Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşhirdeki ürüne göre karar vermek çok yanlış çünkü Apple, bu telefon kolay çiziliyor diye açıklama yaptığı için insanlarımız "harbiden çiziliyor mu" diyerek her türlü kesici aletle çizmeye çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Parmak izi sorun yaratmıyor. Camdaki parmak izinden farkı yok. Kılıfsız kullanıyorum kılcal çizik bile göremedim. Anca Sherlock Holmes gelir o bulur çizik. Full body kaplama yapmadım ekran koruması da takmadım. Kişisel tercih. Ayrıca elma logosu çıktığından emin misin çünkü logo paslanmaz çelik.

Jet Black'e dokunması bile ayrı bir haz yaşatıyor. Görüntüsü zaten muazzam.

Elma logosunun çıktığından emin değilim. Birkaç videoda iPhone yazısının çıktığını gördüm. Ancak elma logosu diğer iPhone mdoellerinden farklı bir yapıda diye biliyordum. Deneyimlerinizi anlattığınız için teşekkürler diğer arkadaşlarda bu şekilde anlatırsa sevinirim. Konu birşeylerin paylaşıldığı değil sorun anlatma konusu gibi olmuş ve bu beni üzüyor.

Maalesef ki öyle herkes kendi derdinden yana dil dökünce başkalarına fikir belirtmiyor.

Dediğim gibi Jet Black'in kasa performansını başarılı buldum. Yani telefonu anahtarla aynı cebe koymazsanız, taşın üstüne koymazsanız hoyrat kullanmazsanız sorun olacağını zannetmiyorum. Endişeniz bu yöndeyse diye söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 14 Aralık 2016; 14:14:31 >

• arghh kullanıcısına yanıt
    Yüzde 100 de mi başladınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmert75

Teşhirdeki ürüne göre karar vermek çok yanlış çünkü Apple, bu telefon kolay çiziliyor diye açıklama yaptığı için insanlarımız "harbiden çiziliyor mu" diyerek her türlü kesici aletle çizmeye çalışıyorlar.

Hocam telefonu kutusundan çıkarmıyor elemanlar. İncelemek istediğimi söyledim dolabı açıp kutudan çıkarıp verdiler bana. Sadece bir gün teşhirde kalan telefonun hali bile içler acısıydı. Açık söyleyeyim Apple Jet Black konusunda sınıfta kaldı. Ben Mat Siyah aldım ve çok memnunum. Ondan önce Note 7 kullandım Simsiyah telefon odur işte. 10 gün kılıfsız kullandım nokta çizik yoktu ki iade edecem diye de çok özenmedim.

• quote:

Ben 32 ile 128 arasında kalmıştım, performans endişem olduğu için 128 gb aldım. Aldıktan sonra anladım ki ben bunu uzuuuuuun bir süre dolduramıycam. . Yani 256 gb gereksiz.(Fiyat farkını baz alarak söylüyorum tabi)

banada öyle geliyor hocam telefonda film dizi izlemem,fazlada gereksiz müzikle doldurmam.Oynayacağım oyun sayısı maximum 5 olsun 10 gb yer kaplar.Birde bol bol fotoğraf,video çeksem 128 lik yeter heralde ama 256 gb buldum 1-2 haftalık,3400 liraya satıyor biri gidip onu mu alsam,yoksa o paraya 128 gblık sıfır mı alsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 14 Aralık 2016; 14:46:2 >

• Arkadaşlar iphone 7 veya plus ı n ekranını 6s plus veya 6 ile karşılaştıran varmı canlılık olarak bir fark buldunuz mu yoksa benim gözlerim mi bozuk apple in övdüğü eskisine oranda şimdiye kadarki en canlı iphone ekranı dediği nu ekran mı acaba ?
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 14 Aralık 2016; 20:11:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

quote:

Parmak izi sorun yaratmıyor. Camdaki parmak izinden farkı yok. Kılıfsız kullanıyorum kılcal çizik bile göremedim. Anca Sherlock Holmes gelir o bulur çizik. Full body kaplama yapmadım ekran koruması da takmadım. Kişisel tercih. Ayrıca elma logosu çıktığından emin misin çünkü logo paslanmaz çelik.

Elma logosunun çıktığından emin değilim. Birkaç videoda iPhone yazısının çıktığını gördüm. Ancak elma logosu diğer iPhone mdoellerinden farklı bir yapıda diye biliyordum. Deneyimlerinizi anlattığınız için teşekkürler diğer arkadaşlarda bu şekilde anlatırsa sevinirim. Konu birşeylerin paylaşıldığı değil sorun anlatma konusu gibi olmuş ve bu beni üzüyor.

dostum geçmiş sayfalarda arkadaşın bady kaplama yaptığıındaki cümleden bahsediyorsan olayı yanlış anlamışsın sen iphone yazısı çıktı derken arkadaş iphone yazısı milimlik kabartmalı olduğu için bady kaplamaya izi çıktı anlamında söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=UfKt2pR4Cxw bunu izleyerek onu söylemiştim. Elma logosu çıkmıyorsa kabul edilebilir diyeceğim ama o kadar para verilen bir telefonun böyle şeylerle gündeme gelmesi çokta kabul edilebilir değil.

• quote:

Mat almayı düşünüyordum. ama bimekste sadece jet black kalmıştı. Artık bekleyemem diyerek aldım, Çok memnumum kapakla kullanıyorum ama eve gittiğimde kapağı hemen çıkarıyorum jet black'e dokunabilmek için. sürekli kapağı çıkarıp takmama ve temizlemek için pantolonuma vs silmeme rağmen kılcal çizik bile olmadı. Parmak izi de nerdeyse yok gibi. Görünümü zaten tartışmasız efsane kesinlikle tavsiye ederim. Full body kaplama falan da yaptırmayın hiç gerek yok.

Çizilme konusu makul olduğu sürece çok taktığım bir durum değil. Neticede bu cihazı en az 3 yıl kullanacağım illa ki bir eskime olacak. Parmak izi meselesi ise daha önce Note 5 gold kullandığım için antremanlıda olsam bence sinir bozucu bir durum. Umarım mat siyah olurda buna gerek kalmaz.

• quote:

quote:

quote:

Maalesef ki öyle herkes kendi derdinden yana dil dökünce başkalarına fikir belirtmiyor.

Dediğim gibi Jet Black'in kasa performansını başarılı buldum. Yani telefonu anahtarla aynı cebe koymazsanız, taşın üstüne koymazsanız hoyrat kullanmazsanız sorun olacağını zannetmiyorum. Endişeniz bu yöndeyse diye söylüyorum.

Ayrıntılı bilgiler verdiğiniz için teşekkürler. İlk mat siyah soracağım sonrasında jet black varsa alacağım inşallah ikisinden biri olur. Yoksa kılıfları bile sipariş ettim beyaz ön panel kullanmak istemiyorum.

• Arkadaşlar, her uygulama indirirken parmak izi istiyor, bunu nasıl kapatabilirim?
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    256'lık al 128'lik çabuk dolar benden söylemesi 3 farklı dizinin 5 tane sezon toplam 80 gblık dizi attım içine, 38 gb müzik ve gerisi oyun uygulama ve foto kalan 90 gb yerim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPro

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPro

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Ülkede kriz varmis diye duydum.

Krize bak. Herkes iphone 7 kullaniyor.

Demek ekonomimiz iyi olsa herkes apple bayisi sahibi olacak. 😀

Vizyonsuzluk nedir sorusunun cevabı ektedir.

Ironi nedir bilmeyen adam, ektedir.

Aynen ehonomimiz çoh eyi amariga bizi kıskanıyor, çomarcası olan devam etsin arkadaşla benimki bitti.

Like almak icin, sekilden sekile giren bukalemuna bak.
    Omeriha cog eyiymis. , 6 dil biliyorum ben, kime ne hava atiyon sen. Bi iphone 7 aldin diye adami oldun, gardarobun sol arka bacagi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Adam ekranda görülen kısım değil sayfanın tamamının ekran görüntüsünü (screenshot) almayı soruyor alakasız cevaplar veriliyor

anladığım iPhone'larda bu yok olmadığı gibi bunu yapan App'de yok galiba aslında 4 yıl önceki G2'de olan bu özelliği getirmek çok güç olmamalı ama İOS da en az Android kadar tutarsız bir o kadar da Androidden daha katı işletim sistemi (Android ya da İOS daha iyi muhabbeti için söylemiyorum bu konuda yapılan yorumlardan hareketle bu kanıya vardım)

Screenshot uygulamasını deneyin o uygulama sayesinde tüm sayafanın ssni alabilirsiniz
  • IbraKadabrA kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bende aksesuar peşindeyim ve spigen istiyorum. Plus model için bahsettiğiniz kılıf 59 tl. Cam filmi 129tl. çiftli olan.
    Ben amazondan baktım kılf 7 euro. Cam filmi çiftlisi yine 8 euro. Ben sepetime birde Spigen Liquid Armor ekledim. Ücretsiz kargo geliyor. Üstelik sadece cam filmi parasına iki tane kılıf alıyorsun.
    Yazdığım ürünler gelene kadar telefonum gelirse Spigen AirSkin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma diye geçen bu kılıfı tr den alıp diğerleri gelene kadar bekleyebilirim.
  • Arkadaşlar siri yi kullanıyormusunuz? Türkçe de sıkıntı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Ben 32 ile 128 arasında kalmıştım, performans endişem olduğu için 128 gb aldım. Aldıktan sonra anladım ki ben bunu uzuuuuuun bir süre dolduramıycam. . Yani 256 gb gereksiz.(Fiyat farkını baz alarak söylüyorum tabi)

banada öyle geliyor hocam telefonda film dizi izlemem,fazlada gereksiz müzikle doldurmam.Oynayacağım oyun sayısı maximum 5 olsun 10 gb yer kaplar.Birde bol bol fotoğraf,video çeksem 128 lik yeter heralde ama 256 gb buldum 1-2 haftalık,3400 liraya satıyor biri gidip onu mu alsam,yoksa o paraya 128 gblık sıfır mı alsam.

256gb lık telefonu satan kişi bayağı zararına veriyor, altında bi iş yoksa ve cihaz temizse alınır. En azından kafanız rahat olur kapasite konusunda. Ama iyi araştırmak lazım neden satıyor ki acaba o kadar ucuza?

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    evet biraz daha parlak ama kolayca farkedilir derecede ise sarı...

@IbraKadabrA ayarlar-touchid parola
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Yüzde 100 de mi başladınız

Evet...gece 12 gibi şarj dan aldım. Sabah %100 dü 50 dk müzik dinledim Bluetooth ile 12 dk telefon görüşmesi 1.5 ,2 saat internet 1,1.5 saat te telefonu kurcaladım aşağı yukarı kalan an itibariyle %70

• Nasipsr cuma gunu lg g3ten ip7ye gececegim. Merak ettigim bir husus var. Androidde cihazi sifirlasamda whatsappi tekrar kurdugumda tum konusmalarim geri geliyordu. Iphone a gecince yine bu konusmalarim geri gelecek mi? Getirmek icin ne yapmaliyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

3400 e sıfır 128 gb nerede var?

• 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.