Şimdi Ara

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
7
Favori
17.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamera ile video kaydi sirasinda cikan vizlama sorunu olanlar ne yaptiniz cihazi? Benden de geliyor ve oldukca can sikici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vızlama sorunu ile ilgili birisi video atabilir mi ? Ben de var mı anlayamadım da ? Video çekerken hiç bir ses duymuyorum. Ama tekrar izlerken hafif bir ses var gibi. Ortam sessizi gibi de, değil gibi de emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Vızlama sorunu ile ilgili birisi video atabilir mi ? Ben de var mı anlayamadım da ? Video çekerken hiç bir ses duymuyorum. Ama tekrar izlerken hafif bir ses var gibi. Ortam sessizi gibi de, değil gibi de emin olamadım.

https://m.youtube.com/watch?v=ZcKzsbRDTdg

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: atroce

bude benim arkadaşlar

soldaki iphone 6 plus sağdaki 7

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓

zorluya gittim sinir küpü oldum geldim, tamam havale ile aldık tekrar online olarak iade edeceğiz de, zorludaki çalışanlar inanılmaz yüzsüz inanılmaz şımarık, alaycı konuşmalar vs.

ekran geneli sarı fakat benim merak ettiğim ton farklılıkları var mı? mesela ekranın alt tarafı üste göre veya sağ tarafı sol tarafa göre daha koyu sarımı görünüyor?

• Su viodaki cizirti denen olay olmayan telefon var mi hepsinde mi var yoksa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Su viodaki cizirti denen olay olmayan telefon var mi hepsinde mi var yoksa?

http://sendvid.com/tbx4nwh5
    Bu benimki
    Benimkiden fazlasini henuz gormedim, hatta benimki kadarini bile gormedim. Degisime gidecegim

• 42.hafta bugün aldım ben de. Video çekiminde cızırtı sesi var. Ne yapacağız bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyal

42.hafta bugün aldım ben de. Video çekiminde cızırtı sesi var. Ne yapacağız bilmiyorum.

Üretim haftasını nasıl öğreniyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MC_CooL

quote:

42.hafta bugün aldım ben de. Video çekiminde cızırtı sesi var. Ne yapacağız bilmiyorum.

hocam bir arkadaş üstte belirtmiş:
    "http://sndeep.info/en buraya seri numaranı girerek bakabilirsin."
  • Arkadaşlar telefonu bugün aldım güncelleme yapıp kullanmaya başladım duvar kağıdı olarak live photo seçtim ama bir sorun var. Live duvar kağıdı varken multitasking ekranına gelip tekrar menüye dönünce ekran parlaklığında değişme oluyor sorun neden kaynaklanıyor olabilir ? Teşirdeki bir cihazla karşılaştırdım onda olmuyor bu parlaklık değişimi.

Birde telefon herhangi bir müzik çalarken kasada çok titreşim hissediliyor özellikle ekranda sizdede böyle mi ?

• quote:

quote:

bude benim arkadaşlar

zorluya gittim sinir küpü oldum geldim, tamam havale ile aldık tekrar online olarak iade edeceğiz de, zorludaki çalışanlar inanılmaz yüzsüz inanılmaz şımarık, alaycı konuşmalar vs.

ekran geneli sarı fakat benim merak ettiğim ton farklılıkları var mı? mesela ekranın alt tarafı üste göre veya sağ tarafı sol tarafa göre daha koyu sarımı görünüyor?

valla çok kurcalamadan iade ettim beyaz sayfa açıp bakmıştım ton farkı yoktu geneli sarı idi

cumartesi günü akasya dan aldım 7 jet black bunun ekranında sarılık yok

• quote:

quote:

quote:

hocam bir arkadaş üstte belirtmiş:
    "http://sndeep.info/en buraya seri numaranı girerek bakabilirsin."

Teşekkür ederim benimkide 42 çıktı.

• quote:

quote:

quote:

bude benim arkadaşlar

valla çok kurcalamadan iade ettim beyaz sayfa açıp bakmıştım ton farkı yoktu geneli sarı idi

Ben sarı olmasını kafaya takmıyorum fakat alt tarafı sanki üste göre daha sarı gibi ton farklılığı olmasa hiç önemsemicem.sanırım ekranın ışıklandırmasından kaynaklanıyor.yeni gelen cihazın ekranı nasıl gözüne çarpan ton farklılığı var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bude benim arkadaşlar

Ben sarı olmasını kafaya takmıyorum fakat alt tarafı sanki üste göre daha sarı gibi ton farklılığı olmasa hiç önemsemicem.sanırım ekranın ışıklandırmasından kaynaklanıyor.yeni gelen cihazın ekranı nasıl gözüne çarpan ton farklılığı var mı?

net bir ışık altında tam üstten bakın, birde tam karanlık oda da aynı şekilde

daha rahat anlarsınız fark var mı yok mu

yeni gelen cihazda ton farkı yok gözüme çarpan, diğeri gibi sarı da değil

akasya da satış danışmanına söyledim, böyle böyle mağdur olduk burada kutuyu açıcam sarı gelirse farklı cihaz isterim dedim

en fazla 2 cihaz açabilirim dedi, iyi dedim aç bakalım, Allah tan ilk kutu da normal ekranlısını bulduk, bakalım şimdilik bir sıkıntı yok test etmeye devam ediyoruz

• Hocam bu sorunlar jet blackta da var mı?

• Arkadaşlar soldan sağa Iphone 6S TR, Iphone 7 İsviçre (40. Hafta) ve Iphone 7 Plus İngiltere (44. Hafta) cihazları

• Arkadaşlar 7 serisinde bir sıkıntı var mesela herhangi bir resmî galeride açın daha canlı bunu ekran duvar kağıdı yapın daha soluk gözüküyor. Yada live duvar kağıdı koyun ekrana çoklu pencereden ana ekrena dönün renklerde bir değişim oluyor daha parlıyor. Çok rahatsız eden bir durum. Sorun yazılımsal diye düşünüyorum çünkü bugün pupadaki plus lar dahil birkaç cihaz denedim hepsinde oluyor. Yaptığım duvar kağıdı inanın ip5 ekranından daha soluk cansız gözüküyor .

• Dostlar selam,

i7 simden kişileri aktar dediğimde takılıp kalıyor aktarmıyor. sebebi nedir bilen varmı
  • Nevşehirde ikamet ediyorum, n11'den iphone 7 almıştım, videoda cızırtı, işlemcide ötme sesi ve sarı ekran sorunu mevcuttu. Geçen hafta pazartesi kayseri pupaya yollamıştım, yazmıştım burayada. Bugün mesaj geldi değişim kararı çıkmış yeni cihaz appledan sipariş edildi diyor bazı arkadaşlar gelişmelerden haberdar edin hocam diye yazmışlardı bilginize arkadaşlar yeni gelen telefona bakacaz artık :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.