Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben anlamsız buluyorum tabii siz daha iyi bilirsiniz :)
    Whatsapp web pc den açık mailler açık, arama gelmedikçe telefona bakmıyorum
  • i7 128 gb satan arkadaşlar var mı arkadaşlar ya da satan birisinin fiyatı hakkında bilgi sahibi olan. bir arkadaşım şuan ingilterede 2625 tl fiyatı oldugunu söyledi. tax free iadesi ile 2500 e gelir tahminim. ancak ben abd'den alma taraftarıyım 400 tl fark ediyor arada neredeyse.
  • selamlar.ABD apple storedan aldığım A1778 model iphone7 32gb gold 2haftalık kayıtsız telefonumu satıyorum.ilgileneler dm.iyi forumlar.
  • esdarking E kullanıcısına yanıt
    At&t veya t-Mobile alabilirsiniz simfree olanı almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu hangi işsiz farketmiş
  • alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • Pluslarda esneme sorunu var sanirim citirdiyor hafif kiliftan cikarirken farkettim.

• dakka bir gol bir. 7 yi garantiye gönderdim
    sebeb ise kamera donması, şebeke sorunu ve menülerde kasma...

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkbey

dakka bir gol bir. 7 yi garantiye gönderdim

En iyisini yapmışsınız. Yepyeni bir telefon verirler.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    zaten 4 günlük telefon hocam açıkcası pişman oldum aldığıma böyle sorunu görünce paramı verseler 6s ile devam ederim

• quote:

dakka bir gol bir. 7 yi garantiye gönderdim

7 plus var bende.Kamera donması çok olmaya başladı.Güncellemeyi bekliyorum.
  • quote:

zaten 4 günlük telefon hocam açıkcası pişman oldum aldığıma böyle sorunu görünce paramı verseler 6s ile devam ederim

Emin ol bin kişi içinden 1 kişinin yaşadığı menü takılma problemini yaşamışsın. Yeni telefon verdiklerinde inan bana iyiki geçmişim diyeceksin

• Arkadaşlar ip7 32gb almıştım cumartesi günü,ekranın home tuşuna yakın kısımlarında bariz sarılık mevcuttu.Lydia'ya götürdüm ve değişim istediğimi belirttim.Başlarda işi yokuşa sürdüler fakat sonunda cihazı değiştirdim üzerine 385 lira verip 128gb olan modelini aldım.
    Ne yazık ki aldığım cihazda da sarı ekran var fakat diğeri gibi sadece ekranın küçük bir kısmında değil.Tamamına yakınında var ve sarı olmayan kısım -ekranın sağ kısmı- bariz belli oluyor.
    Tamamı sarı olsaydı benim açımdan daha iyiydi en azından dikkat çekmiyor tamamı sarı olunca,renk filtrelerinden değiştirebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Emin ol bin kişi içinden 1 kişinin yaşadığı menü takılma problemini yaşamışsın. Yeni telefon verdiklerinde inan bana iyiki geçmişim diyeceksin

bendeki şansın tam ifadesi şu hocam... çölde kutup ayısı öper beni o derece

• Muzik sekmesine gir apple muzige uye ol ,3 ay boyunca bedava kullanabilirsin 3 Ayin sonunda abonelikyen dolayi yam hatirlamiyorum 15 tl gibi bi ucretlendirmesi var cevrimdisi indirdigin muzikleri dinleyebilirsin bu legal kismiydi,bide legal olmayan app store icinde ucretsiz olan uygulamalar var ancak bir sure sonra iyice desifre olduklarindan 3/5 ayda bir ban yiyorlar ve yeni gelen bi guncellemw ile indirdigin muziklerde gidiyor sonra yeni bi free uyguluma cikiyor tekrardan basa aliyorsun bu yuzden en guzeli app muziktir 3000 tl kusur veren app muzigide kullanir spotifyden farki yok ,bu arafa hayirli olsun androidden iosa ,bir cok seyi artik unutacaksin youtube muzik indirmek falan bana cok yabanci kelimeler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: predatorry

Şimdi yaptım dediğinizi ancak yine herhangi bir ses duyamadım. Duymak için kulağımı okadar bastırdım ki tek duyduğum kalbimin atışıydı :)

kulak oradayken bir kamerayı açıp kapatın, ne bileyim bir oyun açın, web sayfası açın vs. yine de ses gelmiyorsa demek ki sizin cihazda sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAEC

Bunu hangi işsiz farketmiş

Bilmiyorum ama bu konu üzerinde bayağı duruyor kullanıcılar. Hatta bunun için değişim yapacağından falan bahsediliyor Apple'ın.
  • İstanbul'da Cevahir'de, Olivium'da,Akasya'da ve ulaşabildiğim tüm TİM'lerden aldığım tek cevap stok yok. 7 plus 128 gb yok hiçbiryerde. Nasıl bir pazarlama politikası bu anlamadım gitti.

• tayland yaşam ve tayland hakkında istediğiniz her türlü bilgi için bize ulaşın
    Tayland Yaşam
  • Türkbey kullanıcısına yanıt
    İos 10.1 bekleseysin keşke güncelleme ile ilgili bi durumm sanirim beta 5 yükleyip öyle deneseydin keşke swap cihaz varmidir ellerinde;)

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.