi isterseniz gelin alin diye gittim aldim alirkende bi cocuk geldi iphone 7 plus aldi oda gitti yani surekli stoklara biyerden geliyor bu telefon araliklara kadar niye bekliyorsunuz eminim piyasayi biraz daha zorlasaniz bi yerden cikar aralikta aldiktan sonra zaten 9 ay sonra yenisi cikacak bir aydan fazla sureye siparis bence abartmislar ozamana kadar elli yerde bulursun

Hocam 16 sından bugüne kadar ankarada gezmediğim yer kalmadı malesef yok hep 32 ve 128 artı jet black yok en Son olacak şeyi yaptım plus 256 gb jet black verdim sipariş uzun bir süreç ama olsun sabretcez :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    386 Mesaj
    128 gb silver iphone 7 plus ile nihayet aranızdayım arkadaşlar

|
    |

Orijinalden alıntı: Fascism

Vay arkadaş herkesinde telefon ihtiyacı varmış. Şansada tam o sırada iphone 7 çıkartmış

+1

|
    |
  • Yarbay
    15037 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

6 gündür tekirdağ'da 128 GB Plus malesef yok, 128 yerine 32 GB Plus alsam mı ? sipariş verdiğim türkcell bayisi yarın geleceğini söyledi

Unbox Therapy’nin yayınladığı son video, iPhone 7’nin 32 GB’lık modelinin 128 GB versiyonundan 8 kat daha yavaş olduğunu gösteriyor.

http://www.webtekno.com/32-gb-lik-iphone-7-alacaklara-onerimiz-128-gb-varken-32-gb-yi-almayin-h21238.html

Az sonra 32GB alanların saldırısına uğrayacaksınız Hocam :)

|
    |

• Binbaşı
    1805 Mesaj
    Arkadaşlar iPhone.com ile konuşup bu hız meselesini tam olarak çözebilirsiniz.Ben zenmate ile ABD yapıp konuştuğumda tatbikidir 32 gb modellerden hızlı olacak hafıza ile alakalı diye cevap aldım.Ekran görüntüsünü de paylaşmıştım

|
    |

Hangi kılıfı aldınız?
    |
    |
    av.ak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    18416 Mesaj
    Biri sessiz ortamda cihazı kulağına daya ses geliyor der biri 32 gb elli kat yavaş der, madem öyle yıllarca 16 gb kullanan millet bir kere cihazın üst hafızalara göre yavaşlığından neden bahsetmedi yada genel manada hantal olduğundan? Paranoyak kaynıyor konu, varsa günlük kullanıma etkisi yada whatsapp a 2 saniye geç giriyorsa ispat edin konu kapansın. Note7 mobil dünyada ciddi travma yaratmış belli ki herkes bir şey bulayım derdinde.

Orijinalden alıntı: KAEC

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-ultra-hybrid-black-043cs20550-p-HBV000001FZD5?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKEAjw1qHABRDU9qaXs4rtiS0SJADNzJiseUHdlwZPIrAB8s22mwhhNNxiTWGBNXnwh4W5_IRoDRoCpvPw_wcB

Bunun replika olma ihtimali var mı?

spigen sitesinde stok yok mat siyah için en güzel bu duruyor :(

Yok hocam orijinal, ben de bu kiliftan aldim mat siyah telefonuma, cok yakisti cok memnunum

• Yarbay
    5262 Mesaj
    İngiltereden tax free yuzde kac alınıyor ? bılen var mı ?

hocam spigen.com.tr de var bu kılıf bende bundan aldım ama hala telefon yok meydan da aos lutfederse eğer bizde kullanamya başlayacağız inşallah
    |
    |
    KAEC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Biri sessiz ortamda cihazı kulağına daya ses geliyor der biri 32 gb elli kat yavaş der, madem öyle yıllarca 16 gb kullanan millet bir kere cihazın üst hafızalara göre yavaşlığından neden bahsetmedi yada genel manada hantal olduğundan? Paranoyak kaynıyor konu, varsa günlük kullanıma etkisi yada whatsapp a 2 saniye geç giriyorsa ispat edin konu kapansın. Note7 mobil dünyada ciddi travma yaratmış belli ki herkes bir şey bulayım derdinde.

https://youtu.be/qW2-TIbcTIg

Evet gercek hayata etkisinin oldugu video. Simdi yavasca o klavyeyi ve atar yapmayi birakin. Gerceklerin 1000 kere soylenmesi onlari sahte yapmaz

• Yarbay
    3379 Mesaj
    Arkadaşlar ben eşimin iPhone 7'sine bu kılıftan aldım.
    Biraz pahalı ama gerçekten çok sağlam ve kaliteli, ayrıca tasarım olarak da çok güzel

http://mobil.mobilcadde.com/vrs-design-crystal-bumper-iphone-7-plus-rose-gold-kilif-68997

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john mclane -- 20 Ekim 2016; 21:10:31 >

Teşekkürler hocam sipariş verdim

kaç gündür bu kılıfı arıyorum :D
    |
    |
    emirhan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emirhan95

quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-ultra-hybrid-black-043cs20550-p-HBV000001FZD5?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKEAjw1qHABRDU9qaXs4rtiS0SJADNzJiseUHdlwZPIrAB8s22mwhhNNxiTWGBNXnwh4W5_IRoDRoCpvPw_wcB

Bunun replika olma ihtimali var mı?

spigen sitesinde stok yok mat siyah için en güzel bu duruyor :(

Yok hocam orijinal, ben de bu kiliftan aldim mat siyah telefonuma, cok yakisti cok memnunum

Kazık dedikleri bu olsa gerek aynısı belkide daha kalitelisi iloomede 2 dolar hadi 10 dolarda kargo koy yine daha ucuz. Ben kullanıyorum çok da memnunum https://www.iloome.com/products/iphone-6-6s-4-7-case-fit-hybrid-aquamarine?variant=13303055108

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Ya bunlara bu kadar para verilir mi

|
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iltol

hocam spigen.com.tr de var bu kılıf bende bundan aldım ama hala telefon yok meydan da aos lutfederse eğer bizde kullanamya başlayacağız inşallah

Siyah rengi yok hocam kaç gündür bakıyorum :)

Haftaya gelecekmiş

havale ile mi aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagen -- 20 Ekim 2016; 21:18:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: beko1903

Hocam akşamdan sabaha beklemede yüzde kaç iniyor? 100 de değilken tabiki

En fazla yuzde 1 iniyor daha fazlasi degil

Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.