Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses sorunu başladı güncellemeden sonra, karşı taraf sesin gelmediğini söylüyor...
  • iphone 7 10,2 güncellemesi nasıl
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim. Forumda bu sorunu yaşayan çok arkadaş var ancak sorunu bir türlü gideremedik. Cihazın kendi özelliği için ayrıca operatöre para vermekte ayrı saçmalık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Parmak izi sorun yaratmıyor. Camdaki parmak izinden farkı yok. Kılıfsız kullanıyorum kılcal çizik bile göremedim. Anca Sherlock Holmes gelir o bulur çizik. Full body kaplama yapmadım ekran koruması da takmadım. Kişisel tercih. Ayrıca elma logosu çıktığından emin misin çünkü logo paslanmaz çelik.

Jet Black'e dokunması bile ayrı bir haz yaşatıyor. Görüntüsü zaten muazzam.

Elma logosunun çıktığından emin değilim. Birkaç videoda iPhone yazısının çıktığını gördüm. Ancak elma logosu diğer iPhone mdoellerinden farklı bir yapıda diye biliyordum. Deneyimlerinizi anlattığınız için teşekkürler diğer arkadaşlarda bu şekilde anlatırsa sevinirim. Konu birşeylerin paylaşıldığı değil sorun anlatma konusu gibi olmuş ve bu beni üzüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Parmak izi sorun yaratmıyor. Camdaki parmak izinden farkı yok. Kılıfsız kullanıyorum kılcal çizik bile göremedim. Anca Sherlock Holmes gelir o bulur çizik. Full body kaplama yapmadım ekran koruması da takmadım. Kişisel tercih. Ayrıca elma logosu çıktığından emin misin çünkü logo paslanmaz çelik.

Jet Black'e dokunması bile ayrı bir haz yaşatıyor. Görüntüsü zaten muazzam.

Elma logosunun çıktığından emin değilim. Birkaç videoda iPhone yazısının çıktığını gördüm. Ancak elma logosu diğer iPhone mdoellerinden farklı bir yapıda diye biliyordum. Deneyimlerinizi anlattığınız için teşekkürler diğer arkadaşlarda bu şekilde anlatırsa sevinirim. Konu birşeylerin paylaşıldığı değil sorun anlatma konusu gibi olmuş ve bu beni üzüyor.

dostum geçmiş sayfalarda arkadaşın bady kaplama yaptığıındaki cümleden bahsediyorsan olayı yanlış anlamışsın sen iphone yazısı çıktı derken arkadaş iphone yazısı milimlik kabartmalı olduğu için bady kaplamaya izi çıktı anlamında söyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akli olan ios 10.1.1 gecip daha sonra beta 7 yüklemesi tavsiyemdir pişman olmazsiniz..

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Ben 32 ile 128 arasında kalmıştım, performans endişem olduğu için 128 gb aldım. Aldıktan sonra anladım ki ben bunu uzuuuuuun bir süre dolduramıycam. . Yani 256 gb gereksiz.(Fiyat farkını baz alarak söylüyorum tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmert75 -- 14 Aralık 2016; 13:8:41 >
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    Arasıra olsa bendede oluyor aynı problem benimde 7 plus
  • Evet arkadaşlar bir heves 6s 128gb dan 7 Plus 128gb a geçtim ama parmak izi okuyucunun kararlı çalışmaması, işlemciden gelen ses, anlık saçma sapan donma sorunları, sessiz videolardaki hışırtı sesi iyice gına getirtti 4000 liralık telefonda olmaması gereken herşey var

Dayanamayıp pazartesi kvk ya teslim ettim. Bakalım sonuç ne olacak iyice soğudum zaten 6s i sattığıma pişmanım.

Not : Kvk Erenköy Apple servisine teslim ettim cihazı.

Şaunki durumu : Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarım işlemleri devam etmekte olup detaylı inceleme ve onarım için merkez servise gönderilmiştir. Cihazınızın işlemleri tamamlanıp teslim edilmeye hazır hale geldiğinde, tarafınıza SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Cihazınızı, servisimize bayi aracılığıyla ilettiyseniz, bu bilgilendirme bayinize yapılacaktır. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamane61 -- 14 Aralık 2016; 13:12:57 >

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Mat almayı düşünüyordum. ama bimekste sadece jet black kalmıştı. Artık bekleyemem diyerek aldım, Çok memnumum kapakla kullanıyorum ama eve gittiğimde kapağı hemen çıkarıyorum jet black'e dokunabilmek için. sürekli kapağı çıkarıp takmama ve temizlemek için pantolonuma vs silmeme rağmen kılcal çizik bile olmadı. Parmak izi de nerdeyse yok gibi. Görünümü zaten tartışmasız efsane kesinlikle tavsiye ederim. Full body kaplama falan da yaptırmayın hiç gerek yok.
  • Hafıza meselesi beni de düşündürdü. Lightning dem bağlanan belleklerle çözülür diye 32 lik aldım. Kullanan varmı?

• Steve Jobs'un kemikleri sızlıyordur şu güncellemeleri gördükçe...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmert75

Mat almayı düşünüyordum. ama bimekste sadece jet black kalmıştı. Artık bekleyemem diyerek aldım, Çok memnumum kapakla kullanıyorum ama eve gittiğimde kapağı hemen çıkarıyorum jet black'e dokunabilmek için. sürekli kapağı çıkarıp takmama ve temizlemek için pantolonuma vs silmeme rağmen kılcal çizik bile olmadı. Parmak izi de nerdeyse yok gibi. Görünümü zaten tartışmasız efsane kesinlikle tavsiye ederim. Full body kaplama falan da yaptırmayın hiç gerek yok.

apple in üretiminde bile kılıfla kullanın çizilmeye karşı çok hassas dediği cihaz için çizilmiyor demek gerçek dünyadan biraz uzak oldu. kardeşimde jet black var spigen ultra hbyriz kılıfı sök tak yaparken bile köşeleri çizildi evet çok şık cihaz fakat o renk havadaki toz zerresinden bile kolayca çizilebiliyor güneşte bakarsanız çiziklerinizi görebilirsiniz....

jet beyaz olsaydı en azından çizikleri belli etmezdi.

• quote:

ayrıca parmak izi vs tutmadığını söylemişsiniz peki temizlemek için niçin sürekli pantalonunuza sürtüyorsunuz. takıntı mı var ?

lütfen sizden ricam alacakları yanlış yönlendirmeyiN

JET BLACK GERÇEKTEN SÜPER BİR RENK AMA İNANILMAZ KOLAY Çİzilip felaket parmak izi tutup silmediğiniz zaman telefon çamur gibi oluyor resmen parmak siyah griye dönüyor....

herkes bunu bilerek alıyor zaten...

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Adam ekranda görülen kısım değil sayfanın tamamının ekran görüntüsünü (screenshot) almayı soruyor alakasız cevaplar veriliyor

anladığım iPhone'larda bu yok olmadığı gibi bunu yapan App'de yok galiba aslında 4 yıl önceki G2'de olan bu özelliği getirmek çok güç olmamalı ama İOS da en az Android kadar tutarsız bir o kadar da Androidden daha katı işletim sistemi (Android ya da İOS daha iyi muhabbeti için söylemiyorum bu konuda yapılan yorumlardan hareketle bu kanıya vardım)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

ayrıca parmak izi vs tutmadığını söylemişsiniz peki temizlemek için niçin sürekli pantalonunuza sürtüyorsunuz. takıntı mı var ?

lütfen sizden ricam alacakları yanlış yönlendirmeyiN

JET BLACK GERÇEKTEN SÜPER BİR RENK AMA İNANILMAZ KOLAY Çİzilip felaket parmak izi tutup silmediğiniz zaman telefon çamur gibi oluyor resmen parmak siyah griye dönüyor....

herkes bunu bilerek alıyor zaten...

Telefon çıktıktan birkaç gün sonra hem Turkcell hem de Türk Telekom da Jet Black vardı ve telefonu teşhire değil dolaba koymuşlardı. İnceleme fırsatım oldu. Abartısız söylüyorum üzerinde yüzlerce kılcal çizik vardı. Çizilmiyor diyen kusura bakmasın.

• 10.2 se beklediğinz bi özellik varmıydı nasıl güncelleme şarjı fln

• Arkadaslar iphone 7 plus alacagim fakat apple store randevu sistemini kapatti mi acaba ?

• paranoya mı dersiniz başka birşey mi dersiniz bilmiyorum ama ben sorunlu serilerin bizim ülkeye itelendiğini düşünüyorum artık.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Sürekli pantolonuma sürmüyorum, kapağı çıkardıktan sonra birleşim noktalarındaki tozu silmek için sürüyorum ve de çiziliyor mu bunu da görmek istiyorum. Yorumunu okuduktan sonra tekrar aynı işlemi yaptım güneşin altında dikkatlice baktım bir tane BİLE KILCAL ÇİZİK BULAMADIM. Kimseyi yanlış yönlendirmiyorum. Almandan önce ben de korkuyordum çabuk çizilir diye, hatta mat gelmesini bile bekledim ama sabredemedim aldım sonunda.Almadan önce son kez jetblack teşhir ürününü inceledim . Arkasında çizikler vardı adamlar anahtarla falan çizmişler, çok normal tabi çizilmesi. Ben gayet memnunum. Parmak izi de sıfır değil tabi, yağlı veya terli parmakla dokununca iz bırakıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12161217121812191220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.