Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Komisyon vermeyeceksen 135 tl ücreti var sadece.

pasaportun yoksa komisyonla kaydediyorlar 300 tl ye falan patlar.
  • Androidden iphone 7ye gecis yaptim , acaba whatsapp konusma yedegimi nasil aktarabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uag tercih edin beyler cidden süper

• KAEC kullanıcısına yanıt
    iphone dan bahsediyorsan havale ile aldık hocam bekleşiyoruz evde , 2 tane aldığım için 340 tl'ye yakın avantajım var yoksa inan iptal edip kredi kartı ile alacaktım çoktan, çok saçma sapan davranıyor apple anlamak mümkün değil ya
  • iltol kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın hocam insanlar 340 tl için 1 hafta çalışıyor.

ben 6syi satıp telefonsuz kaldım hemen almam gerekti yoksa bende havale ile alacaktım :)
  • Apple'ın inceltme takıntısı varken, bunlar cihazı kaba kılıflarla katlediyorlar. :/

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama gerçekten kötü.
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    bizde de 6plus vardı hocam bizde sattık üstüne ekleyip aldık ama keşke satmasaydım tuşlu telefonla kaldık ortada ne iş maillerine bakabiliyoruz ne bişey, sürekli siteden kontrol ediyorum bir değişiklik var mı diye
  • iltol kullanıcısına yanıt
    Hangi renk aldınız ?

jetblack değilse 1 haftaya gelir :)
  • Mac e baglanamıyorum yanında olmasına ragmen böyle diyor böylr bişi yasayan varmı??
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 20 Ekim 2016; 21:44:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Biri sessiz ortamda cihazı kulağına daya ses geliyor der biri 32 gb elli kat yavaş der, madem öyle yıllarca 16 gb kullanan millet bir kere cihazın üst hafızalara göre yavaşlığından neden bahsetmedi yada genel manada hantal olduğundan? Paranoyak kaynıyor konu, varsa günlük kullanıma etkisi yada whatsapp a 2 saniye geç giriyorsa ispat edin konu kapansın. Note7 mobil dünyada ciddi travma yaratmış belli ki herkes bir şey bulayım derdinde.

Kimse kafadan bir şey uydurmuyor ki, olanları yazıyor insanlar.

• Arkadaşlar WhatsApp uygulamasını güncelledim bildirim sesi twitte bildirimleri gibi oldu ayarlardan düzeltiyorum fakat değişmiyor.. Çözümü nedir bilen var mıdır ?
  • berkans kullanıcısına yanıt
    yüzdelik olarak hesaplamadım ama 128 GB plusta 98,25 sterlin alınıyormuş Berkan Hocam
    http://www.globalblue.com/customer-services/tax-free-shopping/refund-calculator/
  • Parmak izimi resmen okumuyor bugün telefon. 10 kez denediysem 8 inde hata veriyor çok sinir bozucu Bugüne kadar böyle bir problemim yoktu parmak izlerini sildim baştan yaptım okuyucuyu siliyorum parmağımı siliyorum okuyor 5 saniye sonra yine hata vermeye başlıyor kilidi şifreyle açmak zorunda kalıyorum. Var mı bir çözümü yardımcı olun lütfen. Çıldırmak üzereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Uag tercih edin beyler cidden süper

Bıgün aradılar siparişiniz yola çıktı diye :) Yarın elimde olur kısmetse hocam

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Vallaha bugün 6s e de aldım kılıf kaba maba gözüküyodu ama öyle bi hissiyatı varki süper kaliteli.
    Daha da başka birşey kullanmam

Şimdiden hayırlı olsun bide cidden ben böyle hızlı iletişim sağlayan ve bu denli ilgili bi satış sonrası görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanmorbulut -- 20 Ekim 2016; 22:08:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairfight94

Parmak izimi resmen okumuyor bugün telefon. 10 kez denediysem 8 inde hata veriyor çok sinir bozucu Bugüne kadar böyle bir problemim yoktu parmak izlerini sildim baştan yaptım okuyucuyu siliyorum parmağımı siliyorum okuyor 5 saniye sonra yine hata vermeye başlıyor kilidi şifreyle açmak zorunda kalıyorum. Var mı bir çözümü yardımcı olun lütfen. Çıldırmak üzereyim

Geçmiş olsun kardeşim. Telefonu sıfırlayıp baştan kurulum yapar mısın? Herşey silinecek, telefon alındığı ilk günkü haline dönecek ama denemeye değer.

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    O siteyi biliyorum hocam ancak bu kadar vergi iadesi olduğunu hatırlamıyorum daha önce ben de yapmıştım çünkü. Bu sebeple sordum alan var mı diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Vallaha bugün 6s e de aldım kılıf kaba maba gözüküyodu ama öyle bi hissiyatı varki süper kaliteli.
    Daha da başka birşey kullanmam

Şimdiden hayırlı olsun bide cidden ben böyle hızlı iletişim sağlayan ve bu denli ilgili bi satış sonrası görmedim

Anladım,bakalım hocam. Yarın kaliteyi bende görecem inşallah :) Ama incelemelerde gördüğüm kadarıyla hakkaten çok kaliteli duruyor.

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Son çare onu deneyeceğim mesut abi. El terine vs bu kadar hassas mı bu okuyucu? Ki öyle bile olsa bugüne kadar niye sorun çıkmadı? Note 5 ile 1 kere bile böyle bişey yaşamamıştım çok ilginç.

• Merhaba arkadaşlar telefonu aldığımız gibi şarj etmeli miyiz yoksa belli bir % ye inince mi etmemiz lazım ?

Hangisi daha sağlıklı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllEyezzOnMe -- 20 Ekim 2016; 22:26:37 >
  • 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.