Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
50.425
Cevap
471
Favori
1.946.394
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    7822 Mesaj
    Arkadaşlar siri yi kullanıyormusunuz? Türkçe de sıkıntı var mı?
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Orijinalden alıntı: ozmert75

Ben 32 ile 128 arasında kalmıştım, performans endişem olduğu için 128 gb aldım. Aldıktan sonra anladım ki ben bunu uzuuuuuun bir süre dolduramıycam. . Yani 256 gb gereksiz.(Fiyat farkını baz alarak söylüyorum tabi)

banada öyle geliyor hocam telefonda film dizi izlemem,fazlada gereksiz müzikle doldurmam.Oynayacağım oyun sayısı maximum 5 olsun 10 gb yer kaplar.Birde bol bol fotoğraf,video çeksem 128 lik yeter heralde ama 256 gb buldum 1-2 haftalık,3400 liraya satıyor biri gidip onu mu alsam,yoksa o paraya 128 gblık sıfır mı alsam.

256gb lık telefonu satan kişi bayağı zararına veriyor, altında bi iş yoksa ve cihaz temizse alınır. En azından kafanız rahat olur kapasite konusunda. Ama iyi araştırmak lazım neden satıyor ki acaba o kadar ucuza?

• Yüzbaşı
    417 Mesaj

evet biraz daha parlak ama kolayca farkedilir derecede ise sarı...

@IbraKadabrA ayarlar-touchid parola
    |
    |
    hakangündüz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: beko1903

Yüzde 100 de mi başladınız

Evet...gece 12 gibi şarj dan aldım. Sabah %100 dü 50 dk müzik dinledim Bluetooth ile 12 dk telefon görüşmesi 1.5 ,2 saat internet 1,1.5 saat te telefonu kurcaladım aşağı yukarı kalan an itibariyle %70

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nasipsr cuma gunu lg g3ten ip7ye gececegim. Merak ettigim bir husus var. Androidde cihazi sifirlasamda whatsappi tekrar kurdugumda tum konusmalarim geri geliyordu. Iphone a gecince yine bu konusmalarim geri gelecek mi? Getirmek icin ne yapmaliyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Ben 32 ile 128 arasında kalmıştım, performans endişem olduğu için 128 gb aldım. Aldıktan sonra anladım ki ben bunu uzuuuuuun bir süre dolduramıycam. . Yani 256 gb gereksiz.(Fiyat farkını baz alarak söylüyorum tabi)

banada öyle geliyor hocam telefonda film dizi izlemem,fazlada gereksiz müzikle doldurmam.Oynayacağım oyun sayısı maximum 5 olsun 10 gb yer kaplar.Birde bol bol fotoğraf,video çeksem 128 lik yeter heralde ama 256 gb buldum 1-2 haftalık,3400 liraya satıyor biri gidip onu mu alsam,yoksa o paraya 128 gblık sıfır mı alsam.

3400 e sıfır 128 gb nerede var?

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Arkadaşlar, her uygulama indirirken parmak izi istiyor, bunu nasıl kapatabilirim?

Ayarlar-touch id ve parola kısmından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arghh -- 14 Aralık 2016; 15:53:38 >
    |
    |
    10.2 dfu kurulum full 3g oto. parlaklık ip7 plus

• Yarbay
    2342 Mesaj

Hocam aynı testi yüzde 90 da yaparsanız iPhone ile de yüzde7-8 düştüğünü göreceksiniz

|
    |
    arghh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: beko1903

Hocam aynı testi yüzde 90 da yaparsanız iPhone ile de yüzde7-8 düştüğünü göreceksiniz

Doğrudur. Hiç pil harcamamasını beklemiyorum zaten. Aynı şartlarda müzik dinlediğimde s4 ile %87 nin üstünü görmedim hiç. Bu gün bununla yaptıklarımı s4 ile yapsam %30 ları falan görürdüm sanırım

|
    |
    Ya beyler bu katip mustafa çelebi neresi hava durumunu orda gösteriyor nasıl bulunduğum yer yapıcam bunu
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Hazır konu açılmışken sorayım. Pil yarı doluyken şarj edersek ileride sorun olurum? Her seferinde pili bitirip öyle mi şarj edelim. Malum pil değiştirme gibi bir durum yok.
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPro

quote:

quote:

quote:

Ülkede kriz varmis diye duydum.

Krize bak. Herkes iphone 7 kullaniyor.

Demek ekonomimiz iyi olsa herkes apple bayisi sahibi olacak. 😀

Vizyonsuzluk nedir sorusunun cevabı ektedir.

Ironi nedir bilmeyen adam, ektedir.

Aynen ehonomimiz çoh eyi amariga bizi kıskanıyor, çomarcası olan devam etsin arkadaşla benimki bitti.

Like almak icin, sekilden sekile giren bukalemuna bak.
    Omeriha cog eyiymis. , 6 dil biliyorum ben, kime ne hava atiyon sen. Bi iphone 7 aldin diye adami oldun, gardarobun sol arka bacagi.

6 dile umarım türkçeyi dahil etmemişsindir, çünkü bilmiyorsun.

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ya beyler bu katip mustafa çelebi neresi hava durumunu orda gösteriyor nasıl bulunduğum yer yapıcam bunu

Muhtemelen bulunduğunuz yer orası zaten. Hangi baz istasyonuna bağlanıyorsa konumu oradan alıyor.

quote:

quote:

quote:

256gb lık telefonu satan kişi bayağı zararına veriyor, altında bi iş yoksa ve cihaz temizse alınır. En azından kafanız rahat olur kapasite konusunda. Ama iyi araştırmak lazım neden satıyor ki acaba o kadar ucuza?

Turkcellden almış,büyük ekrana geçmek için satıyormuş,alışamamış.Birde turkcell faturaya ek olarak alan ama sonradan satanlardan alınır mı ? mesela ödeyememe durumu oldu bir sıkıntı çıkar mı ?

• Binbaşı
    1688 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

3400 e sıfır 128 gb nerede var?

hepsiburada'da görmüştüm zannedersem.Birde mesela gitsem mağazadan almak mı iyidir yoksa internetten mi ?

• Yarbay
    3036 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ülkede kriz varmis diye duydum.

Krize bak. Herkes iphone 7 kullaniyor.

Demek ekonomimiz iyi olsa herkes apple bayisi sahibi olacak. 😀

Vizyonsuzluk nedir sorusunun cevabı ektedir.

Ironi nedir bilmeyen adam, ektedir.

Aynen ehonomimiz çoh eyi amariga bizi kıskanıyor, çomarcası olan devam etsin arkadaşla benimki bitti.

Like almak icin, sekilden sekile giren bukalemuna bak.
    Omeriha cog eyiymis. , 6 dil biliyorum ben, kime ne hava atiyon sen. Bi iphone 7 aldin diye adami oldun, gardarobun sol arka bacagi.

6 dile umarım türkçeyi dahil etmemişsindir, çünkü bilmiyorsun.

Yazilarimi okuyabiliyorsan,sikinti yok demektir. Yurt disinda büyüdüm. Simdi defol git desem anlamazsin demek? Baska seylerde derdimde, yöneticeler türkce biliyor ban yerim 😀

|
    |

• Yüzbaşı
    386 Mesaj
    Apple grubuna volte gelmiş (VODAFONE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty2626 -- 14 Aralık 2016; 16:31:39 >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arghh

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Muhtemelen bulunduğunuz yer orası zaten. Hangi baz istasyonuna bağlanıyorsa konumu oradan alıyor.

yok hocam ya ben beylikdüzündeyim bu katip çelebi beyoğlundaymış

başkalarıda nette aratmışlar hava durumu iphone katip çelebi falan diye anlamadım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 14 Aralık 2016; 16:40:21 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
21,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.