Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://beta.apple.com/sp/betaprogram/ Sitesinden beta yükleme profilini cihazınıza yüklerseniz sizde de görünür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolwerin Y kullanıcısına yanıt
    yüklenmeli mi peki ? yoksa offical sürüm mü beklenmeli?
  • KHeto kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak yayınlanacak sürümü beklemek isabetli olur. Beta sürümler deneme sürümleri olduğu için öngörülmeyen bir sürü problem ile karşılaşma ihtimaliniz var. Elimde 5s cihaz varken yüklediğim bir beta esnasında cihaz mavi ekran hatası verdi, servise gönderip değişim aldım. O yüzden riske girmeyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: wneR

Eşime iphone 7 Plus Rose gold aldım. Şarjı çok iyi gidiyor. kendime iPhone 7 alma düşüncesindeyim.(Plus bana göre büyük kalıyor.) xperia z2 den geçicem Şarj konusu nasıldır? bir günü çıkarsın yogun kullanımda sorun değil illaki hergün şarja takarım zaten iki adet powerbankımda var. Ancak işten çıkıp eve gidene kadar Sosyal medya whatsapp safari dolaşımında ne kadar kalır gün içerisinde. İllaki tecrübe eden arkadaşlarımız vardır. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben bu gün aldım, akşam saat 6'da full şarjdan çıkardım. 3-4 saat kurcaladım internet, WhatsApp, AppStore vs. Şuan kalan şarj %73.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam standart bir kılıfla iphone 7 o dock a sığar mı yoksa kılıfsız oturmak mı gerekiyor ve resim atmanız mümkün müdür hocam ona göre sipariş vereceğim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Hocam standart bir kılıfla iphone 7 o dock a sığar mı yoksa kılıfsız oturmak mı gerekiyor ve resim atmanız mümkün müdür hocam ona göre sipariş vereceğim:)

Sığmayabilir Apple'ın orijinal silikon ve deri kılıflarına bakarsanız alt kısmının açık olduğunu farketmişsinizdir
  • KHeto kullanıcısına yanıt
    İndirebilirsiniz, ancak önermem. Hataları çok oluyor genelde. Asıl sürümü yayınlayınca indirmenizi tavsiye ederim, illede indireceğim diyorsanız, buyrun detaylı anlatım;

https://support.apple.com/tr-tr/HT203282

Cihaziniza yüklemek istersenizde;https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShay -- 20 Ekim 2016; 1:33:19 >
  • 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    Hangi site

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bende iohone 5s ve 7 var 7 nin iyilesmis pilo,5s in gunde -6-7 saat internet kullanimi ile hala 3 senedir pert edemedim guzel guzel kullanmaya bak

• Abi şu telefonu nerden alabiliriz plus 128 gb

• Sık kullanımda wifi konum açık. 7 32gb
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]4g konum açık Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 20 Ekim 2016; 1:44:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murat-gs

Bende iohone 5s ve 7 var 7 nin iyilesmis pilo,5s in gunde -6-7 saat internet kullanimi ile hala 3 senedir pert edemedim guzel guzel kullanmaya bak

Eyvallah hocam moral verdin Pili değiştiği anda su geçirmezlik özelliği de gidecek çünkü.

Sizde güle güle kullanın.
  • SlimShay kullanıcısına yanıt
    Hocam güvenilir mi apple 2 yıl garantisi var dimi kargoda falan sorun yaşarım diye korkuyorum birde kaç günde gelir ki istanbuldayim

Ozaman yazmayi unuttum bi moral daha vereyim ben telefonu kilifla kullanmayi sevmem ekraninada o yapistirmalari yapistirmam ,3 senedir cebimde bozuk para vs seylerle tasirim ekraninda cizik yok telefonun diger yerlerinde cizilme olustu ama ekran tertemiz adamlar bosuna cizilmez ekran kullanmiyir ustunde tas kirmadiktan ,saglam dusurmedikten sonra bisey olacagini sanmiyorum test edip onayladim

Hocam apple pil değişimi yerine cihaz değişimi yapiyor , 6s i garantiye gönderdim ekranda tozlanma vardi , batarya kaybida %18 di , bataryada anlık düşüş görmüşler ve sıfır cihaz gönderdiler, müşteri memnuniyeti had safhada .. lg gibi değil servisi

• Telsfonu dun aksam aldim sabaha kadar sarjda tuttum gun icinde 1-2 saat internet kullanimi ve bi kac kurcalama ile bu aksam saat 2200 da sarji yuzde 33 dü.fazla kullanim olmadiginda 24 saat idare ediyor gozukuyor. Bu arada eklemeyi unuttum yuklenilen uygulamarin arka planda yenile durumunu gereksiz olan bircok programin kapattim hem internet kotanizdan hem pil omrunden fayda saglayacaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat-gs -- 20 Ekim 2016; 2:07:40 >
  • Bilmem, internetten elektronik eşya almamaya özen gösteriyorum. Özellikle telefon, laptop, tablet gibi hiç bir ürünü netten almam...
    Satici profiliniz isteyin alan arkadaştan mağaza yorumlarına bakın kafanıza yatarsa alırsınız

• 10.0.3 10.0.1 e gore 1.5 saat daha az ekran suresi veriyor bekleme sureleri ayni
    7 plus

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.