Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26562657265826592660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpaceGrey

13,7 deyim dostum şu an telefon oldukça seri ve akıcı. 14.2’ye geçmek istiyorum ama stabilite gider diye korkuyorum açıkçası ;))))

Yükleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt

Temiz kurulum ne demek ? Güncellenmiş bir telefona son sürümdeyken tekrar yapılabilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Rahat 2 senesi daha var 7plusın

• radko kullanıcısına yanıt

güncelleme konusunda evet belki 2 yıl daha alabilir seri kullanım sunmasa da çoğu androidden daha kullanışlı olarak en az 3 yıl gideri var ben hala yüksek değeri varken ve kampanyalı ip11 i de yakalamışken elden çıkardım..

Iphone 11 kısa bir süre kullanarak deneyimlemiş biri olarak şunu kesinlikle söyleyebilir 7plus ekran kalitesi çok daha iyi ve canlı.

• özket kullanıcısına yanıt
    14.2 ios dosyasını indirip kurmaya deniyor hocam birde kurulum sırasında yeni iphone olarak tanıtırsanız tamamdır. yapılır

Ayarlarında farklılık olabilir hocam ama en kötü aynıdır. Ya da 11 iyidir.

• Uwais kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.. o zaman 14.3 ü beklemek lazım 👍

Muhtemelen size öyle gelmiştir ekran çok keyifli ve güzel zaten daha modern True tone açık ise ortama göre renk ayarı yapıyor 7plus da yok kendi ayarınız gözünüze hoş geldiğinden farklılık hissetmiş olabilirsiniz..

kesinlikle ios 12 çok başkaydı. özellikle kamera için. şimdi ios 13 te aşırı sıkıntı çekiyorum. fotoğraf çektikten sonra 1 sn daha sabit tutmak lazım yoksa kayıyor fotoğraf. 12de kesinlikle yoktu böyle bir şey. stabilize hız vs. olarak çok aratmıyor 7 plus için. en azından 13.7 öyle diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertayKardes -- 8 Kasım 2020; 19:0:16 >
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ben 3utools’a güvenirim :)))

• İyi akşamlar yaklaşık i7plus 32 gb son sürüm kullanıyorum. Yaklaşık 7 gb boş alanım var fakat 1 buçuk aya yakın pubg i sağlıklı oynayamıyorum. Yaklaşık 3 sezondur Rp alıp oynuyorum 100e tamamlamaya çalışıyorum şuanda da aldım fakat problem şu ki mikrofonu açınca ayak sesi vs hiçbir şey duymuyorum bu de beni aşırı soğuttu. 2 kere silip tekrar kurdum, telefonu sıfırladım garantiye verdim sorun bulunmadı tekrar kurdum yok yine düzelmedi. Ne yapsam düzelmiyor ve çok acaip soğudum..... Ne yapacağım sorunla karşılaşanları okudum fakat sağlıklı bir çözüm bulamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guziide -- 10 Kasım 2020; 18:9:26 >
  • Selamlar. iPhone 7 128 GB kullanıyorum. Ana ekran tuşuna basınca telefonda bariz lag oluyor, önerilenleri denedim temiz kurulum dışında. Temiz kurulum yapmalı mıyım sizce?

• Eléctronics kullanıcısına yanıt
    Ben iki kere temiz kurulum yaptım sonuç değişmedi, boşuna uğraşmayın.

• allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nasıl iştir ya Apple bunu neden düzeltmez anlayamıyorum😤

• Eléctronics kullanıcısına yanıt
    Çok şey yazarım da gerek yok hocam, özetle yeni telefon alın diyorlar.

• Arkadaşlar daha önce ios 14 eleştirleri yazmıştım konuya bir kaç defa ancak 14.2’yi DFU modla kurunca sanki 13.7 performansına geri döndü gibi telefon. Nazar değmesin tabi kuralı 3 gün oldu ama

• Evet arkadaşlar yüzde yüz emin oldum önceden 13 sürümlerinde civa gibi akan telefon şimdi uygulamalardan atmalar anlık uygulamarda donmalar oluyor yavaş yavaş ömrünü tamamladı maalesef facede video izliyorum tık atıyor youtubeda birşey izliyorum tık atıyor amazonda ürünlere bakıyorum donuyor uygulama kapatınca düzeliyor 7 plus 32 gb var bende ama 7 serisi yavaşça öldürüyorlar planlı eskitme :(

• CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Hocam civa yavaş akan bir şey değil mi?
    Birde hocam herkes ios 13 güzel diyor o yüzden yukseltmedim 14 e ona rağmen hata aldığım uygulamanin dondugu çok oluyor android den gectim garip geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos14 yüzünden İphone 7 satacağım. Telefondan soğudum vallahi

• 
Sayfa: önceki 26562657265826592660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.